folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Liseli Kızların Kendinden Büyük Sevgili Edinmeleri

Liseli Kızların Kendinden Büyük Sevgili Edinmeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilanihaye
    ilanihaye's avatar
    Dişi

Bence; elektra kompleksinden kaynaklanan bir durum. Ama çoğu erkek bu durumdaki kıza kaşar yakıştırması yapar. Şu bi gerçek ki, kızlar  hem duygusal hem de fiziksel açıdan erkeklere nazaran daha erken olgunlaşır. Aradaki açığı kapatmak içinde kendinden büyüklerden etkilenir.

Lise çağındaki kızlar daha çocuktur ve hiç biri kaşar yakıştırmasını haketmez.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

ilanihaye bunu yazdı:
    -----------------------------

Bence; elektra kompleksinden kaynaklanan bir durum. Ama çoğu erkek bu durumdaki kıza kaşar yakıştırması yapar. Şu bi gerçek ki, kızlar  hem duygusal hem de fiziksel açıdan erkeklere nazaran daha erken olgunlaşır. Aradaki açığı kapatmak içinde kendinden büyüklerden etkilenir.

Erken olgunlaşması dorudur, Ama kendinden büyüklerle çıkması yanlış, Lisede o kadar cocuk var. :l  Son cümlene gelince doğru laf fakat Lisede 200 kız varsa 50 Kaşar demiyelimde Azmış diyelim.

Merhabaaaaa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilanihaye
    ilanihaye's avatar
    Dişi

PyramiD bunu yazdı:

Erken olgunlaşması dorudur, Ama kendinden büyüklerle çıkması yanlış, Lisede o kadar cocuk var. :l  Son cümlene gelince doğru laf fakat Lisede 200 kız varsa 50 Kaşar demiyelimde Azmış diyelim

Ben azmış demeyi de tercih etmem. Kötü aile, kötü çevre bu gibi  kızların yanlış davranışlarda bulunmasına sebep oluyor. Olayı sadece kızlar acısından ele almak da çok yanlış. Liseli kız fetişizmi denilen bir olay varki, bu gibi yanlış yapmaya meylli kızları bekliyor. 

Anadolu kız meslek lisesinde okudum, her zil çalışında evli erkekler dahi okulun çıkış kapısında beklerdi. İşte bu çok sapıkça bir yanlışlık.

Bu durum cok hassas bir konu, tek taraflı düşünülmemeli. Sonuçta hepinizin lisede okumuş ya da okuyacak kız kardeşleri vardır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    Bacımız  haklı.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ilanihaye bunu yazdı:

duygusal olabilirde fiziksel açıdan hiç sanmıyorum ;)

ayrıca zihinsel olarak önce gelişmedikleri için böyle maceraların içine girdikleri kanısındayim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicoo
    Cicoo's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

arahman bunu yazdı:

fistik49 bunu yazdı:
    Bugün sabah işe gitmeden önce okula uğradım. 5-6 kız 11. sınıf toplanmış konuşuyorlar hafif tikky tipler. Kızın biri uzaktan geliyor. Aynen şu şekilde " ayy benim ahmet varya evli çıktı ikide çocuğu varmış." Kaldım öyle söyleyecek söz bulamadım.

:D puaha ne biçim kızlar var be :)  

tüh boşa deldirmiş :)=

neyse yarın öbürgün netden izlerük :)=

puahah la koptum gene :D:D

Zor günler geçirdi ama hala ayakta. :/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    kızlar genelde kendinelerini oldukları yaştan daha büyük hissediyolar ve bana kalırsa kendilerinden büyük erkekleri kendilerine daha yakın ve çekici buluyolar.. aynı şekilde erkeklerde kendilerini oldukları yaştan küçük görüyo (genel olarak) o yüzden de kendilerinden küçük kızlarla çıkıyolar.. tabii bu benim kendi görüşüm.. :=)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek

Yan sınıftaki veliyle cıkarsa sadece cıkar, pejo 206 ya binerse önce sağ koltuğna oturur, sonra sol koltuktakinin üstüne oturur...

-----------------------------------------------------

koptum buna yaa :)))

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
Toplam Hit: 15140 Toplam Mesaj: 79