folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Kesin Wi-Fi Kırıcı Uygulama Arıyorum?

Kesin Wi-Fi Kırıcı Uygulama Arıyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    YeniHarman bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    YeniHarman bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

"Geçen gün bir kızdan istedim. Vermedi. Nasıl kesin tecavüz edebilirim "

gibi olmuş.

Bunu ben de yazacaktım ama linç edilirim diye sustuydum. Buyrun linç sırasına yazabilirsiniz.

Üç-dört sene önce olabilirdi. Şimdi millet götünden korkuyor. Senin gece yiyeceğin nanelerden korkmuştur. Korsan kullanmak başka, milleti .kmek başka iş mantığını sevdiklerimin.

Korsan kullanmak başka

bu ne demek ? Tecavüz ederken vajinaya girmek başka anüs e girmek başka demek değil mi? 

Değil. Sen x'i korsan kullanıyorsun diye senin başın derde girer, senin vicdanın senin sorunun. Üçüncü bir kişiyi suça alet etmek ile ne alakası olduğunu söyler misin? Laf ebeliği yapmanın anlamı yok.

yapma allahasen 2018 yılındayız ve bulunduğun forum tahribat. Kimin modeminden girdiğinin önemi yok erifler herşeyini görüyor zaten. Örnek sunucuya yönlendirme olaylarından bylock diye alınan lar serbest bırakıldı şöyle böyle olmuş ayağına. Adamlar hertürlü biliyor ayıkıyor. Kaldı ki burada wifi kırmayı soracak kadar konudan bi haber adamın herhangi bir yediği naneden kendini gizleme olasılığı %1 bile değil. Laf ebeliği falan değil apaçık ortadaki durum.

ek: elimden geldiğince legal lisanslı takılmaya çalışıyorum kendim fakat kendi full korsan takılıp da duyar kasanları anlayamıyorum.

Şu tartışmaya girmiyim girmiyim dedim ama "kimin modeminden girdiğinin önemi yok" kısmını görünce dayanamadım. Yani diyorsun ki ben terör örgütü sevici bir tweet'i senin modeminden internete çıkış yaptığım ve sahte bir hesaptan atsam, devlet adamlarını açık açık tehdit etsem gelip seni almayacaklar, beni alacaklar. Öyle mi? 

Artı: başkasının modeminden çıkış yapsam kendimi gizleme gereği duymam bile.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

yapma allahasen 2018 yılındayız ve bulunduğun forum tahribat. Kimin modeminden girdiğinin önemi yok erifler herşeyini görüyor zaten. Örnek sunucuya yönlendirme olaylarından bylock diye alınan lar serbest bırakıldı şöyle böyle olmuş ayağına. Adamlar hertürlü biliyor ayıkıyor. Kaldı ki burada wifi kırmayı soracak kadar konudan bi haber adamın herhangi bir yediği naneden kendini gizleme olasılığı %1 bile değil. Laf ebeliği falan değil apaçık ortadaki durum.

dostum konuyla alakalı değil ama, inan devlette sendeki bendeki kadar dahi bu işleri takip edecek kafa-zaman-kadro yok.

doğru diyorsun saldılar bylock dedikleri adamların bir kısmını, 1,5 yıl hapiste tuttuktan sonra (:

5 sayfa tüm detaylarıyla, teknik verilerle sunduğumuz savunma dilekçesini okuyup anlayacak insan yok. kurumların birbirinden haberi yok. dediğin kadar basit değil o işler (:

etikdi değildi udemy'ydi wifi kırmaktı, orası ayrı mesele onunla ilgili görüşümü belirtmiştim.

ben sadece tecrübe ettiğim kısmı görünce belirtmeden geçemedim. keyifli forumlar diliyorum :)

başına gelenleri biliyourm hocam. hatta öneride de bulunmuştum ek olarak farklı birçok şey de biliyorum. Belkide çok kişi bili p susuyordur anlatsak çomar tayfa siktir len mq diye tepki bile verir de neyse :) 

sizin o veridğiniz teknik bilgi dolu dilekçeyi okuyup değerlendirecek tayfa yani nitelikli iş bilen tayfa da zaten hali hazırda içerde fetöden yargılanıyordur. Alel acele göt korkusundan kendi tanıdıkları güvendikleri iş bilen bilmeyen nekaar lale varsa aldılar kadrolara almaya da devam ediyorlar. Tekrar geçmiş olsun diyorum. Bu arada kesinlikle iadeyi itibar için maddi manevi davanızı açmaktan kaçınmayın bikaç gram miktarı da olsa adaletin işlediğine şahit oldum. 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    YeniHarman bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    YeniHarman bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

"Geçen gün bir kızdan istedim. Vermedi. Nasıl kesin tecavüz edebilirim "

gibi olmuş.

Bunu ben de yazacaktım ama linç edilirim diye sustuydum. Buyrun linç sırasına yazabilirsiniz.

Üç-dört sene önce olabilirdi. Şimdi millet götünden korkuyor. Senin gece yiyeceğin nanelerden korkmuştur. Korsan kullanmak başka, milleti .kmek başka iş mantığını sevdiklerimin.

Korsan kullanmak başka

bu ne demek ? Tecavüz ederken vajinaya girmek başka anüs e girmek başka demek değil mi? 

