folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kızların Cinsel Fantezileri Yok Mudur?

Kızların Cinsel Fantezileri Yok Mudur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

EWELANCHE bunu yazdı:
    -----------------------------
    Birde Meridelerin Cevap vermesini beklemek bile bu ilginç. Eğer müride varsa kesinlikle okumuşlardır hatta yorumlarla dalga geçtiklerini bile düşünüyorum.Fakat bu konuya mesaj yazması için zaten Potansiyel O.. olması lazım

Al işte.. 

Böylesi basit bi konuda bile bir fikir beyan edecek bayanları şimdiden orospu olarak görmeye başlamış bile arkadaş : )

allcolorsarebeautiful.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek

müslüman oldugumuz için bu tür seyler hoş karsılanmıyor.cok samimi oldugum bi kız arkadasım bana böyle bi teklifte bulunsa kabul edermiyim etmez miyim orasını bilemicem ama.bunu baska birisi duysa kızın adı kaşar diye cıkar.ama baska ülkelerde bu durumun olmadıgını biliyorum.

edit: ayrıca toplumda hos karsılamadıgı için bayanların böyle istekleri olsa bile dışa vuramıyolar..şöyle bi örnek vereyim kadın kocasını aldattıgı zaman kocası kadını vurmaya kalkar.kadının adı orospuya cıkar ama aynı seyi erkek yapsa adı orospu cocuguna cıkmaz :)

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

kanka ben bi ara bayaa bi kız ortamına takılmıştım ve o kızları dışarıdan görseniz dersinizki sex vs. gibi işlerle hiç alakaları yoq ama bi içlerine girin birbirlerine neler diyolar neler :D

birbirlerine danışıyolar yılbaşında naapcam ewe çocukmu atsam falan die :D:D digerine birisi vurujli teklif etmiş düşünüyo kabul etsemmi diye :D kabul etse mahalledeki dışlamaya tahmin bile edemiyorum kaldiki büyük bir ihtimalle babası onu wurur :D onlar bizden(erkeklerden)  daha sapık yemin ederim daha sapık..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    Unutmayalım kızlar erkeklerden 9 kat daha fazla zevk alırlar , burdan kıyasla bizim aklımızdan öyle şeyler geçiyorsa onlarında adım gibi eminim %100 geçiyordur ah şu erkek gelsede .... diye hepsi kızlık gitme korkusu.. Güzel bişey aslında o olmasa sokakta parkta heryerde sevişenler olurdu :D

Avukat/Hukukçu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

HolyReform bunu yazdı:

mutlaka vardır hocam.

hepimiz insanız tabikide olacak böyle fantazileri fakat şu var ki bayanlar toplumdan dışlanmamak için bunu dışa vuramazlar.

benim merak ettiğim.Bazıları sevgilileriyle cinsel ilişkiye giriyor

erkek çapkın oluyor arkadaşları arasında statü yapıyo a.q

kız ise orospu oluyor.

yani nedne erkek orospu olmuyor?neden sadece bayanların adı çıkıyor buda toplumsal bir mesele :)

yani işin kısacası vardır hocam bayanlaırn fantezileride,hatta erkek nasıl yapıyorsa bayanlarda masturbasyon yapar ,sadece hayallerimizde özgürüz :D isteyene video  linki atabilirim :D

o zaman tüm tbt erkekleri olarak orospuyuz :D

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Fantastik bir konu :F
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Namus olgusunu iki bacak arasinda arayan erkekler genelde , lan bugun su hatunu yedim , bugun su hatunla birlikteydim diye kendi orospuluklarini ilan ederler.

Mantikli ,tartan, dusunen insan zaten cinselligin hayatindaki konumunu iyi belirledigi icin bu tip seyler sorun degildir.

Kizlarin cinsel fantezileri varmidir , elbette vardir ancak bizim toplumumuzda birak cinselligi , bir kiz "baba sevgilim var" dese kan cikarma moduna girildigi icin hep bastirilmistir bu duygular.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    bu konuya post atmak ıstredım ama postlarım takıp edılıyo :| 

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    yapılan araştırmalardan da anlaşıldığı üzere bizim 52 saniye de bir olmasa da bazı saçma sapan fantazileri oluyo :| bknz: temel içgüdü(bunu bile örnek konu seçip sevgilisine aynı haltı yapan gaci)..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

EpheSuS bunu yazdı:
    Unutmayalım kızlar erkeklerden 9 kat daha fazla zevk alırlar , burdan kıyasla bizim aklımızdan öyle şeyler geçiyorsa onlarında adım gibi eminim %100 geçiyordur ah şu erkek gelsede .... diye hepsi kızlık gitme korkusu.. Güzel bişey aslında o olmasa sokakta parkta heryerde sevişenler olurdu :D
    niye iyi bişey?.geçenlerde uykusuz dergisini okuyorum.baya oldu sanırım.neyse bilen bilir ilk 2 sayfa haberlerden seçmelerdir.orda bi haber vardı bi yurtta kızın biri geç geliyor yüzü falan kırmızı diye kızlık tesine götürmüşler.sadece cinsel organın temizlğini sağlamak yükümlülüğü olan bir zar için cinayetler işleniyor.rezaletten başka bişey değil.ha sonuç olarak ülkemdeki neredeyse bütün gençler ultimate abaza...yani tamam Amerikadaki kadar geniş olamayız ama bu kadarıda biraz fazla ya.bi söz vardı bilen bilir bizim ülkemizdeki mantığı anlatıyor kısaca;

bütün sevgililerim versin,karım bakire olsun..

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
Toplam Hit: 21295 Toplam Mesaj: 95