folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder KKTC'den Çarpıcı Rakamlar

KKTC'den Çarpıcı Rakamlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Ağlayan ben değilim... Çapulcuysa hiç değilim şükür ki vergimi veriyorum o verdiğim vergide malesef çapulcularada gidiyor, Tekrar söyleyeyim Lafım kıbrıs halkına değil hakedene hakedende çıkıyor zaten kendisi...

Bel Altı değil mi? Bipolar ne amaçla yazıldı hadi adımızı anladık nickname ide anladık bipolar neden yazma ihtiyacı duydun konuyla ilgisi alakası ne?

Şükür ki kendimi senin gördüğün gibi doğrunun kaynağı olarak görmüyorum şükür ki kendimi sırf foruma eski üyeyim diye haklı görmüyorum çünkü anca bunlara düşecek kadarsın... Çünkü yazdıklarım boru gibi doğru ee boru oluncada acıtıyor... o yüzdende ağlayan sensin...

Doğru düzgün konuşmadığım saçmalığıda ne doğru düzgün konuşmayan sensin bunu bile ayırt edemiyormusun?

Salladığım konu ne arkadaşım bu kadar şikayetçiyseniz Tc yolu açık gelin çalışın okuyun görün niye gelemiyosunuz?

Burdaki Türk oraya hayrına mı geliyor birde konuşursunuz yok 600 e çalışıyolarda Maaşları düşürüyorlarda bilmem ne?

Burası çok mu rahat zannediyorsun sen? Adam o rahat içinden ayrılıp bu yüzden mi geliyor kıbrısa ?

Birde hala beğenmezsin gelir bana burada sallama dersin... Dostum yediğin yemekte benim vergim var boş konuşma...

He unutmadan Adam olsaydın öğrenirdim senden adamlığı...

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

pre-edit: eger o kadar etkilediyse, bipolar kismi icin ozur dilerim, haklisin.

orjinal mesaj:

tamam sen bilirsin, ben aglamaya gidiyorum simdi.

ister kabul et ister etme, bu ben yapiyorum ben ediyorum falan tavirlariniz yuzunden kaybediyorsunuz kibrista.

kibrisa tonla para veren sadece turkiye sanki, herkesin parasi var orda, turkiyenin verdiginin bin katini zamaninda osmanli bir o kadarini ingliz bir okadarini su an israil 10 bin katinida su an ab veriyor, gizliden gizliye abdnin yatirdigi paralar var...

sen sadece sen veriyorsun saniyorsunda tum adayi kendine orospu sayiyorsun o yuzden cahilsin...

o adayi ne bana ne sana yar ederler, sen beni ezmeye, bende sana laf anlatmaya calistikca.

3 gazete okuyup, etrafindan duyduklarinla yorumlayacagin bir konu deil bu ben sadece onu soyluyorum ama anlamiyorsun, ben herseyi biliyorum diye boburlendigim yada eski uyeyim diye asip kestigimde yok.

bana 6 yasindan beri tc ve kibris tarihi ogretiliyor, ingliz tarihini ise 12 yasinda ogretmeye basladilar, benim babam bafli annem istanbullu, omrum kibris sorunu ile gecti...

birakda konusayim. sen sus.

anca gidersin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

kalkip bi bok uretmiyorsunuz diyorsun. dinle simdi.

zamaninda makarna, tuvalet kagidi, sabun zart zurt bilimum sacmaliklar kktc uretilirdi bunu bilmiyorsun tabi. fabrikalari kapattilar, biz size hepsini yollayacagiz dediler bitirdiler. bunu ben yapmadim beni suclama. kapanmamasi icin ayaklananlar donemin yonetimi tarafindan vatan haini ilan edilerek (aynen su an sizin bana ve benim gibilere yaptiginiz gibi) sindirildiler.

turkiye para yolluyor diyorsunuz, bende gotu yiyorsa yollamasin diyorum! bir dusun bakalim yollamasaydi ne olacakti. senin turkiye dedigin su andaki turkiye deil, kibrisi kumar cenneti heline getirenler, uyusturucuyu kibris ustunden turkiyeye sokanlar, kadin ticaretinin allahini kibirsta yapanlar bizler deiliz...

