folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Liseli Kızların Kendinden Büyük Sevgili Edinmeleri

Liseli Kızların Kendinden Büyük Sevgili Edinmeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

kızların fikir dünyasını düşünce yapısını ve hislerini çok inceledim bir kızın kalbine nasıl inilebileceğini çok araştırdım ama elle tutulur bir sonuca ulaşamadım ben de bıktım artık tüm kızlar değişik huya değişik psikolojiye sahip onları anlamak ve çözmek çok zor onları anlamak için ya çok akıllı olmak lazım ya da çok saf olmak

ama şunu biliyorum ki kızlar çok şeytan ve kurnazlar birkaç erkeği elinde oynatabilirler defalarca şahit oldum erkeğin yapısı ile kızların yapısı arasında dünya kadar fark var düşünce tarzı konuşma tarzı bize hiç benzemiyor içindeki nefreti öfkeyi yüksek bir sesle dışarıya vurmayı tercih ediyorlar oysa ki biz erkekler daha sessiz ve daha ağır başlıyız onlara göre

aşk ve sevgi konusunda bir erkeğin duygularına gereken ve hakeden cevabı vermiyorlar hiçbir zaman veya veremiyorlar. Üzerlerinde müthiş bir aile baskısı var fakat ailelerinin bu baskısı onlara dışarısını daha cazip hale getiriyor baskı altında büyüyen kız dışarıdaki cafcaflı hayatı merak ediyor özlem duyuyor. Bu yüzden hayat konusunda daha tecrübeli olan yaşı büyük olgun erkekleri tercih ediyorlar

kız evladın ahlakı yetişme tarzı ve konuşmasını kısacası birçok şeyini ailesi belirler. Özellikle türk toplumlarında dilediği gibi yaşamak isteyen veya yaşayan kızlar çevredeki insanlar tarafından çeşitli baskılara dedikodulara mağruz kalırlar. Bu da onların istediklerini yapmalarına yeteneklerini sergilemelerine engel olur. Adının çıkma korkusu, ileride kendisine güvenecek birini bulamama veya hayal ettiği kariyere ulaşamamasına neden olabilir

bir erkek istediği gibi yaşadığı zaman istediği gibi hareket ettiği zaman bişey olmaz kahraman ilan edilir çapkın denir aferin denir bravo denir "erkek adam" denir fakat bir kız bunların yüzde 10 unu yapsa takılmayan lakap kalmaz. İşte kadın-erkek eşitliği arasındaki ülkemizin içinde bulunduğu durum ve bu 21. yy da geldiğimiz veya hakettiğimiz seviye... 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    Bizim sınıf öğretmeni geçen sene diyodu; kızlar kendinizden büyük erkeklerle çıkmayın onların amaçları farklı olur, erkekler sizde kendinizden büyük kızlarla çıkmayın duygusal yönden sizden daha gelişmiş olurlar diyodu :) ne kadarda doğru söylemiş :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

arahman bunu yazdı:
    -----------------------------

fistik49 bunu yazdı:
    Bugün sabah işe gitmeden önce okula uğradım. 5-6 kız 11. sınıf toplanmış konuşuyorlar hafif tikky tipler. Kızın biri uzaktan geliyor. Aynen şu şekilde " ayy benim ahmet varya evli çıktı ikide çocuğu varmış." Kaldım öyle söyleyecek söz bulamadım.

:D puaha ne biçim kızlar var be :)  

tüh boşa deldirmiş :)=

neyse yarın öbürgün netden izlerük :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

arahman bunu yazdı:

fistik49 bunu yazdı:
    Bugün sabah işe gitmeden önce okula uğradım. 5-6 kız 11. sınıf toplanmış konuşuyorlar hafif tikky tipler. Kızın biri uzaktan geliyor. Aynen şu şekilde " ayy benim ahmet varya evli çıktı ikide çocuğu varmış." Kaldım öyle söyleyecek söz bulamadım.

:D puaha ne biçim kızlar var be :)  

tüh boşa deldirmiş :)=

neyse yarın öbürgün netden izlerük :)=

çok vahşi kızlar var hoca bunlar ne ki :) 

Merhabaaaaa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    o değilde koskoca sınıftan 1 kişi mi patates'in kaç dakikada haşlanacağını bilemez arkada$. illet oldum allahıma ya.

[22817//kaanabak]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

olgun erkek diyolar ama çok azı bu nedenle çıkıyo bence :)

şimdi 

a ) okulun çıkışına geliyo, büyük ihtimalle arabası oluyo, çalışıyo oluo küçük bi ihtimalle

b ) lise öğrencisi, geliri babasına bağlı, EGO otobüslerine mahkum, okuldaki 400 erkekle aynı kıyafeti giyiyo

normal sebebler bunlar oluo bazende kızın yapısına göre boş ev,  cinsel tecrübe, kavgacı olması,***** boyutu falanda etkenler arasında yer alıyo :)

www.yesilgrow.com - Growshop
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    yaşta kemale erdi ama olmadı bi liseli manitamız neyse efenim biz lise çaglı kızları netten takip ediyoruz pek tecrübesiz oluyorlar sanırım tecrübe edinmek istemelerinden gelen bi davranış olsa gerek

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    bizim hoca var hatta bu olay 2 gün önce oluyo,adam durdu durdu dediki kendinizden büyük kişilerle çıkmayın dedi siz lolipop düşünürken onlar başka şey düşünür dedi orda öldü zaten tüm sınıf :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    hee bide asıl şoru söylede olabilirdi yaşını almış erkekler neden liseli kızlarla takılır? (:

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    arahman bunu yazdı:

fistik49 bunu yazdı:

eheuhuehu :D Garip.
Toplam Hit: 15145 Toplam Mesaj: 79