Lastik Önerisi Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

selam hacılar, gla 180 kullanıyorum aracı 2015 eylülde aldım şuan 45-50 bin km arasında. Yaz lastiği yada 4 mevsim lastiği öneren var mı ?

17inch düşünüyorum. Jantı ile beraber alacağım. Fiyat tavsiyesi olan yada marka ?

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

paran varsa continental al.sonra michelin.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Sahibinden.com dan lastik bakılır mı ? Var mı uygun fiyata satan bilen ?

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oqqanoo
    oqqanoo's avatar
    Erkek

continental premium contact 5.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Continental ötesi yalan.

Michelin aldım. İçerde resmen ses duyuyorum. Çok ovduler ama istediğim gibi değil.. eskise de yeniden Continental alsam diye bekliyorum

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JCARLOS
    JCARLOS's avatar
    Erkek

bırkac hafta once ben kolayoto.com dan aldım.anlasmalı bayılere yolluyorlar.ınternettekı yorumlara gore goodyear efficientgrip oneren sayısı bır haylı fazlaydı kı kullanan arkadasım da memnun.tam almaya nıyetlenmısken aynı gun fıyat yukseldı falken almaya karar verdım.sanırım japon marka ama çankırı da uretılıyor.sımdılık problem yok.

Coboller
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Michelin Crossclimate kullandık 17 inc..

Yağmur performansı olağanüstü bir lastik ancak 1 senede çok aşındı..

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Continental. 

..Morali hep bozuk olan insan..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Binek araçlar için en iyi lastik hangisi Yani yol sesini az alan. Linea var biniyorum sanki arabada lastik yok kıçımın üstünde gidiyor pezevenk araba. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı

Binek araçlar için en iyi lastik hangisi Yani yol sesini az alan. Linea var biniyorum sanki arabada lastik yok kıçımın üstünde gidiyor pezevenk araba. 

continental'den şaşmayın

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Markadan ziyade lastiğin sınıfını, kalitesini iyi analiz etmek lazım. Aynı markanın iyi ve kötü olan modelleri, serileri var.

Üstünde yakıt tüketim değeri, yağmurlu havada yol tutuş yeteneği, içeriye ses verme oranı olan etiketi iyi incele. Yoksa da internetten bul.

Tavsiyem yakıtı tüketim değeri ve yol tutuşu a,b olanlardan tercih et, ya da en kötü bu değerlerden biri c olan lastiklerden birini seçmen.

d,e,f yazıyorsa vazgeç :)

Michelin, continental falan bunların isimleri satıyor.  Gereksiz yere çok pahalı da olabiliyor. 

Onların yerine aynı kalitede diğer markalardan da bulabilirsin.

Goodyear Efficient Grip Performance serisi mesela çoğu ölçüde rekabetçi. Yine Japon lastikleri, Toyo vs falan da başarılı modelleri var.

Tercih senin. 

Not : Üretim yılına da dikkat. Dot ........ 4816 yazıyorsa ---2016 yılı 48. haftada üretilmiş demektir.

AnaMuhalefet tarafından 29/Nis/17 12:51 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 3472 Toplam Mesaj: 37
lastik tavsiye