folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Marsta Yaratık Resmi Çekildi

Marsta Yaratık Resmi Çekildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Yaratığı buldunuzda cıbılı kaldı a.q :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Swool bunu yazdı:
    -----------------------------

Yaratığı buldunuzda cıbılı kaldı a.q :)

Hocam Aynen katılıyorum, Feyk. :) inandırıcı temele dayanan hiç bir kanıt her zamanki gibi yok ortada.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    wuhaeuah yalandır abi saçma span işler dünyadaki çıplaklar bitti marsdakilerle mi uğraşıolar

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gölgesi yere vurmuş bir kayaya benziyor..

λ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:
    HolySeclorum bunu yazdı:
    lordvader89 bunu yazdı:
    amk. belki yaratık zıçıyo :S özel hayata saygı sıfır amk..bari işi bitince çekselerdi :S
    Bana zıçmadan çok başka bişey yapıyo gibi geldi :|
    olum bu spiderman olmasın :S baksanıza onun gibi durmuş..hatırlarsanız spiderman'in son filminde böle bi sahe vardı hatta tbt'de avatar olarak var :S vay amk. bu spiderman :|
    evet hatta bi rakısı eksik elinde dimi?

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yahu Bi Saniye oraya Alet malet gönderiyoruz ama kimse karantina önlemleri diye bir şey düşünüyormu acep.

Ya oralardan Dünyaya insanların karnını deşerek Yaşama gelen, Alien filmindeki gibi kanı asitten müteşekkil yaratıklar gelirse ne halt yerik, Vallahi bu Kıyamet varya ya Bu Uzay araştırmaları yüzünden yada Atom bombaları yüzünden gelecek, demedi demeyin. :) 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    Yok uzayda hayat varmı bence var turkıye gıbı evrene gore ufacık bır yerde bıle bıryıgın yaratık var uzaydamı olmayacak....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PirtakoZ
    PirtakoZ's avatar
    Erkek

Ya bsg'sinler ya :D

Photoshop ulan onlar photoshop...

İsterlerse kendimi koyayım marsa ... Tövbe tövbe ya bozacam şimdi ağzımı...

Ulan koskoca nasa mars da yaşam bulacak ondan sonra bunun resmini 200*200 olarak mı yayınlayacak. Adamların bilmem kaç mp kamerları dolanıo oralarda. Feyk hocam bunlar feyk... :D

Yoksulluk korkusu ile ömrü servet peşinde harcayanda gördüm fakirliğin özünü...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Evet PirtaKoz Hocam aynen feyk, Zaten o Robot mudur nedir Makinenin orada olma gayesi hayatı araştırmak Yaratık görecekte arada ufak bir mesafede çekebildiği resim bu Dandirikten resim olacak, bir kere O Makine üzerindeki Dürbün takviyeli Kameramıdır her neyse Zoom kaabiliyeti Yüksektir bunu çok iyi bilirim, Artısıda var Yaratık o kadar da korkunç bir uzaklıkta değilmişki, neden bir türlü resimler net değil. tabiki Feyk.

Ama Şu ihtimal var, bu olasıdır, O bir canlı olabilir ama canlı değildir kanaatimce, büyük ihtimal bir yaratık olsa dahi Taşlaşmış Fosil olabilir, ama resim inandırıcı değilki bu olasılığıda değerlendire insan. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

zaten bu tip şeylerin hep fotografı çekilir zaten.gidipde ne olduğuna bakmazlar.

gerçi sonradan resimleri incelerken farketmişler ama bu resimleri çekerlerken farkedilmez mi bea yuh amk... 

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
Toplam Hit: 18951 Toplam Mesaj: 65