folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Klimacınız, Lastikçiniz, Akücünüz Geldi

Klimacınız, Lastikçiniz, Akücünüz Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

205/65R16 hazırda yok hocam malesef.

bridgestone 215/55R16 97W XL T005 - ÇİFTİ KDV dahil 1640 TL + kargo

195/50/r16 burada giden bir ebat olmadığı için bulundurmuyoruz hocam.

LASSA 185/60R15 84H GREENWAYS kdv dahil ÇİFTİ 940 tl + kargo

BRİDGESTONE 205/55R16 91V T001 - KDH DAHİL ÇİFTİ 1000 TL + kargo

Arkadaşlar akü ile pek ilgim yok açıkçası ondan sorulara cevap veremiyorum. ben şuan klima ile ilgileniyorum ama lastik stoklarını da gördüğüm için fiyatları yazdım. mümkünse bana klima ile gelin :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

malum yaz geliyor evde çok duracaksak pişmeyelim diye klimaya niyetleniyorum gibi gibi evi hafif serin tutabilmek için.
    Koca evi klimayla soğutmaya çalışmak faturada acı verebilir ama f/p ürün ne önerirsin hocam. 40m2 lik salon için çok pahalı olursa, en azından gece uyurken rahat edelim diye 20m2 yatak odası için de olur.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

https://www.gittigidiyor.com/isitma-sogutma-sistemi/klima-ve-aksesuarlari/klima/viessmann-vitoclima-200-she-dynamic-12_spp_803758?id=631672670

ben bunu aldım 1,5 ay önce 75 tl chip para ile 3250 TL ye filan geldi. Şimdi olmus 4300 tL bu kadar sürede aynı klima nasıl artıyor anlamıyorum

O zaman bu parayı bilindik marka olarak tek ürün buydu. Tırı vırı ürünler vardı vestelin filan aynı civardaydı bunu aldım. Gerçi hepsi çinden geliyor.

Sıcaklar gelince, artacagını da tahmin etmiştim aslında o yüzden erken davrandım biraz, iyiki almısım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

malum yaz geliyor evde çok duracaksak pişmeyelim diye klimaya niyetleniyorum gibi gibi evi hafif serin tutabilmek için.
    Koca evi klimayla soğutmaya çalışmak faturada acı verebilir ama f/p ürün ne önerirsin hocam. 40m2 lik salon için çok pahalı olursa, en azından gece uyurken rahat edelim diye 20m2 yatak odası için de olur.

hocam 40 m2 oda dersen sana 24000 btu lazım  :) 20 m2 dersen sana 12000 btu lazım.. 12000 btu sigma yeni comfort paketi kargo dahil 4350 tl ye gönderebilirim. çok güzel bir klima A++ . internette 4200 tl diye yazma lütfen çünkü onlar SGM12INVDMS serisi eski seri yani. benim söylediğim SGM12INVDMT serisi 2021 ürünü yani.. daha yeni geldi hiçbir yerde yok sanırsam nette falan.. bu arada hangi şehir hocam=?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    diplomali-issiz bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

hocam 40 m2 oda dersen sana 24000 btu lazım  :) 20 m2 dersen sana 12000 btu lazım.. 12000 btu sigma yeni comfort paketi kargo dahil 4350 tl ye gönderebilirim. çok güzel bir klima A++ . internette 4200 tl diye yazma lütfen çünkü onlar SGM12INVDMS serisi eski seri yani. benim söylediğim SGM12INVDMT serisi 2021 ürünü yani.. daha yeni geldi hiçbir yerde yok sanırsam nette falan.. bu arada hangi şehir hocam=?

ama internete 4.....  :) :) :) Ankara hocam.
    12likler böyleyse 24lüğü hiç sormuyorum bile o zaman :) 

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

235 45 18 kışlık alacağım 2020-2021 yılında hangi lastikler var ve fiyatları nelerdir,

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

195/60/R15 fiyat alabilir miyim? 

Naber la?
Toplam Hit: 5214 Toplam Mesaj: 48
klima lastik @klima turbo varta