Kız Tavlama Sözleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

yanımda olduğun zaman kendimi mutlu hissediyorum

en iyi arkadaşlarımla aynı seviyede tutuyorum seni senine huzurlu güzel anları yakalıyorum çoğu zaman

seni seviyor ve seninle yaşamak istiyorum

bu sözleri bizim kıza söyleyemedim bari sen söyle abaza kaldım sende abaza kalmak istemiyorsan söyliyceksin

ahan burdada arşiv var napacağın yazıyor al indir http://uploaded.to/?id=1ryaif 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

edit :tebiyesizce olmuş ; )

seni düşünüp durmaktan sıkıldım ; ) de bakalım n'olacak

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Abi gülü kapıosun bi tane götürüyosun kıza..Hayatım sensiz bomboş hiç bi anlamı yok,bu gülü otdan ayıran bi anlamı var,hayatımı anlamlı yapan bi anlam bu,yaşamamın sebebi bu anlam,bu gülü gül yapan şey sana olan aşkım seni çok seviyorum fln gibi bişeyler söle zaten anlamıycaktır,anlamsız olamsı önemli diil:) sonunda sen seviyorum de yeter:d

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    kardeşim aşık olduysan hiç kimseden akıl almana gerek yok çünkü akıllı adam aşık olmaz, aşık adamın aklı ıskartaya çıkmıştır (bence)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    şimdi kızla cıkıyorsun hem onu etkilemem lazım diyorsun demek kızı etkilemiski yarın senle bulusmayı kabul etmis yarısını halletmissin kız senindir her zaman nası giyiniyorsan oyle giyin saç seklini her zaman nası yapıyorsan o zamanda oyle yap kız senin cunku
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    yaz dostum msn adresimi sor istedigini :D anaconda@derbend.net
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

ne kadar guzelsın bıkere verırmısınD

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    abi sen kızla çıkıyo musun kıza teklif mi ediceksin :) kızla çıkıyosan hiç  laf falan düşünme etraftaki şeylerle ilgilenme  kıza odaklan yeter o da sana odaklanmış olucak :))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

adam kiz guzel asigim diyor. siz dondurma yalayin diyorsunuz.

biraderim kasmicaksn kendini. asiksin ama belli etmeyeceksin. fakat duygusuz gibide davranmayacaksin. ince dusuneceksin yapacaklarini kestirip ona gore karsilik vereceksin. misal olarak kiza asik oldugunumu anlatacaksin. ailende sorun varsa misal anne baba ayridir. ya da siddet wardir. paylas onunla. ben bu yuzden korkuyorum kizlara yaklasmaktan babama ve anneme benzedigim soylenir fakat babam gibi anneme davranmam. sen benim ailem gibisin yani sende bunlari hissediyorum. diyebilirsin. tabi bunlari kizi tavlamak icin degil icinden geliyorsa soyle. bunlarin aynisinida soyle demiyorum. icinden gleeni soyle. misal benim bi sevgilim vardi saclari kirmizi elma sekerim derdim ona. bi sevgilim vardi asko derdi bana asko derdim ona. ona ozel birsey bul. kimseye soylemedigin birsey olsun. oyle cicekle micekle olacak seyde degil bu. misal gittiginiz cafede sandalyeye oturmadan once onu sandalyeye oturt ve sandalyesini duzelt. icecek ya da yiyecek birseyler isteyeceginizde monu geldiginde once arkadasina verilmesi icin garsona isarette bulun. hesap odemeye gidildiginde hesap odemek icin elini cebine gotururse kasiyere parayi uzat ve kimden alacagini biliyorsun de. biraz detayli oldu sanirim ama daha fikir istersen uretebilirim.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Beni dinle amk aşk adamıyım ben:D

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
Toplam Hit: 8128 Toplam Mesaj: 41