folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kız Arkadaşa Köpek

Kız Arkadaşa Köpek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cybow
    Cybow's avatar
    Erkek

Arkadaşlar kız arkadaşımı bir köpek sahibi yapmak istiyorum. çocukluktan beri hayaliymiş ama ailesi izin vermemiş. onun bu hayalini gerçekleştirmek istiyorum.  köpek bakımı ve köpekler hakkında hemen herşeyi bilir. Edineceği köpeğe de bir ömür bakacağından eminim. ekim ayında ailesinden ayrı eve çıkıyor. bahçeli site içi apartman dairesinde kalacak. köpek cinsleri üzerinde yüzeysel bir araştırma yaptım. ev içinde bakılacağı ve küçük olmasının daha çok hoşuna gideceğini bildiğim için o tarz köpekleri araştırıyorum. çok büyümeyen, küçük tabir ettiğimiz köpeklerden edinmek istiyorum. malta terrieri ve pekines gibi türler bana çok tatlı göründü. bakamayacak durumda olan birinden ücretsiz bir şekilde veya  cüzri bir miktar fiyat olursa ödeyebilirim ama gidip binlerce dolar ödemek gibi bir niyetim yok onun yerine o fiyatı köpeğin daha kaliteli yaşaması için harcarım. kısacası gördüğünüz üzre ben çok bilgisizim. ama kız arkadaşımın ona çok iyi ve bilinçli bir şekilde bakacağından adım kadar eminim. kendisi şu an türkiyede değil. ekim ayında gelecek. geldiğinde güzel bir süpriz olsun istiyorum.

Kısacası sizden yardım ve öneriler bekliyorum. eminim ki tahribat da köpek meraklısı çoktur.
    teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

eğer şöyle bişey istersen, benim hayalimdi hep çin aslanı. Alacam inşallah ama bi eve çıkayımda :D

Acayip derecede uysal olurlar hani büyük diye sıkıntı etme sakın ola.

NoToLeRaNcE tarafından 31/Ağu/12 12:54 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

ev bahçeliyse bir de beagle cinsi köpeği öneririm. süs köpeği alma. beagle hem küçük hem sevimlidir hoca

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Cocker.

Gel bili bili gates
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ivy
    ivy's avatar
    Erkek

Jack russell terrier.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

eğer şöyle bişey istersen, benim hayalimdi hep çin aslanı. Alacam inşallah ama bi eve çıkayımda :D

Acayip derecede uysal olurlar hani büyük diye sıkıntı etme sakın ola.

haha, benim kiz arkimin chawinin resmini koyarim senin icin sonra. Tras olmus resimleri var cok komik. 

Kardesiyle beraber.

kardesiyle%20beraber

Tek basina

Chawlara bakmasi cok zor. Ona en guzel bir adet poodle al rahat rahat kopege doysun. 

badass tarafından 31/Ağu/12 19:46 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cybow
    Cybow's avatar
    Erkek

arkadaşlar her yorumunuzu ayrı ayrı dikkate alıyorum. çok güzel türler görüyorum sayenizde. bunları nerelerden tedarik edebileceğim konusunda da adres,web sitesi, numara gibi şeyler verirseniz işim çok daha kolaylaşır. çünkü çok bilgisizim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Kopek sevmekle, hayal etmekle kopek bakmak acaip farkli seyler hocam :) iyi dusunup al alicaksan, 3-5 ay sonra zor gelip barinaga sokaga felan birakmaya kalkarsaniz oldurmekle esdegerdir bu eziyet hayvana bunu bilinde karae verin bence. Hayirli oleun simdiden o zaman.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cybow
    Cybow's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

Kopek sevmekle, hayal etmekle kopek bakmak acaip farkli seyler hocam :) iyi dusunup al alicaksan, 3-5 ay sonra zor gelip barinaga sokaga felan birakmaya kalkarsaniz oldurmekle esdegerdir bu eziyet hayvana bunu bilinde karae verin bence. Hayirli oleun simdiden o zaman.

son derece eminim bu durumdan hocam. hatta benim yerimi alacağından bile korkuyorum :) köpeği değil de beni sokağa atabilir onla ilgilenmek için. :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Git bi barinaga ordan bir adet kopek al, bir hayvanin hayatini kurtarmis olursun.

Barinaktaki gorevlilere nasil bir kopek istedigini tarif edersen onlar sana eminim yardimci olacaklardir.

Bortubocek sever
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bek0
    bek0's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pitbull aL .. hem sadıklar hemde yengeyi korur erkek sinek yaklaştırmaz

Toplam Hit: 10047 Toplam Mesaj: 42