Kıbrısa Gidiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

çarsı iznine cikacağindan 1 gün önce bana pm at yada simdi at, whatsapp numaramı vereyim. seni gezdireyim 

bende numaramı paylaşsam, benide gelince gezdirir misiniz.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Gelecek arkadaşlar gelirken Kıbrıs sakızı getire bilirmi ücreti eft yaparım. Yakında gelicek varmı

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

çarsı iznine cikacağindan 1 gün önce bana pm at yada simdi at, whatsapp numaramı vereyim. seni gezdireyim 

bende numaramı paylaşsam, benide gelince gezdirir misiniz.

sen yengeden izin alda sonra konuş kel.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    LNAU bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı

agalar yeni konu açmayayım dedim, kardeşim gazimağusa yiğitler köyüne gitti askere kıbrısa. Bu askerlerin birinden hat almış ne numarayı biliyor ne de numarayı bulabiliyoruz, *101# yapıyoruz hata veriyor. Hat vodafone vodafone'u arıyor askıya alınmıştır diye işlem yaptırmıyor. Bir türlü düzgün görüşme sağlayamıyoruz. Trdeki hattını kullanıyor o da yurtdışı tarifesi olduğu için iyi girdi bize. Ne yapacağımızı şaşırdık. Bu hattı kullanıma nasıl açabiliriz daha doğrusu numarayı öğrenmek için ne yapmak gerekiyor bilgisi olan var mı? 

Hattı yeni aldıysa beklesin aktivasyon süreci uzamış olabilir arkadaşlarından birini arasın numara çıkar haftasonu araya girmiş olabilir. 

hattı aldığı kişi kullanıyormuş ondan satın almış telefonla birlikte de numara vermiş ama o numarada alakası yok bir nevi dolandırmış galiba, arama filan hiç bir bok yapamıyor hocam yav telefon numarasını da öğrenemiyoruz ki borcu varsa ödeme yapıp açalım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Kim Sorarsa İçmesen Bile Sigara İçiyorum Demen Lazım..  Sussuzluğa Hazır Ol.. Bazen Tuvaletler Kapatılır Denetim Varken.. Ki Hep Denetim Vardır.. Olabilirsen Silahlık Görevlisi Olmaya Çalış.. 

Şarjör Çıkar, Namlu Mazgala, Kurma Kolunu Çek Bırak.. Kolay Gelsin Şimdiden..  

elyos2600 tarafından 26/Eyl/22 15:19 tarihinde düzenlenmiştir

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Usta birliğil kıbrıs Lefkoşa 14. Zırhlı tugay çıktı. Kıbrıs ve bu birlikte tecrübelerini varsa öğrenmekten memnuniyet duyarım. 

2015 yılında 14. Zırhlı tugayı MEBS bölüğünde yapmıştım askerliğimi.

Benim zamanımda devrecilik ve sıracılık çoktu imkan bakımından hiç bir şey iyi değildi su yoktu aşırı sıcak sivri sinek vs çok zorluk çekmiştim ben adapte olma konusunda. Yatakane ve yemekhane tek kat bir arzi üzerine kurulu eski ve köhne yerlerdi.

En kötü durumda yemekleri askerler yapıyordu belli başlı şeyler dışında çıkan hiç bir yemek yenmiyordu. Allahtan kantinde tost pogaça vs alıp yiyebiliyorduk. Sigara tiryakisi isen işin de zor 1 karton gümaktan sigra alabiliyorduk o da 1 haftada bitiyordu zaten kantinde LH ve Most isminde 2 sigara vardı sadece Most ishal yapıyordu :) iyi yönden bakacak olursak çok güzel bir zamanda gidiyorsun yazın gitsen ölüm gibi gelirdi orası insana 45 50 dereceleri buluyordu sıcak nefes alamıyorduk. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Bende çikolatalılardan istiyorum :) :) öncekiler ziyan oldu bu sefer bunları ziyan etmeyelim. :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Bitti, dün eve geldim hala salak gibiyim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Sen benim biraderle görüşmüştün galiba nasıldi askerlik

Geçmiş olsun

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

Sen benim biraderle görüşmüştün galiba nasıldi askerlik

Geçmiş olsun

saol hocam evet görüştük, onun bölüğü ve o zamanlardan şimdi baya bir farklıydı. o farklı bölüktü ben farklı ama aynı taburdu, hatırlamak bile istemediğim bir yer 1 mekanize piyade kararga bölüğü

Toplam Hit: 3487 Toplam Mesaj: 39
kıbrıs