folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kurtlar Vadisi Pusu_İzleyenler.

Kurtlar Vadisi Pusu_İzleyenler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

abü ben boşuna polata özenmiyorum :) adam kemeriyle havalandırmaya adam uçuruyo. siz yapabilirmisiniz?

yere bi atlayışı vardı, yabancı filimlerdeki gibi kafası yerde. sonra bi kaldırıyo kafayı. al sana karizma.

evet kv pusu izleyenler, eski bölümleri siz de arıyor musunuz? senaryonun cılkı çıktı, polat hep düşünüyo, düşün düşün nereye kadar polat? biz operasyon istiyoz. tayyip amcandan mı öğrendin bu taktikleri :P

///______________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

o kemerle çekme olayı çok saçmaydı 2 sn de 80 kilo adamı tak diye aldı yukarı vinçmi bu aq:| dizininde moku çıktı zaten

pembe dizi oldu önceden çok savaş vardı gine savaş olması lazım

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

valla şuan polatı öldürecek değiller :D öldüremeyeceğine göre polat orayı, memati'de öbür yeri dağıtır. sonra da muro yu basarlar. birkaç bölüm sonra olur bunların hepsi ;)

ya bu tarz filmler beni sıkıyo. yani sonunu tahmin edebildiğim filmler,diziler.

herhangi bir film izleyipte  sonunu tam kestiremediğiniz filmler varmı? örn: pirestij,testere serisi...

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast54
    suiQast54's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı:
    -----------------------------

valla şuan polatı öldürecek değiller :D öldüremeyeceğine göre polat orayı, memati'de öbür yeri dağıtır. sonra da muro yu basarlar. birkaç bölüm sonra olur bunların hepsi ;)

herhangi bir film izleyipte  sonunu tam kestiremediğiniz filmler varmı? örn: pirestij,testere serisi...

Toprağım Katılıyorum Sana=)

X
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    ya gerçekten ta  5 bölüm sonrasını tahmin edebilyorsun prestij dehşet ama ya

Dur be kadınnnn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

yav bi de adam abdülün yanına giriyor, yavaş hareket ediyor, onu bırak. kapı kapalı. arkasındaki adam kapıyı açıp gelip kafasına silahı dayıyor hiç mi duymadı. benim bildiim polat onu duyardı :)

oda şu şekil olacak, abdül adamın silahını havaya kaldıracak, polatix de dönüp elindeki bıcağı kalbine veya boynuna saplayacak adam şap diye ölecek :C

///______________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek
    bu son bölüm kaçıncı bölümde bilen warmı?

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarninG_ErroR
    WarninG_ErroR's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

polat 1-2 bölüm işkence görür...

vural'ı miken memati ...güllü nevzat..pürmüz ve alper'in adamlarıyla ...polat'ı kurtarırlar :)

ondan sonra piyasa ağlar :P

yada

ani bi hareketLe kahramanımız.. polat..siLah dayayan adamı miker... eed eed bu oLur !

helikopter kiralayıp norveçli üstsüzleri görsel taciz edesim var.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

o diilde polatın adamı çekişi çok manyaktı : ) cort diye.a.q zaten 3 cm boyun war nere çekion o adamı hop diye

hele ki o havalandırmadan spiderman gibi yere inişi(konuşu,atlayışı ne dersen) 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

mk polatın  sıfatını zükem :F Benim dizide en beendim yer Yalçın Bulut&Fuat tataroolu ikilisinn arasında geçen diyaloglar ve yalçın bulut un ince espürükleri :D dizide rolünü en iyi yapan oyuncuların en ba$ında yalçın bulut gelio ztn :D polat sıfır kalıo heryerde memati bile daha iyi yau : D

Yalçın Bulut un sıfatı :F

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    suiQast54 bunu yazdı:
    ajan1111 bunu yazdı:

Toprağım Katılıyorum Sana=)
    aha bende katıltım 3 ettik  ajan hoca zevklerimiz aynı

pirestij,testere + makinist + akıl oyunları + var + unuttum + öbürlerini

snnyk.com - code is poetry all that i know...
Toplam Hit: 12545 Toplam Mesaj: 39