folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Kizlik Zari Meselesi

Kizlik Zari Meselesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    DURMUYORUM HADI DURDURUN BAKALIM ERKEK GIBI DAVRAN DEMISSIN DAVRANIRIM SENIN ICIN RAHAT OLSUN NETTEN ARTISLIK YAPMAYIN YUZYUZE YAPIN UZAK DURMUYORUM HADI UZAK TUTUN BAKALIM

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kimyager
    Kimyager's avatar
    Erkek
    işin bilimi ilimi kalmadı kilitleyecem bakın konuyu yazın sakin sakin,aslında bilimle zaten alakası kalmadı da bukadar hit aldığı için ve baktımki herkesin söyleyecek birşeyi olduğu için devam ediyorum....

Bu Ülkenin Ekmeğini Yiyip İhanet Edenler, Birgün Bu Ülkenin Kurşununu da Yiyeceklerdir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ulam konun mına komuşunuz bea. delik deşik ettinizi konuyuda zarlarıda. ayrıca yavaş yavaş kavgaya ayrılıklara gidecek gibi kösüküor. bu yüzden konuyu kitliom.

PiS_ZAGOR bunu yazdı:
    -----------------------------
    DURMUYORUM HADI DURDURUN BAKALIM ERKEK GIBI DAVRAN DEMISSIN DAVRANIRIM SENIN ICIN RAHAT OLSUN NETTEN ARTISLIK YAPMAYIN YUZYUZE YAPIN UZAK DURMUYORUM HADI UZAK TUTUN BAKALIM
    -----------------------------

hacı sende capslock 'u 1 senedir açık bırakmışın ya. sen büyük yazsanda okuoz ufak yazsana okuoz.

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
Toplam Hit: 16828 Toplam Mesaj: 54