kibrisin kuzeyini turkiye arka bahcesini gibi kullandi...

kibrisin guneyini avrupa arka bahcesi gibi kullandi...

danisikli dovus var, ama korsun, sen yinede korsun iste.

insanlari paraya bogdular ses cikarmamalari icin bunun bu kadar basit bir aciklamasi var. yeni biseymis gibi lanse ediliyor 30 senedir boyle, kibirslilar arasinda en iyi is DEVLETTEKI istir neden? paranin nerden geldigi bellidir ve kesindir... bunu gecmiste yaratanlar simdiki hukumet deil, simdiki hukumette buna bir son vermek icin bunlari lanse ediyor bomba patlatir gibi yeni biseymis gibi cunku musluklari kismak istiyor...

eee peekiii, 30 senedir ayni paralari verirken nerdeydiniz a pisibaligi???? haberiniz bile yoktu... simdi tayyipin istedigi olacak diye haberler yapiliyor, sizde kaniyorsunuz, cok basit oyunlar...

hicbir sey gorundugu gibi deildir. heleki kibrista, kibrisli olan adamda bunu dogdugu gun ogrenir, adindan emin deildir ama bundan emindir.

edit: sen benim onceki mesajlarimi cidden oku, orda baska ip uclarida var, kibrista bilmediginiz o kadar cok sey donuyorki, ben sadece normal vatandas olarak bildiklerimi aciklasam burda, guleceksin ama can guvenligim tehlike altina girer... inanin yada inanmayin kandiriliyorsunuz.

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Tüm adayı kendime orospu falan saymıyorum özellikle 2 posttur diyorum ki söylediklerim tüm kıbrıs halkına değil hakedene diye...

Doğru 10.000 katını Ab yapmış kıbrıslıydın değil mi arkadaş?

http://www.eucoordination.org/kktc-ab.html

http://www.haberciniz.biz/haber/ab-kktcye-mali-yardimi-kesti--713214.html

Birde Tc nin yaptıklarına bakalım

http://www.abhaber.com/haber.php?id=2801

http://www.haberpan.com/kktcye-yapilan-yardimlar-haberi/

Evet hakikaten 10000 katını yapmış ama kim kimin?

Abd parasıda varmış... İngilizde... Bi bizim paramız yok orda zaten Tanzanyanın bile var :D

Bizim kaybettiğimiz birşey yok kardeşim sen rahat ol... Arka bahçeye ihtiyacımız vardı sizi kullandık değil mi :D Komik o arka bahçede rumlar sizi öpüyordu bunu unutuyorsun ama...

Ben kimseyi ezmeye çalışmıyorum...

Dostum bizim oralarda bi laf vardır gülün dikeni insanın mikeni yaranır diye hakikaten doğru

Bak rumlar iyi oldu Türkler kötü Ab iyi oldu Türkler kötü Abd iyi oldu Türkler kötü İsrail iyi oldu Türkler kötü...

Kötü diyebildiğinize şükür edeceğinize... Kötü diyebiliyorsanız Tc sayesindedir nefes alıyorsan Tc sayesindedir minnet etme kardeşim Saygı duy dil uzatma yeter!!!

Konuşmak için senden de izin almayacağım değil mi Sen sus falan ne ayak?

Sana gavur tarihi öğretilirken banada Şanlı Türk Tarihi Öğretiliyordu Sen gavur tarihi öğrenmekten aslını unutmuşsun sorun bu...

Gerek yok tartışmaya neyin ne olduğu açık... Kıçınıda yırtsan Tc olmadan olmayacağını bileceksin kabul edeceksin...

Ezilmek sayılıyorsa bu ezileceksin vatanını kurana soyunu kurtarana saygı duyacaksın... Yediğin kaba sçmayacaksın arkadaş...

Ee hala cevap alamadım O kadar kötü madem gel kardeşim TC ye Gel gör... Gel üret sende ? buna hala cevap yok neden yemez çünkü... Hazıra alışmıştan bi cacık olmaz boş konuşmaktan öteye geçmez...

