Kontor Yuklettim Gelmedi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Dun aksam vodafone kontor aldim bakkaldan internetten atti. Baktim 20 dk sonra ulasti gozukuyor bana gelmedi. Adamin da bi halttan haberi yok. Kontor saglayicisini aradi gelir 2-3 saate dedi 20 saat oldu gelmedi musteri hizmetlrini aradim kontor fln yuklenmemis biz bisi yapamayiz diyor. Bakkal bende ulasti banane diyor. Diger sağlayıcı gelir diyor. Bu sistem nasil calisiyor!

@rene : Neden siliniyor konu?

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

Hoca vaziyete göre hayra geçmişsin gibi duruyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byincesu
    byincesu's avatar
    Erkek

ZoRKaYa bunu yazdı:
    -----------------------------
    Dun aksam vodafone kontor aldim bakkaldan internetten atti. Baktim 20 dk sonra ulasti gozukuyor bana gelmedi. Adamin da bi halttan haberi yok. Kontor saglayicisini aradi gelir 2-3 saate dedi 20 saat oldu gelmedi musteri hizmetlrini aradim kontor fln yuklenmemis biz bisi yapamayiz diyor. Bakkal bende ulasti banane diyor. Diger saglayixi gelir diyor. Bu amk sistemi nasil calisiyor!

Bakkaldan kontör alarak en büyük hatayı yapmışsın... Aracı olan yüklemelerde sorun oluyor...  Muhtemelen yanlış numara atmışlardır... Geçmiş olsun...

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

bana 3 gün sonra bile geldiği olmuştu..

bakkaldan kontörmü alınır beya :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Gecmis olsunu fln yok sokarim o parayi bi tarafina da neyse. Numara fln hersey dogru bu arada kendim kontrol ettim.
    edit: ben o kontoru alirim orasi sorun degil bu sistem nasil calisiyor onu m.ediyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

motolotofları hazırladım geliyorum aga :F bakkalı kundaklıyalım

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byincesu
    byincesu's avatar
    Erkek

ZoRKaYa bunu yazdı:
    Gecmis olsunu fln yok sokarim o parayi bi tarafina da neyse. Numara fln hersey dogru bu arada kendim kontrol ettim.
    edit: ben o kontoru alirim orasi sorun degil bu sistem nasil calisiyor onu m.ediyorum

kardeşim aldığın kişiler genellikle parça kontör siteleri üzerinden yükleme yapıyo. Bunlarda sanal poslardan direkt veya manuel kontör poslarından yükleme yapıyo. mesela http://www.elbistankontor.net bu site tasarımının amatörlüğünde de anlaşılacağı üzere manuel kontör pos cihazından yükleme yapıyor. Manuel olduğu için gecikmeler ve hatalar olabiliyor.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

birkeresinde gece 12 den sora acayıp bir köntüre ihtiyacım vardı bütün şehri gezdim açık 1 yer buldum ordan kontor yukledım yemek yedım hala gelemdı gittim adam dedim ble bole diyor gelir gelir acele etme ulan nere acele etme olum kalım meselesi kızlar bekliyor arıyacam onlara gidecez :D hernese kontor sonraki günün akşamında geldı :D

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Numara'yı yanlış vermemişsen eninde sonunda gelir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2006 dan buyana faturalı kullanıyorum. Kontorlüleri unuttum bile. Yalnız şunu söleyeyim. 1999 da ilk kontorlü hattımı aldım. Ve o tarihten itibaren kontorlu kullandığım süre boyunca kesinlikle parça kontor vs.. attırmadım. Yükleme kartı alırdım hep. Onun haricinde Yapı Kredi atmlerinden yada turkcell in kendi web sitesinden yükledim. Her zaman anında yüklendi....

Sağlam olsun başın ağrımasın dersen sende öle yap.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Hocam simdi gittim aldim parami baska yerden kartla aldim. Bu kontormatik bilmemne sistemlerinde adamlar kendi kredi kartindan mi alip gonderiyor vodafone, avea, turkcell nasil goz yumuyor buna ? Bu heriflerin resmi olarak bir vergi mukellefiyetlikleri var mi?

Toplam Hit: 7954 Toplam Mesaj: 26