Kızılötesi Dürbün ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Sipariş verdim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dagların Duvarlarin Arkasını gosteren cihaz  Bikinin Arkasını Göstermiyor  qweewqqweqe:D

dsds

ustura tarafından 12/May/14 02:40 tarihinde düzenlenmiştir

itsin oglum sen adam degilsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

bu başlık silinmemeli :)

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ben de ne zamandır kazıklanmadım bi yer bulayım da beni kazıklasın diyordum iyi oldu

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Ne zaman baksam background'a bi resim döşüyorlar 10 dk da yapıyorlar siteyi :D

İmza...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

sIkilmaz iseniz okuyun cok hosuma gitmisti pazarlama politikalari, aynisinin gozluk hali
    http://blog.milliyet.com.tr/ciplak-gosteren-gozluk/Blog/?BlogNo=345276

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Daha iyisi var. Buna inanan varmıdır ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-filmli-makineler-camera-obsruca-145781583/detay

NaZi_ tarafından 12/May/14 07:09 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

duvar arkası gösterme özelliği beni çok etkiledi hemen yapıştırdım siparişi 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Hocam diyelimki doğru, ki mumkun değil gibi, yani dendiği uzere bunlar 1000$ baslıyo benım bıldıgım

Ha nerden bılıyosun dersen, ben bı ara bunlardan hıcbıryerde bulunmuyo dıye getırtıp satıyım dedım,hem bundan hemde gecegoruslu durbun felan, bunlar sucmus, yanı degıl satmak almak, bulundurmak felan hepsı sucmus, ruhsatlımı ouyor bılmıyorum ama adam bana bunu satıcagına mp5 al sat daha az ceza yersin dedi.

Yanı bunuda goz onunde bulundurdugumuzda fıyatı bu olsa dahı satılamaz dıye bılıyorum ben

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

bu insanlar aslında milleti açık açık dolandırıyor.istesek bu adam çok büyük zarar veririz.

bunların hepsi sadece kapıda ödeme mantığı ile çalışır.siteden 1 adet sipariş vereceğiz onlar bizi telefon ile arayacak.

kapıda ödeme ile almak istediğinizi söyleyip yanlış bi adres vereceksiniz.sonra bu adam gonderecek teslim alan olmadığı için git gel kargo parası 20 tl verecek :)

100 kişi yapsa böyle bu adam işi bırakır...

Ben sipariş verdim, kapıda ödeme.

Kanka senin adresi verdim, bakarsın kontrol edersin sağlam birşey ise alırsın ;)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 13928 Toplam Mesaj: 65