folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kürtlere Yapılan Yersiz Baskı - Haksızlık

Kürtlere Yapılan Yersiz Baskı - Haksızlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı
    maserati bunu yazdı
    Nobel bunu yazdı

tengri maserati yaş kaç sizin?

20 hocam

istanbulun nerdeyse her yerinde yasadim ve kibristatada uzun sure yasadim ve hic iyi kurte rastlamadim

Peki kaçıyla etkileşimde bulundun ? 

neyin peşindesin ben onu anlamış değilim aslında 

herşeyin bir şeyi vardır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı
    maserati bunu yazdı
    Nobel bunu yazdı

tengri maserati yaş kaç sizin?

20 hocam

istanbulun nerdeyse her yerinde yasadim ve kibristatada uzun sure yasadim ve hic iyi kurte rastlamadim

Peki kaçıyla etkileşimde bulundun ? 

Sen kaçıyla ilişkide bulundun?

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek

Hocam,bu ulkede siddetin en dorukta oldugu seviyelerde kurtler basbakan cumhurbaskani oldular.Kurtlere bir baski yapilmiyor ki,her sey olabiliyorlar memlekette,paraya hukmedebiliyorlar,bakan olabiliyorlar,ne dedim,cumhurbaskani dahi olabiliyorlar.Bir insandan iyilik gormen o insanin ait oldugu toplulugun komple iyi olmasina delalet mi?Yapma Allah askina.

ABD'den sonra belki de en cok farkli topluluklardan insanlarin basa gectigi bir ulke burasi.Bu ulkede Turk milliyetciligine karsiyim,Ben Gurcuyum karim da Arap diyen adam iktidar oluyor hem de yuzde elli oyla.Bir yanim kurttur diyen adam hem basbakan hem cumhurbaskani oldu.Vallahi Apoyu ozledik diyen adamlara haksizlik yapiliyor dendi,neler de neler.Hala kurtlere haksizlik yapiliyor dersen ayip edersin hoca,cahilligine veriyorum biraz Turkiye tarihi oku.

Bu ulkede sorun kurtlerin hala Turkiye Cumhuriyeti vatandasligini ve ust kimligi benimseyememesidir.Hala kulturumuzu benimseyememeleridir.Bu ulkede herkesle dalga gecilir,herkesin bir ozelligine atifta bulunur.Soz gelimi Lazsan kafan 12den sonra calismaz,Cerkezsen inatcisindir,Gurcuysen komunistsindir vs vs.Oz Turk diye bir sey yok memlekette,ama oz be oz Turkum diyen adam(irk anlaminda)la da dalga gecilir.Forumda konusu bile var asagilamayalim artik kendimizi diye.Velhasili,yukarida saydigim topluluklari masaya koy bir masada yemek yerler cay icerler.Sohbet bittikten sonra ertesi gunu herkes isine gucune hayat gailesine duser.Kurt ne yapar,asagilaniyorum eziliyorum ben der,kurde ne denmistir peki?Sen pkkya militan gonderiyosun,sen kendi vatandaslarini dahi olduruyorsun,sen her yerde tavsan gibi uruyorsun,sen vergi kaciriyorsun ivir da zivir.Kurt de bunlari duyunca asagilandigini dusunur,neresi asagilama neresi yalan arkadas?Kurtlerin arasinda bunu yapanlar vardir,sen de uzerine aliniyorsan ya yapiyorsundur ya da cahilsindir.Bunu kendisinin yapmadigini dusunen,yapanlari kinayan kurtler zaten topluma entegre olmuslardir,onlar ailemizdeki enistelerimiz,yengelerimiz,kadinlarimiz kocalarimiz olmuslardir.Bizden olmuslardir,otekileri de dagda les ovada domuz olarak yasamaya devam ediyorlar zaten.

