folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Masabaşı İş Yapan Birine Tavsiyeler

Masabaşı İş Yapan Birine Tavsiyeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

bende de aynı sorun varda, işten eve geldiğimde hiç halim kalmıo.bide evde yemek yok, yemek yap fln derken saat 9 oluo sonra hiçbişi yapasım kalmıo.. ofis çalışanlarının belası bu hareketsizlik.

al benden de o kadar hocam, eve geldim mi bayılıyosun resmen. beyin çok yoruluyor. Akşama kadar ekrana bak bak yoruluyor.

eve yürüyüş bandı alayım dedim bi tane yer bulamadım. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

ylaf ezmesi+ yoğurtla öğün atlayabilirsin, boğazını tutarsan yüzme zaten verdirir kiloyu

Yulafla yoğurdu karıştır kaşıkla mı diyosun :) tadı nasıldır  mide bulandırması falan yoktur umarım ?

tadı bildiğin at yemi işte :) ben sıcak su ekliyorum biraz yumuşuyor, yoğurtla karıştırıp meyve ekliyorum veya kuru üzüm biraz, fena olmuyo. muzu blenderdan geçirip sıcak süt ve yulaf eklersen de iyi oluyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    rui bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

ylaf ezmesi+ yoğurtla öğün atlayabilirsin, boğazını tutarsan yüzme zaten verdirir kiloyu

Yulafla yoğurdu karıştır kaşıkla mı diyosun :) tadı nasıldır  mide bulandırması falan yoktur umarım ?

tadı bildiğin at yemi işte :) ben sıcak su ekliyorum biraz yumuşuyor, yoğurtla karıştırıp meyve ekliyorum veya kuru üzüm biraz, fena olmuyo. muzu blenderdan geçirip sıcak süt ve yulaf eklersen de iyi oluyor

hacı at yeminin tadını bilmiyorum ki :D kuru üzüm mantıklı yenilebilirlik açısından. blendır sıcak süt olayı evde tamam da iş yerinde imkansız gibi :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mYMusti
    mYMusti's avatar
    Erkek

hocam meyveli yulaf lar var onlardan ye süt ile sabah kahvaltı ve ögleden sonra 5-6 gibi

https://nestle-fitness.com/tr/makale/nesfit-ile-guzel-beslenin/?gclid=CPnh2ZLb1swCFRVmGwodU4ICzg

ayrıca akşam 6-7 den sonra asla yemek yeme sadece çay meyve suyu ve meyve atıştır.

bu şekilde baya düzene giriyorsun. tecrübe konuşuyor bak :)

birde spor varsa hızlı düzelirsin bene bunu uyguluyorum zaten  bu arada bende ist üniversitesinde yim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    mYMusti bunu yazdı

hocam meyveli yulaf lar var onlardan ye süt ile sabah kahvaltı ve ögleden sonra 5-6 gibi

https://nestle-fitness.com/tr/makale/nesfit-ile-guzel-beslenin/?gclid=CPnh2ZLb1swCFRVmGwodU4ICzg

ayrıca akşam 6-7 den sonra asla yemek yeme sadece çay meyve suyu ve meyve atıştır.

bu şekilde baya düzene giriyorsun. tecrübe konuşuyor bak :)

birde spor varsa hızlı düzelirsin bene bunu uyguluyorum zaten  bu arada bende ist üniversitesinde yim.

meyveli yulaf ve süt aldım bakalım başlıyorum sabah  yemeye :) öğlen de yiyebilirsem yerim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

kilo vermek istiyorsan yemiceksin bu böyledir yok su içsem yarıyor yok az yiyorum vs vs hikaye. Çevremde görüyorum kilo vermek isteyenleri oturdumu 1 ekmek yiyor sonra diyor ben kilo veremiyorum gizli saklı yemeler vs yani yemezsen almazsın bu böyledir :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam hastanede kalıyorsun :D Foruma soruyorsun yanlış anlama lafım sana değil tabi :D sadece ordaki doktorlar daha iyi bilmezler mi :/

Eksra olarak eve yüreyerek gitmeyi dene hem spor olur hem yol parası vermezsin :D

Kardeş yazdıklarımı tekrar okur musun ? :)) sağlıksal bi sıkıntım yok doktorlara danışacak ağır bi durum da yok.

Sadece fikir alışverişi yapmak maksadı ile açtım konuyu :) ve  yulaf+yoğurt ikilisini not aldım mesela.

Kardeş, MhmdAlmz'ın yazdıklarını tekrar okur musun? Oradaki diyetisyelik bölümünden mezun "doktorlar"dan bahsediyor.

Yürüyerek gitmek sıkıcı geliyorsa bisiklete de binebilirsin işe giderken.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sperman
    Sperman's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Burda zayıflama ilgili vs çok konu var incele bir istersen .

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Şekeri sıfırlıyorsun, tuzu azaltıyorsun, karbonhidratı sebze ve meyveden alıyorsun ekmek olayı bitiyor. şimdi bunları yaptın sanma ki süper olacan yok hareketsizlik hımıl vücut yapar part2:

sabah 1 saat erken kalkıyorsun, 100 kere çök kalk yapıyorsun 100 şınav 100 mekik 100 kere tavana sıçra yapıyorsun yetiyor mu hayır, şimdi vibrasyon yapman lazım. şınav pozisyonunda şınav çekmeden durabildiğin kadar duruyorsun.

duşunu alıp işe gidiyorsun döndün eve akşam yemeğini yedin fırsatın varsa basket futbol attır yok mu o halde sondan başlıyorsun önce bir güzel kültür fizik sonra vibrasyon yine şınav pozisyonunda bekliyorsun. buna kolları da dahil edeceksin 2 adet 10 lt lik kulplu damacanayı kolları yanlara açıp tutabildiğin kadar tut, bunu ileri doğru da yap  mideni sırtını götünü kollarını gerecektir direnci ne kadar artırırsan vücut o denli sıkılaşır ve gün içi yumuşaması son bulur. göbek için illa ki olmazsa olmaz mekik ve türevleridir. karın kası roketi diye bir alet var onu deneyebilirsin.

ses problemi yoksa eve koşu bandı alır sabah akşam 40 dk koşarsın hiç bir şey kalmaz ama bu genelde yapılamıyor koşu bantları hayvani ses çıkarıyor. kum torbası da aynı şekilde durmadan 30 dk tekme yumruk çalış bak ne oluyorsun hiç bir şey kalmıyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Amk bende oturarak çalışıyorum. Ne kilo aldım, ne verdim. Sabahtan akşama kadar oturuyorum. İhtiyaca ve yemeğe çıkıyorum. 

La siz nasıl oluyor da kilo alıyorsunuz. 

Toplam Hit: 4304 Toplam Mesaj: 40
göbek 40sabaherkenkalk üşengeçadam g*t neolacaksaartık