Kıbrısa Gidiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı

Sakın ola gemi ile gitme,sana verebileceğim en iyi nasihat bu,uçaktan başka ulaşım aracı kullanma.Ktm ye falan katılmazsan şöyle olur böyle olur gibi laflara takılma,biletini al bas git uçakla.

Kıbrıs yazları çok sıcak oluyor,gümak diye sadece askerlere özel satılan tütün grubu var,marlboro gibi parliament gibi sigaraları ayda 3 karton olacak şekilde çok uygun fiyata alabilirsin.Sigara bana yetmez dersen sigara içmeyen birini bulup onunda istihkakını alabilirsin.Şayet sende sigara kullanmıyorsan içerden aldığın sigarayı dışarıda büfe market bakkallara satabilirsin havada kapıyorlar.

Son diyeceğim o gemiye binme :)

Bileti devlet aldı, yarın öğlene sigarayı bıraktım hayırlısı olur inşallah 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Hayırlısıyla kankam

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Hayırlısı,

2016 da magosada usta birligine basladim.

3. Gun kavga çıktı kulağım koptu diyebilirim.

Boluk komutani beni haksiz buldu, haritadan yer begen dedi, reddettim, ertesi gun aklınca beni girne ktbk bolugune guyya sürgün etti. 

15 gun cehennem, sonraki 3 buçuk 4 ay cenneti yaşadım 

Hayirli teskereler, 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

hayırlı teskereler hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Ben kısa dönem gitmistim Lefkoşa'ya kasimdan nisan ayina kadar.

Nisan ayinin sicagini gorebildim en fazla. Zaten hususi kasım ayinda teslim oldum sicaga kalmayim diye.

O sicak bile dayanilmaz olabiliyordu. Bu aylarda filan sicaktan yalansiniz yani. Gunes kremi oneririm solante marka.

Kibristaki askerlerin kaderi ikiye ayrilir.

Suya ulasabilenler suya ulasmakta zorlananlar.

Biz her gun hamamda dusa girerdik ustelik şampuan sisesinden viski icer, saatlerce keyif yapar, ona buna sarardik şamata olurdu.

Ama bi kac km otemizdeki kislada askerler su bulamazdi soda ile traş olurlardi.

Esaret psikolojisi ile basa cikmaya calis. İçki iç bol bol.

Hic sorumluluk alma kibristaki askerlik cok kuralcidir.

Baktin devreciligin olduğu bir kislaya düştün, ilk gün önüne paspas atan askere ve arkadaslarina ölümüne saldır.

Bisey olmaz korkma. Alfa erkekler kavga ederek dost olabilirler ancak.

Oteki turlu sikilmeye mahkumsun.

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

İşletmecileri Karadeniz'li veya güneydoğulu olanların işlettiği kumarhane bile olsa gitme temiz nezih parasının karşılığı olan yerlere git playboy tavşanları olan mekanlar filan vs.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

@rakkoc orda.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun. 
    havaalanına iner inmez su ve hat satmaya kalkarlar alma :d ustar askerler yeni geleni iyi mikiyolar :d

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

agalar yeni konu açmayayım dedim, kardeşim gazimağusa yiğitler köyüne gitti askere kıbrısa. Bu askerlerin birinden hat almış ne numarayı biliyor ne de numarayı bulabiliyoruz, *101# yapıyoruz hata veriyor. Hat vodafone vodafone'u arıyor askıya alınmıştır diye işlem yaptırmıyor. Bir türlü düzgün görüşme sağlayamıyoruz. Trdeki hattını kullanıyor o da yurtdışı tarifesi olduğu için iyi girdi bize. Ne yapacağımızı şaşırdık. Bu hattı kullanıma nasıl açabiliriz daha doğrusu numarayı öğrenmek için ne yapmak gerekiyor bilgisi olan var mı? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı

agalar yeni konu açmayayım dedim, kardeşim gazimağusa yiğitler köyüne gitti askere kıbrısa. Bu askerlerin birinden hat almış ne numarayı biliyor ne de numarayı bulabiliyoruz, *101# yapıyoruz hata veriyor. Hat vodafone vodafone'u arıyor askıya alınmıştır diye işlem yaptırmıyor. Bir türlü düzgün görüşme sağlayamıyoruz. Trdeki hattını kullanıyor o da yurtdışı tarifesi olduğu için iyi girdi bize. Ne yapacağımızı şaşırdık. Bu hattı kullanıma nasıl açabiliriz daha doğrusu numarayı öğrenmek için ne yapmak gerekiyor bilgisi olan var mı? 

Hattı yeni aldıysa beklesin aktivasyon süreci uzamış olabilir arkadaşlarından birini arasın numara çıkar haftasonu araya girmiş olabilir. 

Yakında Güncelenecektır...
Toplam Hit: 3532 Toplam Mesaj: 39
kıbrıs