folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kızların Cinsel Fantezileri Yok Mudur?

Kızların Cinsel Fantezileri Yok Mudur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek
    EpheSuS bunu yazdı:
    -----------------------------
    HolyReform bunu yazdı:
    EpheSuS bunu yazdı:

puahahah :D harbiden aklıma geldi bi haber sitesinde görmüştüm bi rus köyünde erkek kalmamış hep ölmüşler.bizimkiler yazmış altına "gideriz canım insanlık öldümü" falan diye biriside gelip altına "yorumlara bakılırsa orası yakında bir türk köyü olabilir" yazmıştı :D

Abaza gücü her derde deva usta :D Mesela Hadise'nin eurovisionda kaçıncı olacağını Avrupa'daki Abaza Gücü Belirleyecek xD

puhahahaa :D konunun bir numaralı mesajı seçiyorum. 

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

EpheSuS bunu yazdı:

Abaza gücü her derde deva usta :D Mesela Hadise'nin eurovisionda kaçıncı olacağını Avrupa'daki Abaza Gücü Belirleyecek xD

süpersin kanka harbiden.. bizim sınıfta bi çocuk war facebook da grup aççam hadise sivaslılıkdan çıksın diye diyo:D ama bi laf vardır yigidi zk. öldür hakkını yeme hadise taş gibi kadın.. :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

AmoR bunu yazdı:

İşte hacı bende onu anlatmaya çalışıyom var ama herkese söylemiyolar :D

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djmatrax
    djmatrax's avatar
    Erkek

Hite bakarmısınız bu tur konulara ne kadar meraklı oldugumuz ortada :)

http://i44.tinypic.com/2egejvo.jpg

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    77 yorum var ayıklasan 7 tanesi adam akıllı bişeydir... -ince bi eleştiri-

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hocam mesele şuki bizim millet kadar bu işlere kafayı takmış oloan pek azdır bide malesef bukadar mesaja rağmen 1 tek müride katılabildi şahsi fikrim buişler daha az konuşulmalı ama konuşmalar daha adaletli olmalı sakın daha az konuşulmalıyı ayıp saydığımdan sanmayın ama bu insanın bitür doğasıdır ben hiç insanın su içme ihtiyacı konusunda bukadar yorum duymadım yani diyorumki cinsellik açıkbir kapı biri onu artık kapatmalı güzel olan herşey gibi oda artık çokfazla kurcalan mamalı

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek

tabi var kızların fantazileri niye olmasın onlarda insan onlarında ihtiyaçları var (herkesin dediği gibi).

kız yurdunda arkadaş var kız arkadaşım hazırlıktan fakültesine geçti makine müh. yurtlarındaki kızlar iyi oldu biz seni görmeye geliriz erkeklere bakarız,dedi bunu anlattıda böle bi durumdayken niye bizi istemezlerki :).

Bir tane daha var (Siyasi boyuta taşımayın.Lütfen adam akıllı bi tartışmanın içine etmeyin).

Baya güldüğüm bi olay arkadaşın tanıdığı nişanlısı ve arkadaşı ve arkadaşın tanıdığı nişanlısının evine gitmişler vs. nişanlısı çay doldurmak için mutfağa gitmiş. nişanlısının arkadaşı kapalıymış.Oğlana seni arzuluyorum seninle olmak istiyorum demiş.tabi oğlan yok sen ne diyorsun arkadaşınla nişanlıyım üstelik başın kapalı utanmıyormusun demiş.Tabi kız başı kapalı olanın amı yok mu demiş[Sansürlemedim gereksiz :D].

Toplum örf,adet meselesi bu işte bizde böle bişi yok kızlar ailem ne der,sonra çevresi ona nasıl bakar diye düşünüyolar.Dışarda farklı tabi farklı yaşayış biçimi bizim erkeklerde ona ne çok özeniyolar :D

Erkekler farklı çevresi herkes kızlarla aran nasıl milli oldun mu vs. vs. vs. yetşme şekilleri fark ediyo.Bu yüzden ayrılık var.Kızlar korkuyo evlilik dışı ilişkiye erkeklerimizde yapsak ne olcak ki. 

Agrasif miyim neyim?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    Oha lan :D

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    var tabi ama aynı zamanda sınırlarıda var sen en yakın arkadaşın bile olsun ilişkiye girmek istersin ama kızlar daha duygusal bakıyorlar buna sadece onun çok sevdiği veya hayranlık duyduğu, güvendiği kişilerle fantezilerini giderirler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kompetan
    kompetan's avatar
    Erkek
    arahman bunu yazdı:

tabi var kızların fantazileri niye olmasın onlarda insan onlarında ihtiyaçları var (herkesin dediği gibi).

kız yurdunda arkadaş var kız arkadaşım hazırlıktan fakültesine geçti makine müh. yurtlarındaki kızlar iyi oldu biz seni görmeye geliriz erkeklere bakarız,dedi bunu anlattıda böle bi durumdayken niye bizi istemezlerki :).

Bir tane daha var (Siyasi boyuta taşımayın.Lütfen adam akıllı bi tartışmanın içine etmeyin).

Baya güldüğüm bi olay arkadaşın tanıdığı nişanlısı ve arkadaşı ve arkadaşın tanıdığı nişanlısının evine gitmişler vs. nişanlısı çay doldurmak için mutfağa gitmiş. nişanlısının arkadaşı kapalıymış.Oğlana seni arzuluyorum seninle olmak istiyorum demiş.tabi oğlan yok sen ne diyorsun arkadaşınla nişanlıyım üstelik başın kapalı utanmıyormusun demiş.Tabi kız başı kapalı olanın amı yok mu demiş[Sansürlemedim gereksiz :D].

Toplum örf,adet meselesi bu işte bizde böle bişi yok kızlar ailem ne der,sonra çevresi ona nasıl bakar diye düşünüyolar.Dışarda farklı tabi farklı yaşayış biçimi bizim erkeklerde ona ne çok özeniyolar :D

Erkekler farklı çevresi herkes kızlarla aran nasıl milli oldun mu vs. vs. vs. yetşme şekilleri fark ediyo.Bu yüzden ayrılık var.Kızlar korkuyo evlilik dışı ilişkiye erkeklerimizde yapsak ne olcak ki. 

Arkadaşın abartmayı seviyor olabilir mi.

"Benimle oyun oynama oyuncağım olursun."
Toplam Hit: 21314 Toplam Mesaj: 95