folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kurtlar Vadisi Pusu_İzleyenler.

Kurtlar Vadisi Pusu_İzleyenler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek
    Ya benim anlamadığım hiç bi ana karakterin ölmemesi yani Lost olsun Prison Break olsun dünyanın en cok izlenen dizilerinde bile ana karakterler ölebiliyo iken KV de 2. sezon olmasına rağmen kimsenin öldüğü yok zevk yok. Polat bi tahminde bulunur tahmini doğru cıkar vs. vs. Exca nın dediği gibi Bulut karakteri mematiyle, fuatla diyalogları süper :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:
    -----------------------------

yav bi de adam abdülün yanına giriyor, yavaş hareket ediyor, onu bırak. kapı kapalı. arkasındaki adam kapıyı açıp gelip kafasına silahı dayıyor hiç mi duymadı. benim bildiim polat onu duyardı :)

oda şu şekil olacak, abdül adamın silahını havaya kaldıracak, polatix de dönüp elindeki bıcağı kalbine veya boynuna saplayacak adam şap diye ölecek :C

Yok  hoca , ben ce Abdülhey , Polat ın belindeki silahla vuracak adamı ,

senaryoyu ben yazıyorum da :))

Not:Havalandırma kısmını yönetmen abartmış  :)  , benim suçum yok ,

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    snnyk bunu yazdı:
    suiQast54 bunu yazdı:
    ajan1111 bunu yazdı:

valla şuan polatı öldürecek değiller :D öldüremeyeceğine göre polat orayı, memati'de öbür yeri dağıtır. sonra da muro yu basarlar. birkaç bölüm sonra olur bunların hepsi ;)

ya bu tarz filmler beni sıkıyo. yani sonunu tahmin edebildiğim filmler,diziler.

herhangi bir film izleyipte  sonunu tam kestiremediğiniz filmler varmı? örn: pirestij,testere serisi...

Toprağım Katılıyorum Sana=)
    aha bende katıltım 3 ettik  ajan hoca zevklerimiz aynı

pirestij,testere + makinist + akıl oyunları + var + unuttum + öbürlerini

akıl oyunlarını izlemiştiim ama makinist'i izlemedim. bugün cd'sini alıpta izleyim saol kardeş ;)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek
    Onu bunu bilmem. İşledikleri konular güzel. Çekimler kaliteli, bazen olayı abartıyorlar ama genede süper bişi bence. Nasıl kimse ölmedi, dizinin tüm kadrosu değişti yahu. Bu arada özellikle dün akşam Fuat'ın adam vurma sahnesi çok komikti, gülmekten karnıma ağrılar girdi. Bulut'un tepkileride iyiydi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Dizide artık fazla çatışma olmamasına rağmen yinede güzel gidiyor.Güllü'nün ölmesi lazım bana göre,çünkü dizi ağırlaştı,cıvıklıkları gitmiyo artık.Güllü'de en başından  Bulut gibi olsaydı (hem ağır hemde racon keser gibi espri yapan) daha iyi olurdu...

Her Hakkım Saklıdır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ya asıl salaklık, Polat ufak bir baba iken

Yüzlerce adamı vardı.

Şimdi bu kadar büyüdü ama adamı yok...

Her boka kendı kosturuyor...

Salkca olmaya basladı..

Ama Yalçın Bulut efsane adam : ))

"Küçük hanım siz salıncaktan düşerken ben salıncak kuruyordum babanızın emriyle... Adam sallandırmaya !"

Ayrıca:

"Memati kim şekerim?"

"O da benim şekerim Fuat Bey..."

"Şu Memati'nin raconunu da seviyorum ya. Bu adamı benden başkası vurursa üzülürüm..." 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    ama akşamda kötüydü ya. abdülheyden daşşak kebabı yaptılar. :) bi daha çalışmaz herhalde :I

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    dayı abdülün alete elektrik veriyolar ya manyak oldu ya adama amma işkence yaptılar

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

testere 1 de adam kendisine iğne yaptı yani bi nevi kendisini bayılttı sayılır nasıl tepki versin..

polatın o adamı çekişi çok salakçaydı hele bide yukardan kemeri adamın boynuna götürürken 2 3 saniye adam tepeye bakıyo mal gibi kaçsa çekse silahı bitti polat.. 

sonra yere iniyo bi koşuşu var anam valla güldüm :D insan biraz sessiz gider ağır gider baba gibi gider ne öyle çocuklar gibi şen 

hoplaya zıplaya elindeki silahı sallaya sallaya gidiyosun :D

saçma hatalar var dizide.. bide son kaldığı yerden diğer bölümde devam ederken çok çabuk gelişiyo olaylar.. bomba patladı adamlar uçtu.. 

dizi başladı bi baktım arabanın arkasına gidip çatışmaya başlıyolar püf yani :D .. bide adamın elinde taramalı var ateş etse araba havaya uçsa bitti onların işi zaten?

abdül orda işkence görüyo polat gitmiş mekanına oh düşünüp duruyo o arada abdül ölse napcak? .. 

konular hadi sağlam ama aksiyon, oynanış sıfır acaip saçma..  

polatın ölmesi lazım aksiyon biraz daha bollaşması lazım anca bişeyler olur.. hayatımda 4. kez izledim kurtlar vadisini o da sıkıntıdan gördüklerim bu xD 

:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    ben ilk serinin cd lerini aldim 97 bolum 58 deyim su anda her aksam izliyorum bu arada pusuyu indiriyom pc ye oama onu izlemiyom tabi sirayla gunde 2 bilemedin bazen 3 bolum izliyom gayet hos.hollandali komsulara racon kesmeye basladim salaklarin haberi yok tabi :D:D:D

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
Toplam Hit: 12547 Toplam Mesaj: 39