LG G5 Türkiye Satışı Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Paralelciler direk 160 lira aşağı fiyattan başlamış :

http://www.hepsiburada.com/lg-g5-h850-pm-telceplgg5d

-------------------

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-g5-akilli-telefon-gold.html - LG Türkiye Resmi Cihaz

Geçen elektronik markette inceledim cidden parasının cihazı değil. Hemen yanında Galaxy S7 vardı Samsung'un sadece duruşu bile ben pahalıyım, iyiyim diyordu. Bu arada G5 metal değil. Metal üstüne plastik kaplama yapmışlar. O plastik cepte bozuk paralarla temas edince harita gibi olur. Bu telefon kılıfsız kullanılmaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Bende g3 e guncelleme bekliyorum.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Cok niyetine girdim de yok elimi surmem lg telefonlara artik. G4 durduk yere gecen gun bozuldu. O kadar isimin gucumun arasinda sap gibi kaldim ortada. Gittim s7 edge aldim, alet canavar. Samsung yapmış, olayida farkli bi boyuta tasimis.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Cok niyetine girdim de yok elimi surmem lg telefonlara artik. G4 durduk yere gecen gun bozuldu. O kadar isimin gucumun arasinda sap gibi kaldim ortada. Gittim s7 edge aldim, alet canavar. Samsung yapmış, olayida farkli bi boyuta tasimis.

Ekran zaten cortlamıştı en sonunda telefon komple gitti ha hocam ? Anakart sorunu mu kronik ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

arkadaş çok kaliteli olursun o zaman kağıt üstüne özelliklerin düşük de olsa para istersin. ama bu nedir? kağıtta bile dandik duruyor. kullananlar da beğenmiyor. acaba iphone olmaya mı çalışıyor?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Ekran zaten cortlamıştı en sonunda telefon komple gitti ha hocam ? Anakart sorunu mu kronik ?

Yani yuksek ihtinal anakart. Gittim batarya aldim orjinal yemedi. Sarj aletlerini degistirdim o da yok. Hala bataryadan ayri duruyo, bi deneyim dedim simdi ama acilmiyo.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

arkadaş çok kaliteli olursun o zaman kağıt üstüne özelliklerin düşük de olsa para istersin. ama bu nedir? kağıtta bile dandik duruyor. kullananlar da beğenmiyor. acaba iphone olmaya mı çalışıyor?

Çevremde çoğu kişi Android'ten iPhone'a geçti. O kadar para vericeksem 5 kuruş fazla veririm kırmızı olsun mantığındalar. Tonla para verip Android telefon alıyorsun güncelleme gelmeden yeni modeli çıkıyor 1 senede yarı fiyatına düşüyor.

Android telefon alınacaksa geçen senenin modeli alınmalı. 1 sene geriden takip edin Android telefonları.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Aman ALLAH'ım 2800 TL mi yazıyor yoksa ben mi yanlış görüyorum.. :S
    Abi biri bu telefon fiyatlarına el atsın ne oluyoruz yaa.. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Aman ALLAH'ım 2800 TL mi yazıyor yoksa ben mi yanlış görüyorum.. :S
    Abi biri bu telefon fiyatlarına el atsın ne oluyoruz yaa.. 

Dolar ve firmaların Türkiye temsilcilerinin doyumsuzluğu. Paralel ithalat getiren adamda kazanıyor, resmi firmada. Üstelik resmi firma hemen değişim veriyor zira nasıl olsa ana şirketten ürünün yenisini çekebiliyor.

Böyle giderse seneye 4.000 liralara telefon görürüz demedi demeyin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

"oo 3 gb ram var, 8 mp de selfie kamerası 4.5 g de destekliyo. yeni aldım nasıl cınım" + tavşan kulaklı pembe kılıf + face book whatsapp instagram yüklendi.

mişın kompleytıt.

başka bi işe yaramaz. tanıtımında zaten batarya garip bi şekilde çıkıyodu. orda biraz tiksindiydim zaten.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

"oo 3 gb ram var, 8 mp de selfie kamerası 4.5 g de destekliyo. yeni aldım nasıl cınım" + tavşan kulaklı pembe kılıf + face book whatsapp instagram yüklendi.

mişın kompleytıt.

başka bi işe yaramaz. tanıtımında zaten batarya garip bi şekilde çıkıyodu. orda biraz tiksindiydim zaten.

ek parçaları güzel ama sevdim orasını. fiyat daha makul olsa alınırdı.

@mkyb

bi konuda da demiştim hocam ip6 yada s almaya niyetliyim. benim birader erasmusta şu an yaza gelecek. pasaporta kayıt ettirerek bi cihaz alayım diyorum. hangi ülkeler veya siteler fiyat konusunda iyidir acaba bi fikrin var mı ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 11246 Toplam Mesaj: 105
lg lg g5