folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kurtlar Vadisi Pusu_İzleyenler.

Kurtlar Vadisi Pusu_İzleyenler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı:
    -----------------------------

bide adamın elinde taramalı var ateş etse araba havaya uçsa bitti onların işi zaten?

diğer dediklerine lafım yokta araba dediğin öyle zort diye havaya uçmaz : ) 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    amele abüm biliyorum hatta filmlerde patlayan arabalar gerçekten patlarmı die bi yerde belgesel türü bişey izlediydim patlamıyordu fakat, şimdi onlar arabanın arkasındalar adamın elinde taramalı var bu araba zırhlımı? değil illa yer bi yerden boşaltsın şarjörü ne bekliyo mal gibi xD

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

film çok güzeldi ama birdahaki bölümü çok merak ediyorum ama izleyemeyecem galiba askerdeyim ühüüüüü  :(

gerçi polatın kafasına silahı dayadılar ama polata zarar veremezler bence her durumdan kurtulur polat :D

benim tahminim şu şekilde polatı da yakalacaklar işkence etmeye kalkışacaklar ama polat kurtulacak kurtulacak da kurtulmadan önce

diziyi de bitirecekler kurtulma sahnesini artık bi dahaki bölümde izleriz :D hepsini bir bölüme sığdırmazlar heyecanlı olsun ve millet tekrar izlesin die

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    wallahi daha şu ana kadar oturup 10 dakikasını seyretmedim dünde başka film izlicez diye arkadaşlarla oturduk akıllarına sonradan geldi kurtlar vadisi olduğu.. bütün dizi boyunca daşşak geçiyodum o kemer olayını görünce kıramp girdi gülmekten :D

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Abdulhey'in amına kodu hasan. Daşağına nasıl ceyran verdiler yaw :s

Tırnağını filan çektiler...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    2 aydir izlemiom boqu çikti pusunun ztn terörün ikinci bölümünü gördükten sonra pusuyu hiç izleyesim olmadi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

ya salak adam hayatında canlı hedef vurmamış, geçmiş kanası almış adam vuracak ;) iki saat gülmekten karnım ağrıdı o sahneye, gerçek bulut renk katıyo filime. hele o anda ortağın odaya girmesiyle daha da bi güldüm.

sonra bulut diyo memati başın saldırısına uğradık ortak, kanın yerde kalmayacak :D muhahahah o garibim de inanıyo, şaşkın şaşkın bakıyo :D

///______________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    Osman Sınav  :(

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı:

mk polatın  sıfatını zükem :F Benim dizide en beendim yer Yalçın Bulut&Fuat tataroolu ikilisinn arasında geçen diyaloglar ve yalçın bulut un ince espürükleri :D dizide rolünü en iyi yapan oyuncuların en ba$ında yalçın bulut gelio ztn :D polat sıfır kalıo heryerde memati bile daha iyi yau : D

Yalçın Bulut un sıfatı :F

hastayım bu adama Hüseyin Avni Danyal . bu dizide iyi rol yapan ender adamlardan biri . bu diziyi sırf bu adam için izliyorum .bide nevzatla erhanın atışmaları için

yalçın bulut ortağı vurulunca içer girip . düşmanımız memati baş'ın saldırısına uğradık diyor :D:D

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

vay amk. o canlı bombaya ne yapacak acaba kahramanımız. kız önünü açıyo kendilerini bekliyo :D

bence uçan tekme atacak, ve kaçacaklar bomba patlayacak kurtulacaklar kendileri :C

///______________
Toplam Hit: 12540 Toplam Mesaj: 39