folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Masabaşı İş Yapan Birine Tavsiyeler

Masabaşı İş Yapan Birine Tavsiyeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, masabaşı iş yapıyorum bir  Üniversite hastanesindeyim. Sürekli oturmaktan g*t göbek bağladım.

Hareketsizlikten kilo da alıyorum haliyle. 

Yağ yakıcı olur, enerjik hissettirecek birşey olur,tok tutan bir şey olur. Ne bileyim işte dediğimi anladınız kısacası kilo verip eritmek istiyorum biraz.

Havuza yazılıcam hafta içi kuvvetle muhtemel haftada 3 gün 1.5 saat seanslarım olacak. 

Onun dışında yürüyüş koşu vs. şeyleri yapacak imkanım pek yok yokuşlu bir bölgedeyim canım çıkıyor koşamıyorum. yürüyüş zaten sabah işe giderken yürüyorum. Akşam da arkadaşa denk gelmezsem yine yürüyorum eve 20 25 dk sürüyor 

yürüyüşle ulaşmam. 

-----------

Konuyu dışarıya gizlemiyorum. benim gibi masa başı iş yapıp birazda üşengeçliğe vuran insanlar da tavsiye gelirse okusun diye :))

teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

ylaf ezmesi+ yoğurtla öğün atlayabilirsin, boğazını tutarsan yüzme zaten verdirir kiloyu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

hangi ünv. hastanesinde çalışıyorsun.

Görevin nedir?

PM atabilirmisin. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

görev ne hocam hastanede. aynı sorun bizde de var.

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mYMusti
    mYMusti's avatar
    Erkek

hocam sende kendimi gördüm resmen ya :) hangi üni ve görev ne hocam pm atar mısın belki aynı yerdeyizdir :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Ben de sürekli oturuyorum ama kilo alamıyorum sırrınız nedir beyler :D Evde oturuyorum işte oturuyorum 56 kiloyum aq

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

ylaf ezmesi+ yoğurtla öğün atlayabilirsin, boğazını tutarsan yüzme zaten verdirir kiloyu

Yulafla yoğurdu karıştır kaşıkla mı diyosun :) tadı nasıldır  mide bulandırması falan yoktur umarım ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Ankara Üniversitesi Arkadaşlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam hastanede kalıyorsun :D Foruma soruyorsun yanlış anlama lafım sana değil tabi :D sadece ordaki doktorlar daha iyi bilmezler mi :/

Eksra olarak eve yüreyerek gitmeyi dene hem spor olur hem yol parası vermezsin :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam hastanede kalıyorsun :D Foruma soruyorsun yanlış anlama lafım sana değil tabi :D sadece ordaki doktorlar daha iyi bilmezler mi :/

Eksra olarak eve yüreyerek gitmeyi dene hem spor olur hem yol parası vermezsin :D

Kardeş yazdıklarımı tekrar okur musun ? :)) sağlıksal bi sıkıntım yok doktorlara danışacak ağır bi durum da yok.

Sadece fikir alışverişi yapmak maksadı ile açtım konuyu :) ve  yulaf+yoğurt ikilisini not aldım mesela.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bende de aynı sorun varda, işten eve geldiğimde hiç halim kalmıo.bide evde yemek yok, yemek yap fln derken saat 9 oluo sonra hiçbişi yapasım kalmıo.. ofis çalışanlarının belası bu hareketsizlik.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 4307 Toplam Mesaj: 40
göbek 40sabaherkenkalk üşengeçadam g*t neolacaksaartık