folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kokoreç Bağımlılığı

Kokoreç Bağımlılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek
    valla ölede hacı mis gibi hemde guzel gelirsen izmire ısmarlayım hatta izmirdeki muridlerı beklerm :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Konyada yeme tiksinirsin bidaha yiyemezsin yiceksen istanbulda ye dediler bana o yüzden hala kokoreç yiyemedim :(

Şampiyon kokoreç var burda ama bi deneyimi ordan? Kesin beğenirim ben bu kokoreçi ama yanlış yerden başlayıpda bidaha tiksinip yememek istemiyorum. Şampiyon iyimidir?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    -----------------------------

Konyada yeme tiksinirsin bidaha yiyemezsin yiceksen istanbulda ye dediler bana o yüzden hala kokoreç yiyemedim :(

Şampiyon kokoreç var burda ama bi deneyimi ordan? Kesin beğenirim ben bu kokoreçi ama yanlış yerden başlayıpda bidaha tiksinip yememek istemiyorum. Şampiyon iyimidir?

ben bakırköyde yedim tiksindim.5-6 yıl yemedim hiç. ankara aoç  de yedimde sevdim.

kötü diyorlarsa hiç başlama. sonra böyle mükemmel bir lezzetten olursun.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

Hocam şubelere hazır geliyor soslaması falan şubedekiler yapıyor. Nasıl yaparlar bilemem tabi. Şubeden şubeye değişir. 

İstanbulda iki kez yedim biri Bakırköy biri de bizim buralarda Atakent.

Güzeldiler, şampiyon iyidir.  

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

Peroksit bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

arkadaşlar GOP/taşlıtarlada "Köroğlu"na gidiyorsunuz saat 4 ten önce, bir iskender istiyorsunuz, üzerine sütlaç ve çay çekiyorsunuz, OFFFFFFFFFFFFF

iskenderi sağlammı hacı bide taşlıtarlanın neresinde kalıyor

hayatımda yediğim en güzel iskender dostum. Cami, elektro world'ün olduğu bir AVM gibi biryer var orada. Onların tam karşısında bir HACIOĞLU var. Bu hacı oğlunun 2 yanına 2 ayrı yol gidiyor. Hacıoğlunu karşına alacak şekilde sağ yola giriyorsun, çizgi marketin tam karşısında.

Dediğim gibi saat olayına dikkat et, erken biter yemekleri, geçen gittim iskender yoktu pide yedim oda mükemmeldir, Dr.Erhan Erol falan geldi yemek yok diye geri döndü adam. Yalnız dikkat edilecek husus dükkanda çok fena Rize ve Galatasaray fanatizmi vardır aman dikkat yamuk yapmayın :D

gop neresi ya

Gaziosmanpaşa/İstanbul

e o zaman bi gop buluşması yapmak şart oldu :F

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

izmir bornovada iyi kokoreç yapan yer yok sanırım ?  1 tane küçük parkta arabada satıyor çok çok kötü , diğer herifden zehirlendim mi ne oldu ne tat ne başka bişi var zaten koskocaman yer kapanmış bu arada rembetiko nun yanındaki restoran çok kral lahmacun yapıyor izmirde lahmacunu özlemiştim özlemimi giderecek yer bulmuş oldum. 

ödemişte ise yaptıgımız testlerde en iyi kokoreç ptt nin önündeki değil bi ilersinde arabada satan adam.

Kokoreç öyle birşey ki ya çok güzel oluyor ya çok kötü , kokoreç sevmeyen bir çok kişi hep kötüsüne denk gelmiştir. Ama ne olursa olsun bodrum da yediğim kokoreçi hiç bir yerde yiyemedim izmirli bir ailenin mekanı , varsa güzel yer var gidelim diyen koko buluşması yaparık :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

Peroksit bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

arkadaşlar GOP/taşlıtarlada "Köroğlu"na gidiyorsunuz saat 4 ten önce, bir iskender istiyorsunuz, üzerine sütlaç ve çay çekiyorsunuz, OFFFFFFFFFFFFF

iskenderi sağlammı hacı bide taşlıtarlanın neresinde kalıyor

hayatımda yediğim en güzel iskender dostum. Cami, elektro world'ün olduğu bir AVM gibi biryer var orada. Onların tam karşısında bir HACIOĞLU var. Bu hacı oğlunun 2 yanına 2 ayrı yol gidiyor. Hacıoğlunu karşına alacak şekilde sağ yola giriyorsun, çizgi marketin tam karşısında.

Dediğim gibi saat olayına dikkat et, erken biter yemekleri, geçen gittim iskender yoktu pide yedim oda mükemmeldir, Dr.Erhan Erol falan geldi yemek yok diye geri döndü adam. Yalnız dikkat edilecek husus dükkanda çok fena Rize ve Galatasaray fanatizmi vardır aman dikkat yamuk yapmayın :D

gop neresi ya

Gaziosmanpaşa/İstanbul

e o zaman bi gop buluşması yapmak şart oldu :F

co sen bana numaranı pm at, işim düşeceği vakit benim 1 hafta öncesinden belli oluyor, ararım toplarız tayfayı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Daniel-Koo bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:

Hocam şubelere hazır geliyor soslaması falan şubedekiler yapıyor. Nasıl yaparlar bilemem tabi. Şubeden şubeye değişir. 

İstanbulda iki kez yedim biri Bakırköy biri de bizim buralarda Atakent.

Güzeldiler, şampiyon iyidir.  

abi atakent içindekini siktir et senin daha iyi bilmen lazım bu ikitelli köprünün orada sıralı dükkanlarda var bi kokoreççi on numara, adını hatırlamıyorum beni hep alkollüyken götürdükleri için :D arar sorarım...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

kokusuna gıcık oluyodum hiç yemezdim :D

bi kere yedim yediğime pişman oldum .. ya arkadaş hayvanın sırtında tatlı mı tatlı et duruken neden gidip bağırsak yiyosunuz 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

ete tadını zate baharatlar verir

kokoreçte kendinden baharatılıdır zaten

edit bunları yazarken sallandık amk deprem oldu

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 8838 Toplam Mesaj: 99