folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kokoreç Bağımlılığı

Kokoreç Bağımlılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

arkadaşlar bu konuda yardımlarınızı ve görüşlerinize ihtiyacım var. bundan 3 ay öncesine kadar kokereçin yanından geçmeyen ben.(tanımadıgımdan ötürü)

günde 2 posta kokoreç yer oldum. evde acıktığımda bile kokoreçin kokusu burnuma geliyor. öğlen ve akşam yemeklerinde kokoreç yiyorum. alkollu

oldugum içinde acıkıyorum mutlaka eve gitmeden de bir çeyrek yiyorumdur. midye felan o türden de alışkanlıklarım fazlasıyla var. 

bilindik zararları var mıdır. bileniniz var mı. nasıl bırakılır çok merak ediyorum. çünkü artık bırakın et döneri tavuk döneri felan iskender bile benım nazarımda 

boş beleş bir yemek olmaktan öteye geçemiyor. artık sırf kokoreç yemek için akşamları dısarı çıkıyor alkoll alıyorum.

kokoreci eve alıp kendim yapacak pozisyona geldim !! 

artık kokoreç yediğimde sanki bir ağırlık hissediyorum bünyemde kalbim yağ mı topluyor ne sikim yiyor bilmiyorum ki amk.

internetten arastırmaya çalıştım ama zararı yoktur diyenlerin hepsi kokoreç işletmecisi. var diyenler de net değil.  

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

benim arkadaş var öyle . biri kokoreç dendiği anda yemesi gerekiyor =I 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

ağır yiyecek olduğu için ağırlık yapar talcid felan at bitane  bende severimde almaya üşeniyom gidip :D

nezaman aklıma gelse yiyebilirim yani kokoreçi 10 numara birşey :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

hacı bundan 3 ay öncesine kadar bende senin gibiydim ta ki dötte hemoroit çıkana kadar,

hal böyle olunca mike mike bırakmak zorunda kaldık malum acı,ekşi,baharat yasak,

bana kalırsa sende böyle zor bir durumla karşı karşıya kalmadan bırakamazsın gibime geliyor,

ah ulan mis gibi burnumda tütüyor kokusu ama perhizi bozucam bir çeyrek olsun gidip yiyecem bu aralar çok canım çekiyor..

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Hacım tek yönlü beslenmenin fazlası her zaman zarardır.

Durmadan protein ve hayvansal yağ yüklüyosun vücuduna gün boyu

hani 3 günde bir felan yersin tamamda günde 2 porsiyon bokunu çıkartmamak lazım.

git biraz sebze ağırlıklı beslen vücuduna vitamin ve bitkisel yağlar girsin..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

devamlı yersen göbek yapar, dolayısıyla karaciğer yağlanmasına çok büyük etkendir. ama lezzetli şey kokorec.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Alkollü olduktan sonra bende midye kokoreç atmadan duramıyorum. Zararı varmıdır diye hiç düşünmedim. Ama şöyle bir durum var; "Her şeyin fazlası zarar."

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

kokoreçe koko mu atıyorlar bu normal gelmedi bana amk.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

alkolden sonra işkembe çorbasına başla kokoreçi bırakırsın

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

bulunduğum semtteki bütün kokoreççilerle aile gibi oldum hatta öyleki, alkolsuz mekanda alkol içecek kadar şeklim oldu. bir gün gelin kokoreçe gidelim anne ben

yine bağımlı oldum :S

tabi lan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Hiç yemedim daha.

Toplam Hit: 8889 Toplam Mesaj: 99