Lastik Önerisi Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

imalat tarihine bakmayı unutma :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    JCARLOS bunu yazdı

bırkac hafta once ben kolayoto.com dan aldım.anlasmalı bayılere yolluyorlar.ınternettekı yorumlara gore goodyear efficientgrip oneren sayısı bır haylı fazlaydı kı kullanan arkadasım da memnun.tam almaya nıyetlenmısken aynı gun fıyat yukseldı falken almaya karar verdım.sanırım japon marka ama çankırı da uretılıyor.sımdılık problem yok.

Good year efficientgrip performance öneririm. Yalnız efficientgrip değil onun değerleri çok kötü fiyatı da daha uygun tabi. Performance serisi güzel.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Hocalar bende başka konu açmadan sorumu buradan sorayım. 

Scooter için iyi lastik önerir misiniz? Dün sabah işe giderken fren yapınca ön lastiğin kayması yüzünden az kalsın kaza yapıyordum. Ucu ucuna kurtuldum.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Ölçü belirtirsen ona göre net bir şeyler yazarım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı

Ölçü belirtirsen ona göre net bir şeyler yazarım.

Merhaba Hocam,

Latik tipim ve ölçülerim şunlar;

Ön Lastik Ölçüsü 90 / 90 - 12 - 54 J, Tubeless
    Arka Jant Ölçüsü 90 / 100 - 10 - 53 J, Tubeless

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

dostum lastik ebatını yazarsan sana goodyear, dunlop ve falken lastikleri hangisi elimizde varsa sana fiyat veririm. bir önceki yorumda bi ölçü vermişsin ama onu istemiyorum. örnek: 225/45R17 . bu ölçüyü istiyorum hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

konuyu baltalamak gibi olmasın bir sorum var müritler, arabayı aldığımda aralık ayıydı, kış lastikleri vardı ki şuan kış lastikleriyle araç kullanımda, 800-1200bin tl arası 4 mevsim/yaz lastiği değişimi için durumum şuaralar yok, o yüzden kış lastikleriyle kullanmak zorundayım bi müddet daha, araca olmusuz sonucu olur mu, olursa nelerdir (alt takımlar vs) ?

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Lastiğin üzerinde yazan ebat nedir tam bilmiyorum onu bakıp buraya not düşerim.

fakat ben lastik ve jantı komple değiştirmek istiyorum. Lastik şuan 19" ben 17-18" jant ile beraber yağmura karşı yol tutuşu iyi olan bir performans lastik arıyorum.

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

Lastiğin üzerinde yazan ebat nedir tam bilmiyorum onu bakıp buraya not düşerim.

fakat ben lastik ve jantı komple değiştirmek istiyorum. Lastik şuan 19" ben 17-18" jant ile beraber yağmura karşı yol tutuşu iyi olan bir performans lastik arıyorum.

Çabuk aşınmasını dert etmezsen Michelin Crossclimate öneririm Hocam.. Performans lastiği ayrıca isteklerinize uyuyor..

Biz geçen sene 350'den almıştık tanesini şimdi 600'ü geçmiş ama bu da ayrı bi sorun olabilir

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

continental, michel, yokohomo sırasıyla tavsiye ederim. yumuşak lastiklerdir. ama bunlar pahalı dersen nokian, ve petlas öneriririm.

Toplam Hit: 3473 Toplam Mesaj: 37
lastik tavsiye