Daha sana birşey demeyeceğim arkadaşım zira kıbrıslıysanda Türk olduğundan şüphe duyuyorum...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

not: bu, bu konu altinda, sana attigim son cevapti, baska yazmayacagim kusura bakma gercekten cok isim var ve yeterince vakit harcadim saniyorum...

sen kendini turkmu saniyorsun? sanli turk tarihi ogretilmis vah vah... sadece o ogretilmis belliki...

senin gibilerden heryerde var kemalim, isimleri turk deil, isimleri irkci oluyor.

turkiyeye gelecegim istanbulada yerlesecegim hic merak etme, hele su okul bitsinde :D

gelmiste kurtarmis beni, sen mi geldin ?

beni gelip kurtaranlar senden deildi bundan emin olabilirsin, beni gelip kurtaranlarla beraber benim dedemde babamda (14 yasindan 24 yasina kadar) amcamda  (12 yasindan 22 yasina kadar) savasti, dedem benim orgutun (tmt) kurulumunda, kibris turk halkina silah dagitiminda askeri egitim almasinda rol oynamistir, gizliden gizliye turkiyeye gidip askeri egitim alip donmus, cani pahasina turklugunu savunmustur...

ben senden daha turkum hic suphen olmasin.

tekrar soruyorum sen turkmusun? kendini turk olarakmi goruyorsun bu tavirlarla ?

anca gidersin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Şükür ki kendimi Türk Olarak görüyorum Türküm Türk... Tavırla Türk olunacaksa bu tavır şüphesizki Ab yaltakçısı rum sevdalısı olmakla olmuyor arkadaş...

İsimlerimiz ırkçı olmuyor arkadaşım vatanına sevdalı oluyor... Yediği kaba sçmayan oluyor... Ben kurtarmadım arkadaşım mehmet kurtardı hangi birimizi soruyorsun bu ülkede 70 milyon var ? He ırkçılık gerçekleri yüzüne vurmaksa ırkçıyız anasını satayım... Senin gibi gavur tarihi öğreneceğime birtek atamı bileyim yeter Çok şükür bir tek o öğretilmiş, onu biliyoruz en azından

Çok fazla şey öğretince şekil 1-A da olduğu gibi karıştırıp hiçbirşey bilmeme durumuna düşüyor insan Allahtan biz birini adam akıllı biliyoruz, Ya hiçbirini bilmeyene ne diyeceksin?

Benden daha Türksün iyi güzel bunu söylemen iyiye işaret, hak ettiği gibi davran o zaman...

Rum yalakaları gibi davranarak Türk olunmaz Irkçı olan sensin Çünkü sadece ırkın Türk diye Türküm diyor ama hakkını veremiyorsun arkadaşım...

Ne Mutlu Türküm diyene, Diyebilene...

Bunu diyebilmek kolay bir iş değil arkadaşım... Bunun farkına varmak gerek önce...

Bizim Kıbrıs halkıyla hiçbir sorunumuz yoktur, Kanı bozuk Rum sevdalılarıyla vardır, önlerine tutulan havucun farkına varamayan kuş beyinlilerdir bunlar...

Tc nin Hakkını inkar edenin alnını karışlarım bu konuda. Ab yapıyodu 10000 katını hani rakamlar öyle söylemiyor gösterdik cevap gelmedi yine? Neden çünkü kıbrıslıyım diyen daha nerden ne geliyo onu bilmiyo...

Sen gel istanbula... Gel yerleş istanbula. Yada üzeri -1 anlayan anladı...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Pisibaliqi bunu yazdı:
    -----------------------------

Sen gel istanbula... Gel yerleş istanbula. Yada üzeri -1 anlayan anladı...

-----------------------------

ben anlamadim, sen simdi beni tehdit mi ediyorsun lan ?

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Ne tehdit etcem seni :D hee tehdit ediom gel çükünü kescem amk :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

ediyomusun, etmiyomusun?

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Ya yuh artık kardeşim tamam yeter haklısın tehdit falanda etmiyorum canımdan ettin sabahtan beri başımı yedin ya kasma bu kadar

Toplam Hit: 9648 Toplam Mesaj: 60