folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kılıçdaroğlu Asker Kaçağı Mı ?

Kılıçdaroğlu Asker Kaçağı Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

AciyaGulmek bunu yazdı:
    -----------------------------

Millet Çok Boş Konuşuyor Bi Ara Bahçelide Askerlik Yapmamış Dediler Askerlik Fotografları Çıktı İkinci Bu Ülkede

Milletvekili Olma Şartları

1- 30 yaşını doldurmuş olmak.

2- En az ilk okul mezunu olmak

3- Askerlik hizmetini yapmış olmak

4-Kamu hizmetinden yasaklanmamış olmak

5 -Taksirli suçlar hariç 1 yıldan fazla hapis yatmamış olmak

6-Yuz kızartıcı suç islememek

7 -Devlet sırrını açığa vurmamış olmak

8 -İdeolojik ve anarşik suçlara katılmamak

9- Kısıtlı olmamak

çürük raporunu alan biri askerlik görevini yapmış sayılır

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

AMpul bunu yazdı:

olaya bak, hödüğün biri aa ben göremedim internette demekki kılıçtaroğlu asker kaçağı olabilir diyor, peşinden birsürü "sazan" da, aa yapmamışmı askerliğini diye atlıyor.

Sizin için en hafif tabir sazanlık, yahu adam gerçekten yapmamış olsa emin ol hükümet şimdiye 100 kere çıkarmıştı bunu, burada amaç adama çamur atmak ki izi kalsın.

ben kılıçtaroğlunu pek sevmem ama bu herifin dayanaksız kuru iftirasına direkt sarılan müridleri anlamakta güçlük çekiyorum.

Herkes yazabilir, düşüncelerini ifade edebilir. Sınırı bellidir, lakin bu tarz yazılar iyi niyet, halkı aydınlatma, özgürce ifade etme kılıfı altında tam anlamıyla fitne,fesat,bozgunculuk'a karşılık geliyor. Kemal askerliğini hiç yapmamış olsa bile yazının iyi niyeti(!) herhalinden belli oluyor.

Bu konuyu buraya açan insan ya tutarsa ( kötü niyetli düşünce empoze etme işlemi ) yapıyor, ya tam ehliyetsiz bir kişilik ya çok saf...

Her halükarda siz bu adama dolasıyla yazıyı yazan adama cevap verip bir şeyleri anlatmaya çalışıyorsunuz. Böyle saçmalık olur mu, sizi salak yerine koyuyor, siz de evet biz salağız her şeye atlarız mı diyorsunuz??? Bence konu dursun, açan AB'ye doğru yola çıksın. Hani nasıl başka sitenin linkini koyunca bunların reklamını yapıp hitini yükseltiyorsunuz hiç olmadığı kadar diyorsunuz ya, niye prim veriyoruz ki, burada da mantık aynı mantık değil mi???

Ayrıca dinen aşağıdakiler benzeri çok madde var da yazarın itikatını bilemiycem...Ona ithafen:

Bakara Suresi

204. İnsanlardan öylesi vardır ki, onun dünya hayatına ilişkin sözü senin hoşuna gider ve o, kalbindekine Allah'ı tanık tutar. Oysaki o, düşmanların en yamanıdır.  

205. Yanından ayrıldığında/işbaşına geçtiğinde/arkanı döndüğünde yeryüzünde fesat çıkarmak, ekini ve nesli yok etmek için işe koyulur. Oysaki Allah bozgunculuğu (fesadı) sevmez.  

206. Ona, "Allah'tan sakın!" dendiğinde, gurur kendisini günaha götürür. Böylesine, cehennem yeter. Gerçekten ne kötü yataktır o!

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

üniversitenin ilk senesi yurtta kalıyorum cemaatçiler peşimde gel yemeğimizi ye çayımızı aç misafirimiz ol diye. 2 gün 3gün 5gün salladım bir yerden sonra tamam gelcem dedim neyse gittim yemekler yendi çaylar içildi karşılıklı muhabbet başladı. ortaya bizden 3-4 yaş büyük biri geldi osmanlı allah peygamber bahsedip duruyor. sonra konu birşekilde atatürk e geldi. paso bişiler söylenip duruyor şöyle böyle diye bende içimden atatürk ananızı mı .... ne diye söyleniyorum içimden sonra sordum bu adamın nesi varmış söyleyinde bende biliyim diye

atatürk ün annesi nereli?
    atatürk ün babası nereli?
    nerden geliyor? ne iş yaparlar? kimlerden?

