folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kredi Notunu Yükseltmek İsteyenler Beri Gelsin...

Kredi Notunu Yükseltmek İsteyenler Beri Gelsin...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

1385 findeks kredi notum bana ne kadarlık kredileri kefilsiz veriyorlar ? 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Kredi olayı belgeleyebildiğiniz gelirle doğru orantılı 20K'yı 24 ay vadeli istedim vermediler 36 ay vadeyle verdiler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

Findeksle calismayan bankalari nasil bulabiliriz ?? Arkadas fibabank calismiyo demis ama notu dusuk olanlara kefille kredi veriyolarmis demekki kullaniyolar..Acil kredi veya kredi karti almam lazim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Kesinlikle en az 1 tane otomatik ödeme talimatı verin kredi kartınızdan ve bu borcunuz kesinlikle kredi kartı üzerinden ödensin.  Borcun sadece asgarisini yatırmayın. Atıyorum asgari borcunuz 100 liraysa siz 120 lira 130 lira ödeyin. Borcunuzu gününde ödemeye özen gösterin. Son ödeme tarihi gecikmesin. Sık sık kredi başvurusu yapmayın çünkü yapılan her kredi başvurusunda kredi notunuz düşer. Findeksten ayda bir ya da iki ayda bir kredi notunuzun takibini yapın. Muhakkak 3-4 ay içerisinde kredi notunuzun yükselişe geçtiğini göreceksiniz.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı

Kesinlikle en az 1 tane otomatik ödeme talimatı verin kredi kartınızdan ve bu borcunuz kesinlikle kredi kartı üzerinden ödensin.  Borcun sadece asgarisini yatırmayın. Atıyorum asgari borcunuz 100 liraysa siz 120 lira 130 lira ödeyin. Borcunuzu gününde ödemeye özen gösterin. Son ödeme tarihi gecikmesin. Sık sık kredi başvurusu yapmayın çünkü yapılan her kredi başvurusunda kredi notunuz düşer. Findeksten ayda bir ya da iki ayda bir kredi notunuzun takibini yapın. Muhakkak 3-4 ay içerisinde kredi notunuzun yükselişe geçtiğini göreceksiniz.

Su findexten not ogrenmek icin illa odeme mi istiyor ? Ben bakiyorum not veriyor en son 400 bilmem kac gun once aktif diyor guncelle diyince paket satin al diyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    1049 bunu yazdı

Su findexten not ogrenmek icin illa odeme mi istiyor ? Ben bakiyorum not veriyor en son 400 bilmem kac gun once aktif diyor guncelle diyince paket satin al diyor.

İlk uyelikte ucretsiz sonrasinda ucretli

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    Kreyzi bunu yazdı
    1049 bunu yazdı

sadece ilk sorgulama ücretsiz diğer sorgulamalar 7-8 lira bişeye tekabül ediyor ama alışverişi ziraatbankasının kartıyla ya da bkm ekspressle yaparsan 1tl+kdv gibi bi tutar çekiyor.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

istersen kartınla günlük düzenli işlem yapar geri ödeme yapabilirim ( sigorta işindeyim günlük poliçe kesiyorum. ) benim kredi puanım bu şekilde yükseldi.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Freak bunu yazdı

istersen kartınla günlük düzenli işlem yapar geri ödeme yapabilirim ( sigorta işindeyim günlük poliçe kesiyorum. ) benim kredi puanım bu şekilde yükseldi.

Ayın 15.den sonra sendeyim beybi...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    misterio_junior bunu yazdı

Findeksle calismayan bankalari nasil bulabiliriz ?? Arkadas fibabank calismiyo demis ama notu dusuk olanlara kefille kredi veriyolarmis demekki kullaniyolar..Acil kredi veya kredi karti almam lazim

Albaraka Türk bankasına gidiyon aga. 500 Papel en az yatırıp World özellikle kredi kartı alıyorsun.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 4108 Toplam Mesaj: 26
banka kredi not bank notu kkb