folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kpss Sinavi Ve Sonrasi ?

Kpss Sinavi Ve Sonrasi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

S.a müridler öncelikle herkese söyle bi gecmiş olsun ve hakkimizda hayirlisini neyse o olsun diyorum,

Aslinda sinav cok enterasandi büyük güvenlik tetbirleri itirazlar vs

Valla Ösym paraya gıymış arkadas

2 tane faber castel kursun kalem . bir yumuşak silgi . Bir kalem traş . 3 olips şeker : ) verdiler

Sinav esnasinda catir catir olips yemeye gelen amelelerde yok degildi hani

Sorular hakkindaki düşüncem fazla kasan sorularda vardi kolay okumadan gecilecek sorularda vardi

ya sizlerin ?

asdasdsa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    evet baya iyiydi kalemler de bizde kaldi :P ama ben saman nezlesiydim ve kapidakilere ne dediysem pecetemi iceri sokamadim sinavda verdikleri pecete yetmedi ortaligi ayaga kaldirdim gozetmen kadin 1 paket mendik getirdi bana :D burnumu ceke ceke sinav yaptim :D sorular da kolaydi genel olarak ama zorlayanda vardi tabi ben zaten havadan girmistim iyi oldu :) 3 olips i 2 saate tam sigdirdim :D:D

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek
    iyidi sınav.

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Narasimha
    Narasimha's avatar
    Erkek

beyin bedava

Eğer güneşi gözden kaçırdım diye gözyaşı dökersen, yıldızları da gözden kaçırırsın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

ehliyetimi kabul etmediler üniv. öğrenci kimliği , sınava giriş belgem vesikalık foto hepsi var nüfus cüzdanı yok diye sınavımı başlatmadı gözetmen..

dışarıdan birilerine rica edip telefonunu kullanıp kimliği evden istedim 10-15 dk gecikmeli girebildim .. 

sınava gergin başlamama sebep olan gözetmen kimliğime baktı rahatladı ve kafa salladı .. ben de kafa salladım anlamıştır herhalde ...

soruları servis edene bi halt edemeyenler diğer öğrencileri zora sokmaktan başka hiçbirşeye güçleri yetmiyor ..

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

o değilde cevaplar ne zaman verilecek?

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

bigwave bunu yazdı:
    -----------------------------

ehliyetimi kabul etmediler üniv. öğrenci kimliği , sınava giriş belgem vesikalık foto hepsi var nüfus cüzdanı yok diye sınavımı başlatmadı gözetmen..

dışarıdan birilerine rica edip telefonunu kullanıp kimliği evden istedim 10-15 dk gecikmeli girebildim .. 

sınava gergin başlamama sebep olan gözetmen kimliğime baktı rahatladı ve kafa salladı .. ben de kafa salladım anlamıştır herhalde ...

soruları servis edene bi halt edemeyenler diğer öğrencileri zora sokmaktan başka hiçbirşeye güçleri yetmiyor ..

-----------------------------

Ben pmyo sınavına gecen sene 11. sınıfta çıkarılan okul kimliğimle girmiştim. kimlikte hiç bi bilgi yoktu sadece Sümer Lisesi 11-tc sınıfı öğrencisidir yazıyordu okul numaram ve 1 de resmim vardı.

İlk basta sorun çıkardılar ama ben bu arada sınava baslamıştım  salon sorumlusu bina sorumlusuna götürdü kimliği geri getirdi sonra tekrar aldı tekrar götürdü ben sınava devam ediyorum. sonra geri geirdi hiç birşey demedi sınavım gecerliydi :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

telefonun yasak olmasına rağmen her sınavda olduğu gibi içeriye sokmayı becerdim :) sınav genel olarak kolay denilebilir fakat kazık ve mantık isteyen sorularda vardı hiç çalışmadan girdim biraz çalışıp girseydim güzel bir sonuç elde edebilirdim.

the man who gets tired after eating a ban
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

ben kustum geldim :D 4 gündür aralıksız kusmalarım sınawda da dewam etti :D sonucunda yetiştiremedim :D

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AglayanCocuk
    AglayanCocuk's avatar
    Erkek

Bana fatih marka kalem verdiler... Silgi de hiç iyi değildi..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

keşk biraz çalışıp öyle gitseydim matematikten 22 net falan gelecek türkçe oldukça iyiydi ama genel kültür kısmındaki tarih soruları bana baya çeldirici geldi ya da ben uzun zamandıır sınav olmadığımdan bana öyle geldi :)

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
Toplam Hit: 4408 Toplam Mesaj: 34