folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Marsta Yaratık Resmi Çekildi

Marsta Yaratık Resmi Çekildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

Mars'a gönderilen keşif aracının geçtiği görüntülerde çıplak bir yaratığın görüldüğü iddia edildi. İddiaya göre Mars'ta çıplak bir "yaratığın" gezindiğini gören uzmanlar şok oldu. 

Geçilen fotoğrafları uzun süredir inceleyen uzmanlar, sanki yürüyormuş ya da bir tepeciğe oturmuş gibi görülen bir "yaratık" tespit etti.

Uzay aracının Mars'tan geçtiği şaşırtıcı fotoğrafta, sanki öylesine dolşana çıplak yaratık, bir tepeceğe tırmanmış ve oturuyormuş gibi görülüyor. Sipirit'in geçtiği fotoğrafları 4 yıldır en ince ayrıntısına kadar inceleyen uzmanlar, fotoğraflardan birisinde küçük yeşil bir "yaratık"ın olduğunu farketti. Görüntüde insan fizyonomisini de andıran "yaratık", dağlık alanda yürüyüp, tepciklerden birisindeki kayanın üzerine  oturmuş gibi görünüyor. Gayet rahatmış gibi bir pozisyonda kameralara görüntüsü yasıyan "yaratık"ın kolu, iki ayağından birisinin üzerindeymiş gibi algılanıyor

Uzun süredir fotoğrafları inceleyen uzmanlardan birisi görüntüyle ilgili olarak, "Bu fotoğraf çok şaşırtıcı. Mars'ta çıplak bir "yaratığın" gezindiğini görünce gözlerime inanamadım" dedi.  

NASA'nın Mars'a gönderdiği Sipirit adlı keşif aracı şimdilerde yeni görevini sürdürüyor. Sipirit keşif aracı, 10 Haziran 2003'te gönderilmişti.

Marsta%20yaratık%20fotoğrafı%20iddiası

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muratkaradag
    muratkaradag's avatar
    Erkek
    kaynak?
    marsta çıplak bir yaratık dio?
    smokinle mi bekliodun niye bu kadar sasırdın amk.
    belki adam kız arkıyla tartıstıktan sonra orda kendini alkole vermiş olabülü 

Bu Alana REKLAM Verebilrsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

kaynak hürriyette buda haberin asıl kaynağıymış ahanda linki resim görünmüyor galiba verdiğim linkte ayrıntılıca görünüor :|

http://www.newstime7.com/haber/20080122/Is-there-a-little-green-man-on-Mars.php

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    yaratıkların elbise giyme kültürü ya da alışkanlığı olduğunu nereden biliyoruz?

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

ReaL_KurD bunu yazdı:
    -----------------------------
    yaratıkların elbise giyme kültürü ya da alışkanlığı olduğunu nereden biliyoruz?

Yarildim abi yha :D

Bence bu uzayli ta$ sadece

Ben ne ta$lar gordum sekilleri bi cok seye benziodu :D  

I find your lack of faith disturbing.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endthe
    endthe's avatar
    Erkek
    bunun sahtemi yoksa gerçekmi  olduğunu şuradan anlayabiliriz  farklı karelerden çekilmiş  resimlerde mutlaka hareket etmesi gerekiyor tüm foto karelerde aynı ise haretke yoksa kesin bu yüz selileti gibi kayalık çıkabilir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    balon..

yıkılma sakın !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    Eee marsta sıcaklık yüksek tabii cıbıl olması doğaldır :))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    amk. belki yaratık zıçıyo :S özel hayata saygı sıfır amk..bari işi bitince çekselerdi :S
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:
    amk. belki yaratık zıçıyo :S özel hayata saygı sıfır amk..bari işi bitince çekselerdi :S
    Bana zıçmadan çok başka bişey yapıyo gibi geldi :|

Her Hakkım Saklıdır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:
    lordvader89 bunu yazdı:
    Bana zıçmadan çok başka bişey yapıyo gibi geldi :|
    olum bu spiderman olmasın :S baksanıza onun gibi durmuş..hatırlarsanız spiderman'in son filminde böle bi sahe vardı hatta tbt'de avatar olarak var :S vay amk. bu spiderman :|
Toplam Hit: 18903 Toplam Mesaj: 65