Kız Durumları?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krebs
    krebs's avatar
    Erkek

ya arkadaşlar nedir bu kızlardan çektiğimiz ben kısaca durmumu özetliyimde siz tecrübeli arkadaşlardanda bi öneri alsam? şimdi önceden ayrılmışolduğum kız arkadaşımdan tekrar barıştık ve herşeygüzel rayında gidiyordu konserler falan dahada yakınlaştırdı bizi önceden elimi tutmaya bile utanan kız başını omuzuma koyabiliyodu artık. benim kız cemaatten değil fakat onların çoğu şeyine katılan biri kendi halinde muhafazakar biri.sonra 2 gün sonra geçip benimkarşıma artık elimi tutmanı istemiyorum bizi biablasımı görmüş artıknapmışsa ben öyledüşünüyom kendi kendine manevi olarak rahatsızlıkmı duydu naptı işte öncedede rahatsız oluyordumelimi tutmandanama söylemiyodum sana dedi böylesi uygun falan filan tabi benim tepe attı.biz birbirimizi seviyosak el ele tutuşmak farketmezki diyo ee bizimarkdaştan farkımız ne diyincede bana cephe alıp bizimsevgimiz sadece bumu diyo arkadaşlar napmalıyımya gerçektende seviyorum sırf sevgim için katlanıyorum.

krebs
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

cemaatten bulursan normal haci

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

abi bayağı ergen tribi atmış ya . o nedir öyle gülesim geldi :) hacı cemaatten çek kopart gitmicen de bişey de . Şimdiden bu sorunları yaşadıysanız biraz daha içine girince hepten b'ka sarar ben diyeyim . 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeynelbey
    zeynelbey's avatar
    Erkek

kesin ablalardan biri görmüştür :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

mnskim anılarım depreşti

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

:| ula  hakiki pezevenk ablalardan çıkıyo kız bulmak için onlara koşarlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Onlara gide gide aklı onlara benzemiştir onun. Seviyorsan bile çok siklemiyormuş gibi davranmalısın bence. Bırak katlanma boşver.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

bu yazıyı o kıza göster . 

not:ciddiyim .

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krebs
    krebs's avatar
    Erkek

abi kızın yanında cemaatide eleştiriyom oda pek savunmuyoama dediğim gibi çoğuşeyinedekatılıyo cemaatin kapalıda değil bu arada napcağımı şaşırdım evet biz birbirimizi seviyoruz ama bole soğumazmıyız birbirimizdenya evet ele ele tutuşmak şasrt değilde bolede olurmuya nası yol katetcez

krebs
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mYMusti
    mYMusti's avatar
    Erkek

seviyorsan akışına bırak oda seviyorsa zaten düzelir kimse ne diyor diye bakmaz sıcaklık eski haline döner ;) ama üzerine gitme.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    krebs bunu yazdı

abi kızın yanında cemaatide eleştiriyom oda pek savunmuyoama dediğim gibi çoğuşeyinedekatılıyo cemaatin kapalıda değil bu arada napcağımı şaşırdım evet biz birbirimizi seviyoruz ama bole soğumazmıyız birbirimizdenya evet ele ele tutuşmak şasrt değilde bolede olurmuya nası yol katetcez

Hoca işte demin dediğim şeyden böyle oluyor bu. Onlara gide gide "mantığı" değişiyor artık onun. Bence bırak o kızı.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
Toplam Hit: 3987 Toplam Mesaj: 37