Değil. Sen x'i korsan kullanıyorsun diye senin başın derde girer, senin vicdanın senin sorunun. Üçüncü bir kişiyi suça alet etmek ile ne alakası olduğunu söyler misin? Laf ebeliği yapmanın anlamı yok.

ek: elimden geldiğince legal lisanslı takılmaya çalışıyorum kendim fakat kendi full korsan takılıp da duyar kasanları anlayamıyorum.

Şu tartışmaya girmiyim girmiyim dedim ama "kimin modeminden girdiğinin önemi yok" kısmını görünce dayanamadım. Yani diyorsun ki ben terör örgütü sevici bir tweet'i senin modeminden internete çıkış yaptığım ve sahte bir hesaptan atsam, devlet adamlarını açık açık tehdit etsem gelip seni almayacaklar, beni alacaklar. Öyle mi? 

Artı: başkasının modeminden çıkış yapsam kendimi gizleme gereği duymam bile.

başkasının modeminden kendini gizlemeden çıkış yapıp da reyiz i yüce allah dostu hükümdar a bir sallasana hocam bakalım ne oluyor. Gelişmeleri bildirirsin.  \\ ek: orada kimin modeminin öneminin olmaması mağduriyeti yaşayacak kişiler içindi.. ha bakkalcı ha fırıncı mağdur olmuş sonuc olarak hırsızlıkdan kul hakkından birileri mağdur olacak hissetse de hissetmese de. Bunu yukarıdaki yorumlarda da belirtmiştim.

genel fikir:

Konu bir kişinin wifiden çıkıp vatandaş haklarını korumaya geliyor yavaştan. Yeni konu açılsın bence. Karşıdaki kişiyi mağdur etmeden nasıl emcüklenir, sömürülür, içimize sinen zararı olmayan hırsızlık nasıl yapılır gibi başlıklarla güzel bi konu iyi gider bence. Şurada adam bi istekde bulunuyor herkes öneride bulunabilir alakası olarak ama herkes birbirini göt etme point kasma yarışına girmiş niye ki?

dcpromo tarafından 05/Nis/18 15:38 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Çekilin kenara, tutmayın beni, birazda ben duyar kasacağım, dolduruşa geldim, v.s.

Biraz önce çok akıllı ve becerikli olan o telefonumdan Play Store'a girdim ve Wifi Cracker olarak aradım. 100.000 tane uygulama varmış. Adam/çocuk neyse seçsin bir tanesini kullansın. O kadar bir aramayı bile beceremeyenden bir halt olmaz da, şansını denesin.

emrah20 tarafından 05/Nis/18 16:52 tarihinde düzenlenmiştir

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Dijital hırsızlık ile fiziksel hırsızlık hakkında bir fark göremiyorum. 

İşletim sistemim,office programlarım anti virüsüme kadar lisanslı oturduğum yerden duyar kasmıyorum ama lisanslı olmasa dahi değişen bişey olmuyor bi geçim sıkıntısı çeken esnaftan çalmak var birde milyar dolarlık şirketten 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

Formda baya duyarlı arkadaşlar varmış.baya okudum konuyu.adam yardım istemiş.yok hırsızlık yok bilmem ne.adamın çağrısına yardım dışında herşey olmuş.arkadaşa derim ki kırmak istediğin wifi sahibine git.netin yarı parasını ödemeyi teklif et.baktın vermiyo.kaliyle yardır.airmon ng vs.

Duyar kasanlar hacker meslegini bitirmiş.hackerlere ölüm gibi bişi olmuş.

Сухое говно к жопе не липнет
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GhostHD
    GhostHD's avatar
    Erkek

duyar kasılıyor...........

arkadaşım cep telefonundan yapman zor yani uygun uygulama varmı bilmiyorum yapacaksanda kali -parrot filan lazım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

nerde o eski bombacı tbt diyenler olmuş

duyar kasılıyor diyenler olmuş 

artık o 2001-2-3-4-5 li yıllarda değiliz

bir mp3 ü korsan indirip telefona atıp dinleyene kadar çok daha hızlı uğraşmadan müzik dinlemek mümkün

yine 2005 yılında 5gb lık bir dosyayı rapidshare den 100mb x 50 part şeklinde indirirdik o zaman korsancılıktan başka seçenek mi vardı herşey ya çok pahalı yada illegaldi

bugün 2018 yılında çok uygun fiyata istediğiniz her filmi izleyebilir yine çok uygun fiyata her müziği dinleyebilirsiniz ve bizim 2005 li yıllarda uğraştığımız gibi uğraşmanıza da gerek kalmadan

bundan 10 sene önce 3g yokken hadi onu geçtim bir kaç yıl önce 4g yokken wifi kırmak ağa bağlanmak gerçekten işe yarar bir durumdu bugün evde wifi var aq ben 4g den giriyorum neden? çünkü daha hızlı downlowd yapacaksam update yapacaksam büyük miktarda veri çekeceksem wifi değilse 4g

ne hale geldik duyar kasıyorlar denmiş abi yıl 2018 artık bir filmi korsan indirmekten yada müziği bulmaktan daha kolay yöntemler var

1dergi parasına 100dergi okuyabileceğiniz platformlar var

yada siz boşverin ameleliğe devam edin herşeyde illegale kafanız çalışmaya devam etsin.

Toplam Hit: 22648 Toplam Mesaj: 79
wifi uygulama