Kız Durumları?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    krebs bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı

Her ne olursa olsun aldığı karara saygı duymak zorundasın. Amma sana göre yanlış bir karar olur amma sana göre doğru bir karar olur. 

Bence yaptığı çok iyi. Kız dediğin muhafazakar olmalı bence.

Çok da doğru demiş. Eğer seviyorsan elini tutmasan da olur. Gözlerinin içine bakabilmek bile bir çok şeye bedel.

Elin işte gözün oynaşta olmuyacak. Taktir ettim onu.

Ayrıca "benim kız" tabiri de hiç yakışık değil bence..

hocam evet birbirimizi seviyozda ben tek taraflı jestler yapıp onu mutlu edicem o bana bi sıfat kullanmıyıcak bi çaba göstermiyicekama bizboyleiyiyiz diyicek ama ben? benim mutsuzluğum nolcak nereye kadar dayanabilirimki buna?

Çok detay düşünüp uyguluyorsun hocam heralde. Belki de ilk defa bir ilişkin oldu. Eğer birbirinizi seviyorsanız en büyük mutluluk yan yana olmaktır. Beraber dolaşıp, aynı masada oturup onun gözlerinin içine bakabilmektir bana göre.

Acaba, acaba acaba.. diye çok düşünürsen üzülürsün. Bu gün onun üstüne çok gidersen, onu çok düşünürsen eğer yarın bir gün senin düşünceli olduğun kadar o olmayınca adam üzülüyor işte. Ki şuan ki durumunda bu yanlış anlamadıysa. Çok üstüne gitme, sıkma. Bu gün öyle bir karar almış olabilir, saygıyla karşıla. Güvenini kazan. Yarın bir gün o senin elini tutar zaten.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    fth_ bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı

Her ne olursa olsun aldığı karara saygı duymak zorundasın. Amma sana göre yanlış bir karar olur amma sana göre doğru bir karar olur. 

Bence yaptığı çok iyi. Kız dediğin muhafazakar olmalı bence.

Çok da doğru demiş. Eğer seviyorsan elini tutmasan da olur. Gözlerinin içine bakabilmek bile bir çok şeye bedel.

Elin işte gözün oynaşta olmuyacak. Taktir ettim onu.

Ayrıca "benim kız" tabiri de hiç yakışık değil bence..

dediklerinde haklılık payı var ama eğer okadar muhafazakarsa evlilik dışı biriyle zaman geçirmek sürekli gezip  tozmak konsere gitmek de el ele tutuşmak kadar kötü bir davranıştır.

eğer karar mekanizması dini kurallara göre çalışıyorsa, ki buna sonsuz saygım var, herhangi bir fiziksel temas olmadan da bir insanla çıkmak nekadar doğru tartışılır.

arkadaşım eğer yakın zamanda evlilik görünmüyosa sana kolay gelsin derim. çekeceğin dert büyük.

Hocam dediğin gibi fakat her insanın nefsi duyguları var. Her insan birileriyle birlikte olmak onunla dolaşmak ister. Ama bunu abartmamak, farklı ve daha büyük boyutlara taşımamak bu devirde çok zor.

Zaten müslümanlıkta yabancı bir erkeğin, yabancı bir kızla görüşmesi yasak. Ama uyan kim buna ? Doğruluğu yada yanlışlığı tartışılır bir durum.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

http://www.tahribat.com/Forum-Kargoyu-Acan-Yurt-Mudurune-Ne-Yapabilirim-169865/

B
    öyle bir konum var bi  an önce uzaklaştır oradan benim hatun çıktı rahatız şuan :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Benimde böyle bir kız arkadaşım vardı, en sonunda dedim seninle konuşurken, seninle dolaşırken annemle geziyormuş, annemle konuşuyormuş gibi hissediyorum bana bir kız arkadaş olarak hiç bir şey veremiyorsun dedim. Bence ilişkide cinsellik ve aşk birlikte harmanlanmalı dedim, sonra mekandan uzadım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hiç birşey yokmuş gibi tamam de. Ne kadar sürerse sürsün madem seviyosun buna katlan. Ardından bir an gelir o tutmak ister elini o sarılmak dokunmak ister. Direk sert bir şekilde tepkini koy. İstemiyorum de vs. 

1 hafta sonra işlem tamamdır. Niye beni istemiyosun tribine girdikten sonra gerisi gelir. Anladın mı şimdi vs yaparsın.

Birkaç denekte denendi uygulandı gençlik yıllarımda :)

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mYMusti
    mYMusti's avatar
    Erkek

ben açıklama yapmadan direk konuya girmiştim ama söylediklerimin özü bu işte :) :) arada sevgi varsa uzaklaşamaz senden merak etme ama üzerine gitme o zaman kaçar ve sadece bunun içinmi yanımdasın der o daha zor olur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Elrosse bunu yazdı

Kim la bu ablalar ve abiler isim verin bana :)

Buyur murid adim Burak.

Ha bu arda cemaat icerisinde opanlar bilir.

Cemaat ablasi ileride cok buyuk bir olasilikla cemaat abisiyle evlendirilir, kisaca sen o kizi unutmaya basla murid

Esconda tarafından 16/May/13 17:28 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

edit neyse amk uğraşamayacağım şimdi 

Lotus tarafından 16/May/13 17:59 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Hocu en kısa sürede (tahminen 1 ay falan) "Herşey Bitti, Vefasız Sevgili Terk Etti Beni" başlıklı konunu görür gibiyim..

Anlattıklarına bakılırsa ayrılık evresine girmişsiniz.. :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Eski bir kız arkadaşım beni "Sen beni yanağımdan falan öpüyorsun. Ben böyle şeylerden haz duymuyorum." diyerek terketmişti. Ben de eyvole dedim. Şansıma ertesi gün daş gibi bir hatunla tanışıp takılmaya başlayınca ben, beni terkeden kız görüşmek için yalvarıp sonra yolun ortasında dudağıma yapışmıştı. 

Karı milleti gerçekten gerizekalı beyler. Bana hiç kızmayın boşuna. Karı milletini çok ciddiye almayacaksın.

while (1<2)
Toplam Hit: 3989 Toplam Mesaj: 37