Kız Meselesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Şimdi reisler bizim burda bir kafe var ve bu kafede gözüme kestirdiğim güzel bir garson kız var. :D Dün bu kafeye gittim ve baya bir kestim kızı.Hali ile oda fark etti ve bakmaya başladı falan. :D Şimdi ben bu kızla nasıl muhabbet kursam? Sizden engin tecrübeleriniz ile bana taktik ve strateji vermenizi istiyorum. :D

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Gidip konuşacan arkadaş :)

Hoop.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

kız bişileri getirip götürürken mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalış. gelip giderken merhabanı filan eksik etme. güzel geri bildirim alırsan sonra bir gün çıkış saatinde filan ver eline bi çiçek gir muhabbete

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı

kız bişileri getirip götürürken mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalış. gelip giderken merhabanı filan eksik etme. güzel geri bildirim alırsan sonra bir gün çıkış saatinde filan ver eline bi çiçek gir muhabbete

Elimden geldiğince güler yüzlü davranıyorum ve yardımcı olmaya çalışıyorum. :) Ama kızı gördüğüm zaman istemsiz bir gerilim yaşıyorum. :D

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

tam adamını buldun sen.

Sana taktik ve strajenin en kralını veriyorum gidiyorsun kızın yanına direk " Sensiz doğan güneşin amına korum diyorsun " olay tamamdır :)

%100 %100 olumlu sonuç vermezse bende bu işi bilmiyorum arkadaş.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

benim taktik gidiyosun direk söylüyosun hoşlandığını çok ciddi bir tavırla ama vede seviyeli bi gülümsemeyle ve kız senindir 

he kız hoşlanmazsa senden veya istemiyorsa yiyecegin bi tokat olur onu da 2 güne unutursun merak etme

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

:D herkes bişiler demişte.. sanmıyorum onlar gidip kendileride yapamıyordur :P

burası tbt.. asosyalliğin kitaplarını yazanların mekanı..

günün bilmem kaç saatini pc başında  geçirenlerin mekanı :D hoş o yüzden bi manitalarımız yoktur belki :P

http://www.leyladansonra.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı

evet nazik olmaya bak mesela 2 gunde bıre gıdıyosan hep aynı saatlerde orda olmaya bak , nazik ol kıza, siparişini getirirken akıllıca bi espri yapabilirsen güzel bi başlangıç olur , gülümseme yüzünden eksik olmasın . Eğlenceli biri olduğun izlenimini ver.

gerçi kişiliğine de bağlı nası çekingen misindir iplemeyen bi tp misindir biraz bahset

Hayat Bizi 61 kenara...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

:D herkes bişiler demişte.. sanmıyorum onlar gidip kendileride yapamıyordur :P

burası tbt.. asosyalliğin kitaplarını yazanların mekanı..

günün bilmem kaç saatini pc başında  geçirenlerin mekanı :D hoş o yüzden bi manitalarımız yoktur belki :P

hell yeah :D

Hayat Bizi 61 kenara...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    karahanx bunu yazdı
    Turania bunu yazdı

evet nazik olmaya bak mesela 2 gunde bıre gıdıyosan hep aynı saatlerde orda olmaya bak , nazik ol kıza, siparişini getirirken akıllıca bi espri yapabilirsen güzel bi başlangıç olur , gülümseme yüzünden eksik olmasın . Eğlenceli biri olduğun izlenimini ver.

gerçi kişiliğine de bağlı nası çekingen misindir iplemeyen bi tp misindir biraz bahset

Hocam esprili ve relax bir adamımdır. Ama bu mevzuda baya geriliyorum. :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı

oha yok evlenme teklif etsin :D

Çiçek vermede tanışabilir miyiz falan de gülümseyerek.Dişinde cürük varsa hiç gülme.Onun dısında arkadasın dediklerini yap

Toplam Hit: 10028 Toplam Mesaj: 95