folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kılıçdaroğlu Asker Kaçağı Mı ?

Kılıçdaroğlu Asker Kaçağı Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

Kemal Kılıçdaroğlu'nun askerliğini nerede ve nasıl yaptığına dair bilgilere ulaşılamıyor...

Türkiye Gazetesi köşe yazarı Sefa Koyuncu herkesin merak ettiği bir konuyu köşesine taşıdı. Okur yorumlarından yola çıkarak yaptığı küçük araştırma sonuçlarına göre CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun askerliğine dair bir tek ipucuna dahi ulaşamadı ve haklı olarak sordu.

Kemal Kılıçdaroğlu asker kaçağı mı?

Koyuncu köşesinde sadece bilgi edinme hakkını kullanmak için bu soruyu sorduğunun altını çizerek Gandi kemal'in nerede ve nasıl askerliğini yaptığını merak ettiğini yazdı.

KILIÇDAROĞLU ASKER KAÇAĞI MI?

Haydaaa! Şimdi bu da nereden çıktı mı diyorsunuz? Arz edeyim: İnternette, Kılıçdaroğlu‘nun Çukurca‘daki sınır karakollarını ziyaretiyle ilgili vatandaş yorumlarına bakıyordum. Habervitrini.com‘da, Erdal‘ın, “Eğilse ne olur ki, adamda boy yok, çömelse hepten kaybolacak, askerlik yapan herkes siperin ne olduğunu bilir. Kılıçdaroğlu askerlik yapmamış herhalde...” yorumunu okuyunca beynimde bir şimşek çaktı. Sahi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, askerliğini nerede ve ne olarak yapmıştı... Merak edip, onlarca, Kemal Kılıçdaroğlu biyografisi taradım; askerlik yapıp yapmadığına dair en ufak bir ipucu bulamadım. Lütfen bu konuda biri beni aydınlatsın... Kılıçdaroğlu askerlik yaptı mı, yapmadı mı? Yanlış anlaşılmasın...

“-Bilgi edinme hakkımı kullanmak istiyorum!..”

BİYOGRAFİ ETİK DEĞİL

En son, CHP internet sitesine baktım. Oradaki özgeçmişte de Kemal Kılıçdaroğlu‘nun askerlik durumuyla ilgili en küçük bir bilgi yok! Askerlik şubesine gidip gitmediği bile belli değil: http://www.chp.org.tr/ genelbaskan-ozgecmis.aspx Er miydi, yedek subay mı, bedelli mi yaptı, çürüğe mi çıktı, boyu mu tutmadı, kaçak mı; vatandaştan gizlenen ne?

“-Kılıçdaroğlu askerlik yapmadıysa -ki öyle görünüyor- neyi tartışıyoruz?”

“-Siperde çömelse ne yazar, dikilse ne!..”

Kaynak: www.birincikuvvet.com

gülme gidenin arkasından. gün gelir, elveda bile diyemezsin giderken... | Hayat fani, Ölüm ani....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

hahahaa D:  yapmamis mi askerlik :D

vay vay vay :|

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

buna ver gazı gerisine karışma gandi lavuğu

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

belki sağlıksal bir sorunu olabilir. asker kaçagı adamdan genel baskanmı olur :)  coktan alırlardı askere.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

chaigg bunu yazdı:
    -----------------------------

belki sağlıksal bir sorunu olabilir. asker kaçagı adamdan genel baskanmı olur :)  coktan alırlardı askere.

zaten kaçak demedik. sadece haklı olarak merak ediyor ve soruyoruz. çürük mü aldı sağlık sorunu mu vardı yoksa başka bişey mi halka açıklasın

gülme gidenin arkasından. gün gelir, elveda bile diyemezsin giderken... | Hayat fani, Ölüm ani....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

açıklama yapılır..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizli-ozne
    gizli-ozne's avatar
    Erkek

vicdanı red yapmıştır lan bize ne

Gizlilikten doğan illegal masumiyet..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Bi arada sünnetsiz diyorlardı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Hacılar bakın şimdi;

* Kılıçdaroplu sünnetsiz mi?
    * Kılıçdaroğlu torununu sigortalı yaptı!
    * Kılıçdaroğlu 450 TL'lik gömlek giydi !
    * Kılıçdaroğlu SSK'nın başındayken SSK'yı batırdı!

ve en son ;

* Kılıçdaroğlu asker kaçağı mı ?

Şimdi bi duralım düşünelim. Bu tip haberlerin kaynakları ?

* Habervaktim.Com
    * Samanyoluhaber.Com
    * Birgün Gazetesi
    * Türkiye Gazetesi
    * Taraf
    * Haber7.Com ve türevi olan Turkuaz Medya görsel ve yazılı medya .

Hee, şimdi mantıklı bir insan şunu mutlaka düşünür; taraflı olsun olmasın ; bu medya topluluğu bugüne kadar anamuhalefet partisine ne tavır almış haberlerinde - daha doğrusu almış mı ?

- Almamış, aksine tüm yayın akışını onların üzerine kurmuş ve onların "kendilerince" buldukları pis işlerini 'halka!' deşifre etmişler, onlar bu tip bir habercilik anlayışı içindeler.

Son 2-3 aydır; neredeyse hiçbir Türkiye gündemine yanaşmayan; hiçbir programda yada manşette Başbakan ve tayfasının çıkardığı açılım sevdasına yer vermeyen ve tartışma programlarını yayınlarına alamayan - kendilerini savunmak için sürekli 5-6 "gazeteci ve aydını!" aynı mantık , aynı laf savunma anlayışı ile artık ne oldukları belli olmasına rağmen körü körüne savuculuklarını yapanları medyaya çıkaran bu anlayışın medyası, şimdiden bunu haber diye çıkarıyorsa karşımıza; siz buna inanır " Vay be demek öyle !" mi dersiniz, yoksa " Hasssiktir ! " deyip götünüzle güler misiniz?

Ben artık gülemiyorum bile bunlara :)

Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan , Doğu Ergil vs türevi insanları mutlaka tartışma programlarında izleyin!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

yani babamında nerde askerlik yaptığı bi yerde yazmıyo, babam asker kacağımı?

nası bi saçma fikir bu ya :|

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

yani babamında nerde askerlik yaptığı bi yerde yazmıyo, babam asker kacağımı?

nası bi saçma fikir bu ya :|

baban araştırılacak kadar ünlümü yada bi yerde biografisi yayınlandımı ki yazsın hani :D

Toplam Hit: 10229 Toplam Mesaj: 63