folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kpss Sinavi Ve Sonrasi ?

Kpss Sinavi Ve Sonrasi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

A grubu mat son 3 soru hayvanlar ve verdıkelrı sutler verdıklerı grafıke gore 3 soru vaqrdı ben mal gıbı soruyu tam okumadım tam yemın ederım yarım saat o 3 soruyla ugrastım cok hızlı yaptım turkcryı fılan orda bı tıkandım ulan nasıl yapamam fılan dıyorum salon baska bı dedı yarım saat var aha dedım yedık .... dakıkaya 2 soru sıgdırdım ve artan zamanla o 3 soruyuda cozdum :D

Genel olarak bakıldıgında kolaydı sınav arkadaslar genel yetenekde kelıme oyunları coktu baska bı olayı yok guncelı takıp edenın yapabılecegı tarrzda sorulardaydı

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

En uyuz Oldugum şey arabanın anahtarını almadılar girişte masanın uzerıne bırakdım,  Polis gelmi$ bana kolyenıde cıkar dıyor giri$te.. Soyunayım dicekdim :))

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KroBey
    KroBey's avatar
    Erkek

Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak acaba, bi açıklama falan geldimi ösym den ?

" Kro "
Toplam Hit: 4409 Toplam Mesaj: 34