folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Kizlik Zari Meselesi

Kizlik Zari Meselesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    fartziuhm bunu yazdı:
    -----------------------------
    KARIMLA İLK OLARAK BENİM İLİŞKİYE GİRMEM VAR
    DAHA ÖNCE İLİŞKİYE GİRMİŞ BİR KADIN ALMAK VAR
    HİÇ BİR ERKEK KIZ DURURKEN KADINI ALMAZ
    AKILSIZ DEĞİLSE TABİ
    BU BİR NAMUS OLDUSUDUR BAŞKA ŞEY OLAMAZ
    EVLENMEDEN DELİNMİŞ KADIN KOCASINA İTAAT GÖSTERMEZ
    -----------------------------
    allaaam sen benim aklıma mukayyet ol yarabbim...

yaa arkadaşlar nasıl bu kadar geri kafalı,yobaz,dar düşünceli,mantıksız olabiliyosunuz bazen anlamıyorum..sana göre namuslu olmak üstü epitel örtülü bi parça bağ dokuya sahip olmaksa...sana ne diyebilirim ki artıkkarının ilk evlendiinizde zarı sağlam maaşallah,demek ki namuslu...ya sana sürekli yalan söylüyosa???o zaman da hala namuslu mu acaba???bence biraz mantıklı ve geniş düşünün.lütfen!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Helloween haklı

madenki namusunuza bu kadar düşkünsünüz,

o zaman elalemle yatmayın da,

namuslu(!) kalsın kızcağızlar

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    bu arada bişey daha aklıma geldigün içinde kaç kızı yatağa attığını matahmış gibi anlatıp sonra da evleneceem kız bakire olmazsa boşarım diyen arkadaşlar var(buraya uygun bi yüz ifadesi bulamadım gülsem mi ağlasam mı)neyse ben o arkadaşlara sesleniorum:biraz düşünsenize..dünyada sizden ne kadar çok vardır:)öyle olduğunu siz de biliyorsunuz değil mi:))birbirinize marifetlerinizi anlatıp durursunuz çünkü:)sizlerden çok sayıda olduğu sürece evleneceğiniz kızın bakire çıkması ihtimali ne kadar olabilir sizce ha?????lütfen bunu bi oturup düşünün:))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HELLOWEEN son yazinda guzel anlatmissin
    -
    + sen bir kizi seviyorsun hemde cok tapiyorsun resmen
    (HELLOWEEN sen degil yanlis anlama , bakir olmayan kizi almam diyen arkadasa )
    peki o kizin basindan (Allah gostermesin) kotu bir olay gecti
    sen bu kizi yine yuz ustu birakirmisin ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    İşte bu noktada beyin duruyor bazılarının.
    nereleriyle düşünüyorlar bilemiyorum.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    HELAL YAA ..ADAMIMSIN NOVALGİN..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    U ARADA ARKADAŞLAR BU MERETİN VE DAHA BİRÇOK İNSAN EVLADI ORGANININ NE MAL OLDUUNU TAM OLARAK ÖĞRENMEK İSTEYENLER VARSA CİDDEN ANLATIRIM..(2.SINIFI BOŞONA 2 KERE OKUMADIK UZMANIZ ARTIK:)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    abi bide sey war delı oluyorum mesela kızla ılsıkıye giriyor seviyorum ayaklari yapıor sevmiyor aslıdna kızla yatmak amclı bir seylerini tatmın etmek iin işte ws ws sona baya zmn gecıor kıza tekme atiyor kızı sallıor işte her sey bitti bu ılıskı yuruyemez dıor basıyor gidiyor yoluna bakıor . pekı o kızın durumu o kızın o ankı halı bundan sonrakı durumu ? bir cok sey war burasi turkıye olmyacak mevzu yoK...

saygılar sevgiler..

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    KIM NEDERSE DESIN BENDE ISTEMEM HELLOWEEN KARDES KIZLIK ZARIYLA BI ALAKASI YOK AMA EVLENECEGIM KADININDA BIR BASKASIN ALTINDAN HATTA BASKALARININ ALTINDAN GECTIGINI BILMEK PEK HOS BI DURUM OLMAZ ÇÜNKÜ KENDIMIZDEN BILIYORUZ YAPTIKLARIMIZI O..PU DIYIP GECIYORUZ VE MILLETIN O..PU DEDIGI KISIYI KALKIP ALMAM YANI DUSUNSENE BEN ONUNLA EVLENMISIM VE KARSIDAN ONU ONCEDEN YAPAN KISI GELIYO SENCE HOSMU OLUR ADAMI KATIL BILE EDERLE AYNISI BANADA GECERLI MESELA YATTIGIM BI KIZ EVLENINCE KOCASIYLA KARSIMA GELDIGINDE BENIM ICIMDEN SENCE NELER GECER BI TAHMIN EDEBILIRMISIN EDEMEZSIN CUNKU ERKEK OLAN BIZIZ ERKEK OLSAN ANLARDIN BAZI SEYLERI SIMDI BURDAN YOK ÖNEMLI DEGIL ÖĞLEDİR BÖLEDİR DEMEKLE OLMUYO AMA BU İĞRENCLİĞİDE KABUL EDENE BISEY DEMENIN KIMSENIN HAKKI YOK MILLETIN ALTINDAN GECINI YANI .... İKİNCİ EL KADINLA MUTLU OLSUN ONA KARSIDAN GULENLEREDE EYWALLAH DESIN BENCE ASK BU DEGIL

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AycosSSS
    AycosSSS's avatar
    Dişi
    şu konunun gündeme gelmesi bile komik Hellowen'ında anlattığı gibi işlevi belli bi doku.buna kalkıp namus kavramını yükleyeni çok merak ediyorum.ayrıca arkadaşımızda anlatmış daha biçok hayvanda oldunu gayet bilimsel.İlla erkekler takmış oraya,namuslu insan Hellowen'ınında belirttiği gibi ahlaklı insandır,bi kızla yatıp arkasından konuşmak namussuzluk.biz kızlar niye demiyoruz evlenicemiz adam bakir olsun diye çünkü daha akıllıyız biliyoruzki önemli olan ilk olmak değil son olmaktır anlayana..
Toplam Hit: 16720 Toplam Mesaj: 54