Kızlar Böyle İşte

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarLords
    WarLords's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar ben 4-5 ay önce kızarkadaşımdan öss yüzünden ayrıldım öss den çıkınca 3-4 gün sonra kız aradı öss nasıl geçti falan diye sordu öyle muhabbet açıldı ben zaten çok seviyodum kızı sonra azımdan seni seviyorum die laf kaçırdım :) kız gene böyle ilgiyi keser gibi oldu sonra kızla normal bi erkekarkadaşımla konuşur gibi konuşmaya başladım şimdi hergün çağrı msj devam edioz gerçekten kızların üstüne fazla gitmeye gelmiyo herşeyi oluruna bırakın herşey daha güzel olur..

Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek
    her şeyi oluruna bırakıyosun. tamam bu sefer olacak galiba deyip bi cesaretle söylüyosun ve herşey başa dönüyo. anlamıyorum ben bu işleri :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    bende şu an oluruna bıraktım. zaman gösterecek hayırlısı neyse o olur inşallah (benim gönlüm olmasından yana nede olsa aşığım) (Allah büyük zaman zaman zaman...)

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Daha bu kafayla boq yol alırsınız. Öncelikle insan kendini bilmeli. Neyiniz var,ne elde ettiniz bugüne kadar,neyi garantilediniz. Kendinizi tam olarak donattığınızda zaten diğer sorunlar çözülür. İnsanoğlunun fıtratında kabullenmemek var. Daha doğrusu elde ettiğine değer vermez,elde edemediği ne kadar değersiz olursa olsun ona çok değer verir.Ama gerçekten değeri hak eden insanlara değerlerini vermiyoruz.Onları görmüyoruz,gözlerimiz kör oluyor. Bir an önce kendinizi düzeltin ve mantıklı düşünün. Herkese hakkettiği değeri verin ne azı ne de çoğunu... Birgün dediğimi anlayacaksınız inşallah geç olmaz.Aşktan kurtulmak için çabaladıkça içine girersiniz, hayatınız kayar,mahvolursunuz.Onun için dikkatli olun ve kendinizi kaptırmayın,aşırıya gitmeyin.İrade denilen bir kavram vardır..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek
    abi biri bana unutabilmek diye bişey olduğunu ispatlasın.
    zira bu gidişle hayatımın bi anlamı kalmayacak.
    unutabileceğimi bilsem bile yeter bana.
    ama yok olmuyor işte.
    nolur biri bişey söylesin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    mugato msn ne ni ver bana özelden

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    karşılıksız bi aşk içinde ölümü göze alacak kadar cesur diilim..

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarLords
    WarLords's avatar
    Erkek
    arkadaşlar size yemin ediyorum ayrıldıgımın 2 ayı ağladım eve gelince dersaneden falan :P gerçekten kendinizi kaptırmaya hiç gelmiyo bir anda herşey bozuluyo sonra bi bakmışınız ortada kalmışınız ama bi gerçek var oda herkesi unutabilmek mümkün ilk ayrıldıgında bunu kabüllenmek zor olsada sonralardan ağlasanda zırlasanda kabulleniyon size bişey diyim kızlar erkeklere çok zor bağlanır o yüzden böyle boktan şeyleri bi kenara atıp şu gzl tatilin tadını çıkaralım .)

Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    Mesaj ertan tarafından 3 Temmuz 2006 (Pazartesi) tarihinde yazıldı.

mugato msn ne ni ver bana özelden

-----------------------------------------------

ertan abü eer unutabilmek die bişiin olduunu annatcak nolursun bide bana el at yoksa bnde yarraklara glcem :(

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    bozcan yaz özele msn ni ben anlatayım sana unutmanın nasıl bişe olduğunu :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    mugato ve diger unutmak isteyen kardesler isterseniz unutursunuz baskası ile olun yoksa unutamazsınız civi civiyi soker.

.
Toplam Hit: 3771 Toplam Mesaj: 32