Kız Durumları?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

no woman no cry :D

başlığı ilk okuduğumdak kız durumları nasıl,neler yapıyonuz diye anladım :/

cem-engine tarafından 16/May/13 19:11 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

kıy imam nikahını bitir işi :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı
    fth_ bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı

Zaten müslümanlıkta yabancı bir erkeğin, yabancı bir kızla görüşmesi yasak. Ama uyan kim buna ? Doğruluğu yada yanlışlığı tartışılır bir durum.

Bitek yukarda sölediğine katılmıyorum onun dışındakiler doğru. Hocam erkeğin yabancı bir kızla görüşmesi yasak demişsin çok doğru da tartışılır ne onu anlamadım ?

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    leadertay bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı
    fth_ bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı

Zaten müslümanlıkta yabancı bir erkeğin, yabancı bir kızla görüşmesi yasak. Ama uyan kim buna ? Doğruluğu yada yanlışlığı tartışılır bir durum.

Bitek yukarda sölediğine katılmıyorum onun dışındakiler doğru. Hocam erkeğin yabancı bir kızla görüşmesi yasak demişsin çok doğru da tartışılır ne onu anlamadım ?

Hangilerine doğru diyorsun, hangilerine yanlış diyorsun anlamadım hocam :) 

Yabancı bir erkeğin yabancı bir kızla görüşmesi müslümanlıkta yasak dedim. Ve dediğim gibi tartışılır birşey. Müslüman olmayan birisiyle müslüman olan birisinin saatlerce sürdürebiliceği bir tartışma konusu :)

Zira bazısı vardır ki yobazlık olarak görür bunu, bazısı var ki hakikat olarak.. İnanç ve saygı meselesi.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

vermiyosa siktir et ak. kız mı yok ak.

ftw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krebs
    krebs's avatar
    Erkek

Ya arkadaş nedir bu cemaatten çektiğimiz ya 2gün sonra kiz yine elimi tuttu samimi olmayq başladı cemaatte olmamasina rağmen yurdun ablasiyla konustuktan sonra bu şahsiyet demiski sen bilerek yanlis yaptiginin farkindamisin ve inun ertesinde gelip yine o soğuk kız  olarak karsima cikiyor napcagimi şaşırdım kız samimi olduktan sonra gidip tek kaldığında vicdan yapiyor napacagimi şaşırdım artikya bi akıl verin bana arkadaslarya

krebs
Toplam Hit: 4029 Toplam Mesaj: 37