Kurtlerin onunde bir ayrim vardir,ya sofrada diger arkadaslariyla birlikte yemegini yiyecek cayini icecek arkadaslariyla dalga gececek ve arkadaslarinin kendisiyle dalga gecmesine izin verecek, ya da dovlet bize bahmiy deyip dagda geberecektir.Ilkinden olanlara hosgeldin,ikincisinden olanlara canin cehenneme diyorum.

Son olarak kurtlere sesleniyorum,ne zaman asagilanmaktan (!) kurtulursunuz?Aslinda hic kimsenin birlikte olmadan bir bok yapamayacagini,herkesin birbirini sevdigini/sevmek zorunda oldugunu veya saygi duymak zorunda oldugunu anladiginiz zaman,temel ve dursun fikralarini anladiginiz zaman,cerkez inadini,gurcu gominisligini anladiginiz zaman.Turk tembelligini,kaypakligini anladiginiz zaman.Sohbet bittikten sonra ertesi gunu Turkun(!) isci,Gurcunun memur,Cerkezin ciftci,Kurdun is adami oldugu zaman.Son ornek aklima rastgele geldi,olayi kisisellestirmeyin can sikmayin.

Hadi eyvallah.

Pragmatism&Realism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Kusura bakmayında cahil diye aşağıladığınız kürt halkının baş ucunda Nietzche kitapları var. Cahil derken bile aşağıladığınızın farkında değilsiniz. Vicdan önemli bir şeydir ki Nietzche'de üstün insan ideolojisinde bundan bahseder. Böyle konular açmadan önce daha iyi dersinize çalışmalısınız. Biliyorum bu posttan sonra hakkımda sövüp sayacaksınız kolay gelsin size şimdiden,ben konuyu takip etmiyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kutengri bunu yazdı

Anadolu büyük ve güzel bir aile, bozmayın onu.

su sitede gordugum en guzel mesajdir...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Bunlar münferit vakalar caaaaaniiiiimmm. ...

Bkz. Silopide mahsur kalan hacı adayları

kendinize ayığ olunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ataturkcu1 bunu yazdı

Hocam,bu ulkede siddetin en dorukta oldugu seviyelerde kurtler basbakan cumhurbaskani oldular.Kurtlere bir baski yapilmiyor ki,her sey olabiliyorlar memlekette,paraya hukmedebiliyorlar,bakan olabiliyorlar,ne dedim,cumhurbaskani dahi olabiliyorlar.Bir insandan iyilik gormen o insanin ait oldugu toplulugun komple iyi olmasina delalet mi?Yapma Allah askina.

ABD'den sonra belki de en cok farkli topluluklardan insanlarin basa gectigi bir ulke burasi.Bu ulkede Turk milliyetciligine karsiyim,Ben Gurcuyum karim da Arap diyen adam iktidar oluyor hem de yuzde elli oyla.Bir yanim kurttur diyen adam hem basbakan hem cumhurbaskani oldu.Vallahi Apoyu ozledik diyen adamlara haksizlik yapiliyor dendi,neler de neler.Hala kurtlere haksizlik yapiliyor dersen ayip edersin hoca,cahilligine veriyorum biraz Turkiye tarihi oku.

Bu ulkede sorun kurtlerin hala Turkiye Cumhuriyeti vatandasligini ve ust kimligi benimseyememesidir.Hala kulturumuzu benimseyememeleridir.Bu ulkede herkesle dalga gecilir,herkesin bir ozelligine atifta bulunur.Soz gelimi Lazsan kafan 12den sonra calismaz,Cerkezsen inatcisindir,Gurcuysen komunistsindir vs vs.Oz Turk diye bir sey yok memlekette,ama oz be oz Turkum diyen adam(irk anlaminda)la da dalga gecilir.Forumda konusu bile var asagilamayalim artik kendimizi diye.Velhasili,yukarida saydigim topluluklari masaya koy bir masada yemek yerler cay icerler.Sohbet bittikten sonra ertesi gunu herkes isine gucune hayat gailesine duser.Kurt ne yapar,asagilaniyorum eziliyorum ben der,kurde ne denmistir peki?Sen pkkya militan gonderiyosun,sen kendi vatandaslarini dahi olduruyorsun,sen her yerde tavsan gibi uruyorsun,sen vergi kaciriyorsun ivir da zivir.Kurt de bunlari duyunca asagilandigini dusunur,neresi asagilama neresi yalan arkadas?Kurtlerin arasinda bunu yapanlar vardir,sen de uzerine aliniyorsan ya yapiyorsundur ya da cahilsindir.Bunu kendisinin yapmadigini dusunen,yapanlari kinayan kurtler zaten topluma entegre olmuslardir,onlar ailemizdeki enistelerimiz,yengelerimiz,kadinlarimiz kocalarimiz olmuslardir.Bizden olmuslardir,otekileri de dagda les ovada domuz olarak yasamaya devam ediyorlar zaten.

