Lastik Önerisi Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

kafandan geçen her lastiği takamazsın hocam sıf 17 janttır diye. sanırsam senin lastik 17 jant orjinali 215/60R17 olması lazım. kaynak:

http://www.rezulteo-lastik.com.tr/mercedes-icin-lastik/gla-class/gla-180-cdi/1.5-d-109

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spyMASter
    spyMASter's avatar
    Erkek

Michelin primacy 3 kullanıyorum uzun süredir hiçbir sıkıntı yaşamadım diğer markalara göre daha pahalı fakat kullanım ömrüyle bu farkı kapatıyor. Daha önce bridgestone kullanıyordum çok kolay balonlaşma yapıyor bridgestone lastikleri.

spyMASter tarafından 01/May/17 17:59 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek

Araca bağlı birazda lastik seçimi.Bende 307 var biraz sert bir araç o yüzden yumuşak lastik kullanmak gerekir diye biliyorum.Michelin enerj saver kullandım 5 senedir.Hiç sıkıntı yaratmadı çok şükür ama yılı doldugundan değiştirmem gerek yine aynı lastiklerden alabilirim.Bridgestone turanza seriside  önerilen lastikler arasında ama bu markalar biraz pahalı .Ama bence arabadaki en önemli parça lastiktir kaliteli olması iyi olur bence.195*65*15 için fiyat verecek arkadaş varsa alabilirim.Yer ist avrupa yakası bu arada kağıthane civarı.

BİR MÜSLÜMANIN 3 KASE BALI VARSA 3 ÜNÜ YESİN BAĞIRSAĞINDA ÇIRÇIR OLSUN 1 DAMLA POK KALMASIN HEPSİNİ SIÇSIN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

bridgestone driveguard aldım memnunum,tavsiye ederim.

Koca hestiy aya bedenem ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Benim aracimda 205/55/r17 şuanda üzerinde michellin pilot sport 3 mevcut kullanım süresinde epey memnundum bittiler ve yeni lastik arayışındayım.. Son fikirlerim continental  conti sport contact 5 üzerinde yoğunlaştım.. İnternet fiyatı 440TL - takma ve ayarlar ile 460TL fiyat aldım .. Michellin'de fiyatlar 550-600 civarlarinda gidiyor.. Nokian zline serisi biraz kafamı karıştırdı bir araştır istersen 375-400 TL gibi fiyatı var onunda ama lastik önemli continental taktiririm sanırım bu hafta.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Michelin yumuşak  hamur hayatta sevmediğim itici fransız lastiğidir.continental köpek gibi sağlam alman üretim olanları ölümsüzdür.goodyear yurtdışından gelen kuzey amerika pazarında dehşet modelleri vardır ölümsüzdür.bridgestone her zaman lastik alma fikrim oluştuğunda çıkmaza girdiğimde son nokta olmuştur elimdeki 2 aracın 2 sinde bu harika japonlar vardır corolla da turanza serisi süper ani firenlemelerde hızlanmalarda gayet başarılı.lastikte üretim tarihi önemlidir aktif lastik sorun çıkarmaz ama aktif olmayan lastik sorunlu olabilir.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

225/40/17 p7 al kafan rahat ses yok tutus iyi

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Benim araçtaki lastikler continental contisport contact 235/45 R19-95V

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Birdgestone Turanza kullanıyorum memnunum. Ama birdahaki sefere continental alıp denemeyi düşünüyorum.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

Benim araçtaki lastikler continental contisport contact 235/45 R19-95V

Pirelli Sottozero Serie II modelini bulursanız alın yoksa contisportcontact 5 p.

Toplam Hit: 3480 Toplam Mesaj: 37
lastik tavsiye