folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Klimacınız, Lastikçiniz, Akücünüz Geldi

Klimacınız, Lastikçiniz, Akücünüz Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    diplomali-issiz bunu yazdı
    harddeath0070 bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

tahribatın altına bir ilan modülü çok güzel olur hangi mrüid ne satıyorsa kategorize olarak eklese tahribat içi alışveriş yapsak ne güzel olur

Sonra bide satış puanı yorumlar vb olursa tadından yenmez ama imkansız birşey istiyoruz 

185/65/R15 kış lastiği ne kadar hocam şuan sizde

185/65R15 demek istediğini varsayarak cevaplıyorum başkan. Lassa bitti malesef. 

Dayton var şuan kışlastiği olarak 600 TL parekende satıyoruz da kargo dahil o fiyata gönderirim tbt ye özel :)

Aga 4 lastikmi 600 bana da lazım ya seat cordoba 2006 model dizel aracım var lastik ne kullanılıyor emin değilim su an ama aşağı yukarı aynı ölçü ne önerirsin 4 mevsim düşünüyorum ciddi alıcıyım :D

4 tanesi 1200 TL hocam tabikide :) 

diğer arkadaşlara yarın gündüz iş yerinde fiyat vereceğim arkadaşlar. Klimalarımız Mutsibishi Heavy bu arada arkadaşlar ve Sigma .. motosiklet lastiklerimiz yok, motosiklet aküleride yok malesef..  Sadece araba ve ticari lastikler(Kamyon, Tır otobüs vs)..  

4 lastik mi 1200 :)

Bu terslikte Bi iş var :) 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı
    harddeath0070 bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

tahribatın altına bir ilan modülü çok güzel olur hangi mrüid ne satıyorsa kategorize olarak eklese tahribat içi alışveriş yapsak ne güzel olur

Sonra bide satış puanı yorumlar vb olursa tadından yenmez ama imkansız birşey istiyoruz 

Dayton var şuan kışlastiği olarak 600 TL parekende satıyoruz da kargo dahil o fiyata gönderirim tbt ye özel :)

Aga 4 lastikmi 600 bana da lazım ya seat cordoba 2006 model dizel aracım var lastik ne kullanılıyor emin değilim su an ama aşağı yukarı aynı ölçü ne önerirsin 4 mevsim düşünüyorum ciddi alıcıyım :D

diğer arkadaşlara yarın gündüz iş yerinde fiyat vereceğim arkadaşlar. Klimalarımız Mutsibishi Heavy bu arada arkadaşlar ve Sigma .. motosiklet lastiklerimiz yok, motosiklet aküleride yok malesef..  Sadece araba ve ticari lastikler(Kamyon, Tır otobüs vs)..  

hocam en son ne zaman lastik aldın? piyasadan dolardan kauçukun türkiye'ye dolarla geldiğinden haberin yok sanırım :D yada bi araştır hocam bence fiyatları :))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı
    harddeath0070 bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

hocam en son ne zaman lastik aldın? piyasadan dolardan kauçukun türkiye'ye dolarla geldiğinden haberin yok sanırım :D yada bi araştır hocam bence fiyatları :))

Ben 3 4 ay önce 205/65 aldım tanesi 750 TLydi şimdi sen 4 taneye 1200 diyorsun tamam senin söylediğin ebatlar biraz daha ucuz ama 4 tanesinde 1200 lira değildir herhalde? 

Yada ben mi fiyatları karıştırdım? 

oliWeR tarafından 12/Şub/21 00:16 tarihinde düzenlenmiştir

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

205 55 16 4 mevsim sana zahmet kargo hariç fiyat 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

60 amper en ucuz akü

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CgtyAy
    CgtyAy's avatar
    Erkek

OTOKAR SULTAN otobüste kullanılmak üzere 2 adet 105 amper aküye ihtiyacım var uygun fiyat konusunda yardımcı olurmusun rica etsem

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba,

İklimsa İklimlendirme Bayiisiyiz, Lassa-Bridgestone bayiisiyiz, Varta, Yuasa, Turbo akülerini de satıyoruz.  

Velhasıl demem şudur ki Klimalarınız, araba lastikleriniz ve aküleriniz için size en uygun fiyata satış yapmaya hazırım :) Klimalar 81 ilde 5metreye kadar bakır boru uzunluğu olması şartıyla Ücretsiz Montaj.. Lastik ve akü kendi imkanlarınızla montajını yapacaksınız...

Klimalarda Sigma ve Mitsubishi marka satıyoruz.(Sipariş üzerine GE'de satıyoruz rağbet olmadığı için çok çok az getiriyoruz.)

Saygılarımı sunuyorum efem.

mesela varta 60 ah akü kaç lira?

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

175/65/R14 Snow Master var ben de Getz'de. Kırşehir'den aldığım için Antalya'da hâlâ kış lastiği kullanıyorum :D

Fiyat alabilir miyim hocam? Değiştirmek istiyordum zaten güzel oldu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

Nereodi hocam ;
    205 55 16 olarak 4 mevsim yok maalesef hazırda.. özel sipariş geçeyim dersem n11 den trendyol’dan benim alışımdan daha ucuza bulursun çünkü fiyatlar fahiş!

Sansar55 hocam; 60 amper akü otopratik marka 360 TL, Yuasa ise 430 TL

G3da hocam ; 195/65R15 91H GREENWAYS lassa var hocam 4 adet kargo dahil 1600 e gönderebilirim.

Cybermole hocam ; 72amper akü Varta 590 TL, 75ah yuasa 540 TL..

Rapidhacker550 ve Turkforces hocam: 60ah varta kargo dahil ; 480 TL

CgtyAy hocam,; burada tüm halkotobüsleri falan 90ah kullanıyor ondan dolayı 105 nadir bulunduruyoruz 90 sana uyarsa pm den haberleşelim hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Motosiklet akülerinde asidi doldurup 24 saat şarj edip yollayan bir yerden alıyordum.
    Araba aküsünde de bu var mı ? dediğim varta'da .

ayrıca ürünlerin stok tarihi taze mi hocam ?

beinm bu varta 2012 den beri faal kullandığım aracımda hala taş gibi ama 9 yıl oldu değiştirmek istiyorum.

aynısını tercih etmek istiyorum. o yüzden imal tarihi nedir akünün ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 5216 Toplam Mesaj: 48
klima lastik @klima turbo varta