folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Liseli Kızların Kendinden Büyük Sevgili Edinmeleri

Liseli Kızların Kendinden Büyük Sevgili Edinmeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    -----------------------------
    3.madde sanki biraz hani nasıl denir şey yani :S
    Ney yani??? :D

Yok böyle kızlar diyebilir misin? :)

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    HAYVANYASAR bunu yazdı:

Amerikada yaşamıyoz hoca :F 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    bayzin bunu yazdı:
    HAYVANYASAR bunu yazdı:

Amerikada yaşamıyoz hoca :F 

Türkiye'de kızlar azmıyor mu hocam?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

bu aralar bende duydum geçen kız anlatıyodu babasının arabasıyla geldi felan geldi

dedim kaç yaşında 22. işte neden vs. konuştuk yok olgunlarmış yaşıtları çok çocuksuymuş dedi

sonra dedim sence o 22 yaşındaki adam nie senle çıksın bunu sordunmu kendine ?

sustu bişi diemedi.. :) dedim ben genelde bu tür ilişkilerin sonuçlarını erotik sitelerde görüyorum kendine dikkat et güldü müldü ama içine kurt düştü olacakki 1 hafta sonra ayrıldım dedi :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı:

bu aralar bende duydum geçen kız anlatıyodu babasının arabasıyla geldi felan geldi

dedim kaç yaşında 22. işte neden vs. konuştuk yok olgunlarmış yaşıtları çok çocuksuymuş dedi

sonra dedim sence o 22 yaşındaki adam nie senle çıksın bunu sordunmu kendine ?

sustu bişi diemedi.. :) dedim ben genelde bu tür ilişkilerin sonuçlarını erotik sitelerde görüyorum kendine dikkat et güldü müldü ama içine kurt düştü olacakki 1 hafta sonra ayrıldım dedi :D

3. sayfa haberlerine düşenleri de oluyor. Adama bir kere veriyorlar. Adam kameraya çekiyor bunu. Sonra bir daha sevişmek istemezse görüntülerle şantaj yapıyor.....

Santajla kızı arkadaşlarına satmaya kadar gidiyor iş... :P

Peki hak ediyorlar mı? Evet:D Salaklık yapmasalardı :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    ben büyüdüm, kadın oldum tripleri!

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    konu başlığı tamamen yanlış açılmış.

Liseli kızların kendilerinden büyük sevgili edinmeleri değil de yeteneksiz abazaların sübyancı takılmaları olarak çevrilmesini talep ediyorum.
    konuda bahsi geçen kızların yaş ortalaması hakkında fazla konuşmaya gerek yok ve bu kızlar bir çok yönden özellikle kendilerini tam olarak yetiştiremediklerinde yaşlarına verilebilecek cehalette bulunabiliyorlar. işte bu noktada ciddi anlamda kendi denklerinden pas alaman erkekler soluğu lise kapısında alıyorlar. sonuç olarak lise kültüründeki kızların genelinde olduğu gibi bak kocaman adam benim peşimde okul kapılarında sürtüyor gibisinden sınıfındaki diğer kızlara hava atıyor. oysa bilmiyor ki o okul kapısında bekleyen öküz kendi denkleri arasında kendisine alıcı bulamamış gittiği her kızdan red cevabı almış sonunda liselere kadar düşmüştür.

hani olurda bir gün bu kendilerinden büyük erkeklerle çıkan liseli kızlar topluca sözleşip yanlarına gelen yaşça büyük erkeklere siktir çekerlerse işte ozaman bu arkadaşları ilköğretim çıkışlarında görebileceğiz.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı:
    konu başlığı tamamen yanlış açılmış.

Liseli kızların kendilerinden büyük sevgili edinmeleri değil de yeteneksiz abazaların sübyancı takılmaları olarak çevrilmesini talep ediyorum.
    konuda bahsi geçen kızların yaş ortalaması hakkında fazla konuşmaya gerek yok ve bu kızlar bir çok yönden özellikle kendilerini tam olarak yetiştiremediklerinde yaşlarına verilebilecek cehalette bulunabiliyorlar. işte bu noktada ciddi anlamda kendi denklerinden pas alaman erkekler soluğu lise kapısında alıyorlar. sonuç olarak lise kültüründeki kızların genelinde olduğu gibi bak kocaman adam benim peşimde okul kapılarında sürtüyor gibisinden sınıfındaki diğer kızlara hava atıyor. oysa bilmiyor ki o okul kapısında bekleyen öküz kendi denkleri arasında kendisine alıcı bulamamış gittiği her kızdan red cevabı almış sonunda liselere kadar düşmüştür.

hani olurda bir gün bu kendilerinden büyük erkeklerle çıkan liseli kızlar topluca sözleşip yanlarına gelen yaşça büyük erkeklere siktir çekerlerse işte ozaman bu arkadaşları ilköğretim çıkışlarında görebileceğiz.

çok doğru düşünüyorsun hocam
    ve o ufak kızların cehaletini kullanarak faydalanıyolar ya şerefini sktiklerim
    başkada bişey demiyorum
    insanda az onur olur
    tecavüzden ne farkı var ufak kızı kandırıp birlikte olmanın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Arz-talep meselesı.. Her iki tarafında işine geliyor
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    HolygaN bunu yazdı:
    Arz-talep meselesı.. Her iki tarafında işine geliyor
    saçmalama
    kandırdığını ve olacak diye bildiklerinin olmayacayığı öğrendiğinde olacak yıkımı bilse yaparmı ?!
Toplam Hit: 15151 Toplam Mesaj: 79