Kurtlerin onunde bir ayrim vardir,ya sofrada diger arkadaslariyla birlikte yemegini yiyecek cayini icecek arkadaslariyla dalga gececek ve arkadaslarinin kendisiyle dalga gecmesine izin verecek, ya da dovlet bize bahmiy deyip dagda geberecektir.Ilkinden olanlara hosgeldin,ikincisinden olanlara canin cehenneme diyorum.

Son olarak kurtlere sesleniyorum,ne zaman asagilanmaktan (!) kurtulursunuz?Aslinda hic kimsenin birlikte olmadan bir bok yapamayacagini,herkesin birbirini sevdigini/sevmek zorunda oldugunu veya saygi duymak zorunda oldugunu anladiginiz zaman,temel ve dursun fikralarini anladiginiz zaman,cerkez inadini,gurcu gominisligini anladiginiz zaman.Turk tembelligini,kaypakligini anladiginiz zaman.Sohbet bittikten sonra ertesi gunu Turkun(!) isci,Gurcunun memur,Cerkezin ciftci,Kurdun is adami oldugu zaman.Son ornek aklima rastgele geldi,olayi kisisellestirmeyin can sikmayin.

Hadi eyvallah.

haci su masada oturup birbirleriyle dalga gecme olayini yazmasaydin iyiydide neyse.Genel olarak dogru solemis.

Bide konuyu acana bir sorum var sen harbiden neye bakarak biz kurtlere baski yada haksizlik yapiyoruz diyorsun ?

u235 tarafından 14/Oca/13 13:25 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Cumhurbaşkanı, Başbakan ve bakan olabiliyolarsa ezilen yoktur dostum..

Haksızlık yoktur dediğin gibi çok cahiller töre vs.. 

ama şu soruyuda sormak isterim..

onları kötü gösteren ne bu insanlara ? yaptıklarımı ? yoksa yapmadıklarımı ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı

bende hayatimda hic iyi kurt gormedim

Katılıyorum.

Her seferinde sorun çıkartıyorlar ve huzursuzluk veriyorlar. Neden başkası değil kürtler?

Neden her seferinde kürtler diye başlık açılıyor, bişiler konuşuluyor?

Yunanlar, ermeniler, lazlar değilde neden kürtler ?

Demekki bunlar başlı başına bir sorun ve çözülmesi gerekiyor. Saygılar.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Türkiye'de asıl Türk'lere haksızlık yapılıyor.

Diyarbakır'dan elin kürdü gelir karpuzu satar heryerde,

Adana'dan gider Türk, kamyonu yakar orospu çocukları.

Otobüs firmalarına yaptıklarıydı, kaçak mazotuydu, kaçak elektriğiydi say say bitmez.

Ameleliği bırakıp antalya'da garsonluk yapan orospu evlatlarının turistlere neler anlattığına ben şahit oldum kaç defa,

babadan oğula nesil bunlar.

İçinde ahmet abiler, veli abiler çıkmıyor değil. Milyonda iki üç de olsa.. Bana denk gelmedi henüz.

Toplam Hit: 13526 Toplam Mesaj: 125