folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder La Casa De Papel Çıktı [SPOILERA DIKKAT]

La Casa De Papel Çıktı [SPOILERA DIKKAT]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    EmiRReiS bunu yazdı

*************** spoiler ******************

Antonio malını gelir gelmez geri göndereceklerdi. Bunun bir önceki soygunda nasıl sorunlar yarattığını biliyor olmalarına rağmen yine de göz göre göre bu sorunları yaratmasına izin verdiler.

Çok zekice planlar yapmalarına rağmen, en salak insanların bile yapmayacağı hataları yapıyorlar. Rehinelerin kendi içlerinde organize olmalarına ve silahları ele geçirmelerine göz göre göre izin verdiler.

Tokyonun ölüm sahnesine anlam veremedim. Lan geri zekalı, madem 4 adet el bomban var, onlar kileri delip geçerken atsana. Öncesinde de mutfağa ilk girdiklerinde üst üste hepsini atsa, yine alayını pert ederdi. Son sahnede leon'a bağladılar.

zaten o sahnede rio salağı boş boş muhabbet edip matkabı bırakmasa delip çıkaracaktı ordan kızı. zaten 50 kilo kız. kenarlarsan 2şer santim daha kırsa kız girecek delikten 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

***SPOLIER*** 

cikmasa daha iyiymis ak zamn kaybi

***SPOLIER*** 

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    EmiRReiS bunu yazdı

Tokyonun ölüm sahnesine anlam veremedim. Lan geri zekalı, madem 4 adet el bomban var, onlar kileri delip geçerken atsana. Öncesinde de mutfağa ilk girdiklerinde üst üste hepsini atsa, yine alayını pert ederdi. Son sahnede leon'a bağladılar.

zaten o sahnede rio salağı boş boş muhabbet edip matkabı bırakmasa delip çıkaracaktı ordan kızı. zaten 50 kilo kız. kenarlarsan 2şer santim daha kırsa kız girecek delikten 

O ayrı bir salaklık, el bombası ile öldürmek varken kullanmaması ayrı salaklık, hepsini geçtim servis asansöründen bir şekilde en fazla bir kaç yerini kırar ama yinede inerdi. Öncesinde yediği kursunlar zaten sadece sıyırmıştı. En zor olan ihtimal gerçekleşti, o da tokyonun ölümü..

** Birde netflix'in dizileri iki parça halide vermesi kabak tadı verdi..

EmiRReiS tarafından 04/Eyl/21 14:55 tarihinde düzenlenmiştir

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Hocam La Casa da Kasa ha diye capslere konu olmuş bir popodan bahsediyoruz :D Narcos mu papel mi dersen Narcos derim o ayrı :D Hatta Narcostan sonra El Chapo izle. devamı niteliğinde.

bakacam musait vakitte teşekkürler...

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    EmiRReiS bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    EmiRReiS bunu yazdı

O ayrı bir salaklık, el bombası ile öldürmek varken kullanmaması ayrı salaklık, hepsini geçtim servis asansöründen bir şekilde en fazla bir kaç yerini kırar ama yinede inerdi. Öncesinde yediği kursunlar zaten sadece sıyırmıştı. En zor olan ihtimal gerçekleşti, o da tokyonun ölümü..

** Birde netflix'in dizileri iki parça halide vermesi kabak tadı verdi..

servis asansörünü en başta görmemeleri de komedi. mutfağa ilk girdiklerinde benim bile aklıma geldi "böyle yerlerde servis asansörü olur , kesin ordan kaçacaklar vs" diye. bide amk yerinde depoya bile kocaman havalandırma gidiyo, monika ordan gidip milleti kesiyo ama mutfakta havalandırma mı yok xd

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

su spoiler uyarilarini gordum ya gozlerim yasardi mutluluktan

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Orospu evlatları diziyi ikiye bölmese olmuyordu sanki,

Ben beğendim, görsel efektler vs daha iyi olmuş.

Duygusallığın dibine vurmak için çok sıçmışlar bazı sahnelerde.

Adamlar savaş halinde, mermiler el bombaları uçuşuyor oturup senin hayalin buydu, benim hayalim senin sikmendi gibi şeyler tartışıyorlar.

Genel olarak iyiydi, inşallah bizimkiler de böyle güzel diziler çıkartırlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Bol aksiyonlu bir sezon.. tokyonun ölümü iyi en azindan dizi bitticek tekrar tekrar ayni şeyleri gösterib duruyorlardi.

Bu arada rehineler askerler kadar iyi silah kulaniyordu o da ilginçti.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

Bir kere de adam gibi mantık hataları olmadan güzel bir dizi yapsınlar. Resmen Leon filmini kopyalamışlar, orinalliği gitmiş. Üzüldüm..

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Bizim millet spoiler vermemeyi verse de öncesinde uyarı yazmayi öğrendiği zaman biz dünya vatandaşı olmuşuz demektir neyse ki böyle gerizekalalarin varlığını bildiğim için izleyip girdim konuya allan embesilleri sonra da foruma spoiler tagi isterler ulan adamlar kkyamamkta haklı işte mal biter mi memlekette koysalar ne olacak uyarisiz spoiler verene ab banı gelmeden bu mal oğlu mallardan kurtulamayiz

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 4639 Toplam Mesaj: 43
la casa de papel