folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Marsta Yaratık Resmi Çekildi

Marsta Yaratık Resmi Çekildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

marsık belki dunyada meshur olmak istedi :D

nedense hep bole seyler amerikanın ekonomisinin boktan oldugu donemlere gelior. yok ufolar basıcak, yok marsata canlı, yok yeni bi gezegen aynı dunya gibi. NASA masallah butun kesifleri bugunlere saklıo:S ben anlamıs degilim dogrusu... tamam inanıorum dunya dısında da yasamın varolduguna ve olabilecegine ama hangi salak aaa dunyalıların aracı dur bi sigara icer modunda kayaların ustune oturamda poz verim desin yaaa, sacmalık....

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Aklıma bir ihtimal geldi, Şimdi Oraya insanlı araç gönderecekler bunlar, Astronot adaylarının korkmaması için resimdeki inandırıcılığı Sömürüyorlardır. :)

Yohsam Sittim Sene oraya Astronot Neym gitmez. :) 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    shockman bunu yazdı:
    -----------------------------

Aklıma bir ihtimal geldi, Şimdi Oraya insanlı araç gönderecekler bunlar, Astronot adaylarının korkmaması için resimdeki inandırıcılığı Sömürüyorlardır. :)

öle düşünseler karı resmi koyarlardı abi :| alem yapan cıbıl arap figirünü niye koysunlar :| :P

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:
    shockman bunu yazdı:

öle düşünseler karı resmi koyarlardı abi :| alem yapan cıbıl arap figirünü niye koysunlar :| :P

Hocam iyide olmamışki, Adam yalnız olurmu hem yalnız Alemmi olur, Ama Sanırım En Güçlü ihtimal seninkisidir, Astronotlara Orada Garı var, gibi bişiler düşündürtüyor olabilirler, ama Tuttukları yol yanlış kanaatimce, Ben Yutmadığıma göre, Sen Yutmadığına Göre Astronotları Kandırmanın başka yoluna baksalar daha iyi olacak Zannımca. :) 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    fotograftan saklanmak icin yatmis kalkarken cekmisler :D

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MummifiedCorpse
    MummifiedCorpse's avatar
    Erkek

endthe bunu yazdı:
    bunun sahtemi yoksa gerçekmi  olduğunu şuradan anlayabiliriz  farklı karelerden çekilmiş  resimlerde mutlaka hareket etmesi gerekiyor tüm foto karelerde aynı ise haretke yoksa kesin bu yüz selileti gibi kayalık çıkabilir

Dostum bu normalde bi doğa fotografı ama bi anda bir bakıyorlar orada o yaratık

Yani 2-3 tane foto yok 1 Resim cekıyorlar onun orada oldugunu anlıorlar :D öyle bişey işte

Sizler, yani yeni Türkiye"nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. Gazi.Mustafa Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    nerden çıkarıyosunuz yaratık olduğunu yaw yeşil tenli insanlar onlar gün gelecek zaten onlarla tanışcaz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    ben bunun giyiniğini görmüştüm :|

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    feyk bu feyk zuahhaahahha

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    bir gün bu feyk dedikleriniz yüzünden dünya halkı y**a yemeseydi :)

Dur be kadınnnn....
Toplam Hit: 18955 Toplam Mesaj: 65