folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kılıçdaroğlu Asker Kaçağı Mı ?

Kılıçdaroğlu Asker Kaçağı Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

bu adam ne zikime savunulur hala anlamış değilim recep'e 1 buna 2

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

siyasetide çocuk oyuncağına çevirdiler ya daha da bişey diyesi gelmiyor insanın.Yok sınırda çömelmiş,çömelmemiş,onu kriz yaparlar,parti liderleri birbirlerine laf atıp durur...Millet tatildeyken akıllarını neyle oyalasak diye düşünüyorlar sürekli...Aynı ispanyanın futbolu geliştiren kralının mantığı.Halkın oyalanacağı birşey bul,sonrada halkı çaktırmadan...Sanki başımızda sorun yok,birbirleriyle uğraşıyorlar sürekli,görende olgun erkek sanar hepsini...çocuk lan bunlar...bi oyuncağımı neden aldın diye kavga etmedikleri kaldı...

Almanya Fatihi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

DevilKingtr , senin gibi okuzlerin Kilicdaroglunu savunmadigini gordukce mutlu oluyorum. Boyle bir iddaa'yi patakute inanacak kadar okuzsen diyecek laf yok.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadaslar adam tecrübesiz. baykal gibi yıllardır genelbaşkanlık yapmıyor. elbette hatasız olmayacaktır. fakat biraz zaman tanımalıyız bence kılıçdaroğluna...

Şahsen ben Hepar lı olsamda hemen siyasetçilerin kestirilip atılmasına karsıyım.

Osman Paşa 1  Kılıçdaroğlu 2...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Mutlaka bi kaynak çıkar ve yapmıştır askerliğini. Ama benim anlamadığım nokta;

Önce deniz baykal sonra kemal kılıçdaroğlu chp'de başkan.

Bu oluşumu ak parti mi yapıyor?

Ortada dönen o kadar basit siyaset anlayışı varki bu adama bakıp gülmemek elde değil.

Kendisi bile tek başına iktidar olmaya inanmıyor. Birileri eline bir belge verir ve yönetir.

Chp halktan nasıl soğutulabilir denilse bu iki siyasetçi akla gelir ve uygulanır.

Sistematik bir yapı var ortada. Gerçekten düşündürücü...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

DevilKingtr , senin gibi okuzlerin Kilicdaroglunu savunmadigini gordukce mutlu oluyorum. Boyle bir iddaa'yi patakute inanacak kadar okuzsen diyecek laf yok.

otistik ben inanıyorum demişmiyim sadece savunulmasına diyorum her konuda tak gözlüğü oku

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

DevilKingtr bunu yazdı:

ComputerWolf bunu yazdı:

otistik ben inanıyorum demişmiyim sadece savunulmasına diyorum her konuda tak gözlüğü oku

Lafını bil , asıl gözlüğü sinsi fikirlerini hemen söylemeye cesaret edemeyipde dolanbaçlı yollarla laf çarparak aklınca dalgaya aldığını sananlar takıp okusun önce ne yazdığını ve yazmaya çalıştığını.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

bilgi edinme hakkını kullanıp kılıçdaroğlunun sana sunnetlı oldugunu ıspatlaması ıcın acmasını istedin mi ?

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

yani babamında nerde askerlik yaptığı bi yerde yazmıyo, babam asker kacağımı?

nası bi saçma fikir bu ya :|

babanın nerde askerlik yaptığı bölüğü komutanına kadar yazıyor. Siyasi bi kişilik olsa babanın kayıtlarına da rahat ulaşırlar.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Tamamda burada piçlik var hocalar

Ben gidipde hasan diye birine sitenin anasayfasına şu başlıkları atsam

• "Acaba hasan asker kaçağı mı? "
    • "Acaba hasan gaymi?, gay olmadığına dair bir bilgiye hiçbir kaynakta ulaşamadım. yaygın kanı bu yönde"
    • "Hasanın babasının kim olduğu hiçbir yerde yazmıyor neden olabilir?"
    • "Hasan niçin askerliğini nerede yaptığını hiçbiryerde açıklayamıyor?"

1 günde 20.000 kişi görse, adını tam olarak temizlemek için bir şekilde gidip de o 20.000 kişiye tek tek ulaşıp ööle olmadığını idda etmesi lazım.

Cevabını daha yüksek hitli bir sitede mesela google anasayfasında "Ben gay değilim çünkü..." şeklinde verse daha da batacak.

Ha ben yalan bişey yazdımmı? hayır. kimseyi suçlamadım.

Onun için böle medya pisliklerine hayatta inanmam. Bunu yazan angutun bir bildiği olsa delikanlı gibi şu kaynaktan öğrendikki kılıçtaroğlu askerliğini yapmamış derdi. Bu tip yazılar dürüst ve kaliteli medyacılara yakışacak tarzda yazılar değil.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 10279 Toplam Mesaj: 63