Kız Tavlama Sözleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    abi zaten zamane kızları seni sewiyorumdan hoslanmıo!..ilerle sie kaybol gibi kelimelerden hoslanıo..benim tavsiyem kendin ol!...kasma kendini git efendi gibi konus..  a.q şimdiki kızlar bile bi deişik..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    bırak onu bunu giderken yanina kucucuk bir hediye al zaten kızlar kucuk hediyeye bayılırlar yani kucuk heediyelerle tatmin olurlar. 1 cumlede 3 4 kelime guzel laf et işer işmezzse gel tukur :) desemde tukurtturmem

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

BLueShaDow bunu yazdı:
    -----------------------------
    bırak onu bunu giderken yanina kucucuk bir hediye al zaten kızlar kucuk hediyeye bayılırlar yani kucuk heediyelerle tatmin olurlar. 1 cumlede 3 4 kelime guzel laf et işer işmezzse gel tukur :) desemde tukurtturmem

ha şöyle kıza slaytlar yap pps de seni seviyorum falan gibi deki bak sana cd hediyem var vs sevinecektir hoşuna gidecektir  

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    sakın yalan soyleme yoksa ilerde iş ciddiye biner misal ben basta yalan soylemiştim 5 ay falan sonra soyledim için el verdemedi şimdi daha devam 2 senden beri cıkıyorum yani yalan soyleme kesinlikle

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    kendin ol hoja. sozler mozler bos isler bunlar. hadi simdi burda sana solediler bi ton sey, ya sonrakinde? sonrakinde? ilk bastan kendin olki sonradan gercege dondugunde iliskin bitmesin

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hacı burada kızı tanımadan ne desek boş. Her kız bir değildir, ben gülü sevmeyen kızda tanıdım. Seni seviyorum sözünü sevmeyen kızda. O yüzden genelleme yapmamak lazım. Öncelikle kızlar kendine güveni olan, istediğini bilen ve alan erkeklerden hoşlanır. Anacondanın dediği gibi kızın değil senin istediğiniz yere gidin.  Kıza bence gül değil, papatya al ve ona papatyanın hikayesini anlat. Sonra bir yerde otururken paptyanın birisini al seviyor, sevmiyor yap. Buna gülecektir, çıkan sonucu görecek ve ona göre tepki verecek gözlerinden anlarsın. Mantıklı ve anlamlı konus. Kıza cici görünecem diye cafcaflı aşk sözleri sıralama yemez. Ve asla seni seviyorum sözünü çok kullanma, onun bir büyüsü var çok kullanıp onu bayağılaştırma...

Mesela ben cuma akşamı kızla bulusdum ilk defa direk yanına oturdum ver elini dedim tuttum. Senden hoşlanıyorum benimle birlikte olmanı istiyorum ve olacaksın dedim. Kızda ne istediğini bilen erkeklere bayılıyorum dedi, ve olay bitti :)

Anaconda sen HITCH i izlemişsin anlaşılan, bu arada senin geçen gün adalardaki bulusma nasıl geçti :) 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    DkN_JaN bunu yazdı:
    kendin ol hoja. sozler mozler bos isler bunlar. hadi simdi burda sana solediler bi ton sey, ya sonrakinde? sonrakinde? ilk bastan kendin olki sonradan gercege dondugunde iliskin bitmesin
    oncelikle aklı basında biri olduundan taktir ettim ben daha sert bişiler yazacaktım acıkcası kız tavlama sozumu olur yahu iice sanala baglanmıssınız böle bi program key falan gerekio sanki herkesin duygusu wardır ve kendine ozeldir sen kendin gibi olup içinden geleni sölemedikten sonra calıntı cumlelerden klişelerden bi ilişki olmaz..tabi sen bilirsin

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:

Hacı burada kızı tanımadan ne desek boş. Her kız bir değildir, ben gülü sevmeyen kızda tanıdım. Seni seviyorum sözünü sevmeyen kızda. O yüzden genelleme yapmamak lazım. Öncelikle kızlar kendine güveni olan, istediğini bilen ve alan erkeklerden hoşlanır. Anacondanın dediği gibi kızın değil senin istediğiniz yere gidin.  Kıza bence gül değil, papatya al ve ona papatyanın hikayesini anlat. Sonra bir yerde otururken paptyanın birisini al seviyor, sevmiyor yap. Buna gülecektir, çıkan sonucu görecek ve ona göre tepki verecek gözlerinden anlarsın. Mantıklı ve anlamlı konus. Kıza cici görünecem diye cafcaflı aşk sözleri sıralama yemez. Ve asla seni seviyorum sözünü çok kullanma, onun bir büyüsü var çok kullanıp onu bayağılaştırma...

Mesela ben cuma akşamı kızla bulusdum ilk defa direk yanına oturdum ver elini dedim tuttum. Senden hoşlanıyorum benimle birlikte olmanı istiyorum ve olacaksın dedim. Kızda ne istediğini bilen erkeklere bayılıyorum dedi, ve olay bitti :)

Anaconda sen HITCH i izlemişsin anlaşılan, bu arada senin geçen gün adalardaki bulusma nasıl geçti :) 

hoca sen naptınya 5 dk beşiktaş oldu gider gitmez kızın elimi tutulur yersin kafana ericson 688 gorursun ozaman herkız elini vermez

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Ben her gidişimde tutarım hocam. Eğer kız benimle orada bir şeylerin başlangıcını yapmak için gelmişse, ki benim onu neden oraya çağırdığımı biliyor ve geliyorsa tutulur. Hiç dayak yemedim :)

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    emnet cantadaır 688 haberin olsunn onun vurdugu yaralar kapanmaz

Toplam Hit: 8127 Toplam Mesaj: 41