bunları neden tarih kitapları yazmıyor neden bilmiyoruz dedi. 10 dakika önce saydıklarını bunlarla haklı çalışmaya çalıştı. cevabım ağır oldu tabi ben bu muhabbetlere gelemem ağzımı bozarım hemen. çünkü bunlar çamur at izi kalsın şeklindeki yargılamalar.

forumdaki arkadaşında iyi niyetine veriyorum neden sormuş anlamadım ama eminim cevabını o da biliyordur bu sorunun. taraf gazetesinin haberi gibi olmuş ilk başta öyle birşey sandım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek
    anasının gözü...adam genel başkan olunca televizyonlarda hayatını resimlerle anlatırken gösterdikleri resimlerden biri askerde çekilmişti...paso çamur atmaya çalışıyorlar ülke tohumu bozuk iftiracı adamlar ile dolmuş bee ...

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

Bu kadar aptalın olduğu bir ülkede böyle iddialar da ortaya çıkar tabi. Bunu soran, askerlikle ilişiği kesilmemiş birinin milletvekili olamayacağını bilemeyecek kadar aptal, inanan daha da aptal.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

zamanında ismet inönü içinde demişler , bir çok vatandaş yemişti :D

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmrich
    mmrich's avatar
    Erkek

C_e_Z_a bunu yazdı:

Hacılar bakın şimdi;

* Kılıçdaroplu sünnetsiz mi?
    * Kılıçdaroğlu torununu sigortalı yaptı!
    * Kılıçdaroğlu 450 TL'lik gömlek giydi !
    * Kılıçdaroğlu SSK'nın başındayken SSK'yı batırdı!

ve en son ;

* Kılıçdaroğlu asker kaçağı mı ?

Şimdi bi duralım düşünelim. Bu tip haberlerin kaynakları ?

* Habervaktim.Com
    * Samanyoluhaber.Com
    * Birgün Gazetesi
    * Türkiye Gazetesi
    * Taraf
    * Haber7.Com ve türevi olan Turkuaz Medya görsel ve yazılı medya .

Hee, şimdi mantıklı bir insan şunu mutlaka düşünür; taraflı olsun olmasın ; bu medya topluluğu bugüne kadar anamuhalefet partisine ne tavır almış haberlerinde - daha doğrusu almış mı ?

- Almamış, aksine tüm yayın akışını onların üzerine kurmuş ve onların "kendilerince" buldukları pis işlerini 'halka!' deşifre etmişler, onlar bu tip bir habercilik anlayışı içindeler.

Son 2-3 aydır; neredeyse hiçbir Türkiye gündemine yanaşmayan; hiçbir programda yada manşette Başbakan ve tayfasının çıkardığı açılım sevdasına yer vermeyen ve tartışma programlarını yayınlarına alamayan - kendilerini savunmak için sürekli 5-6 "gazeteci ve aydını!" aynı mantık , aynı laf savunma anlayışı ile artık ne oldukları belli olmasına rağmen körü körüne savuculuklarını yapanları medyaya çıkaran bu anlayışın medyası, şimdiden bunu haber diye çıkarıyorsa karşımıza; siz buna inanır " Vay be demek öyle !" mi dersiniz, yoksa " Hasssiktir ! " deyip götünüzle güler misiniz?

Ben artık gülemiyorum bile bunlara :)

Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan , Doğu Ergil vs türevi insanları mutlaka tartışma programlarında izleyin!

çömeldi çömelmedi die saçma bi konuyu tartışan adama müstehak 

http://www.karikaturdunyasi.com/uploads/extgallery/public-photo/medium/2000_07_20_3df40b.gif
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

konpicyus bunu yazdı:

doğrulanırsa haber yönetime sesleniyorum. küfürü serbest bırakın :)

doğrulanmazsa da serbest bırakılsın. nitekim bende edicem ama kılıçdaroğluna değil.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Volaris
    Volaris's avatar
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:

konpicyus bunu yazdı:

doğrulanırsa haber yönetime sesleniyorum. küfürü serbest bırakın :)

doğrulanmazsa da serbest bırakılsın. nitekim bende edicem ama kılıçdaroğluna değil.

Fikirsizliğini sadece küfür ederek dile getiren bir nesil.

Application.Run(new Volaris());
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Volaris bunu yazdı:

Fikirsizliğini sadece küfür ederek dile getiren bir nesil.

azcık düşünebilsen o cümlenin tepki amaçlı yazıldığını anlardın

Toplam Hit: 10278 Toplam Mesaj: 63