Masonluk Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    -----------------------------

GusFring bunu yazdı:

pcdaktır derin internet araştırmaları ile ufo olaylarını düzenleyenin, derin devletin ve görünmeyenlerin masonlar olduğunu ve işin gerçek yüzünü ortaya çıkardı.

Pek te iyi saklanmamışlar yahu bak isteyen buluyor valla

saklamıyorlarki kendilerini.

ayriyeten hiçbir konuda ciddi yorum yazmayıp,taşak geçtiğini görüyorum. dolayısıyla bende seni ciddiye almıyorum.

o yüzdende mesajlarını umursamıyorum bundan sonraki mesajlarında kendi kendine konuşabilirsin.

@the_cure masonların saklanmak gibi bir derdi yok. her fırsatta kendi sembollerini sokuştururlar biryerlere,ya 666 yaparlar,ya deccalin gözünü yaparlar ama her fırsatta kendi sembollerini yaparlar.

deşifre olmamak gibi bir dertleri yok zaten 1980'de dağıttıkları oyun kartlarıda bunun delilidir.

adamlar 1980'den bugün olan birçok olayı söylediler. deşifre olmamak isteselerdi bunu kendileri yayınlamazdı.

hocam o dediklerin illuminati olmasın :S

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

The_Cure bunu yazdı:

@unbalanced 

hocam masonların arkasaında yahudilerin olduğunu kanıtlayabilir misin?

Ayrıca Atatürk'ün Fedota locasına bağlı olduğu hakkında kaynak gösterebilir misin

@pcdoktor636

Hocam bu resmin bir uydurma olmadığını nerden bileceğiz?

masonların sitelerinde atatürk ile ilgili bakabilirsin hocam yazıları. fedota locası üyelerin kayıt listesini açıklar mı bilemem.. ben m. kemal masondur demiyorum, öyle diyorlar dedim.

yahudilerin arkasında olmasını şöyle açklayabilirim. mason dernekleri beyoğlundadır oradaki sokağın ismi nur-u ziya. nuru ziya yahudilerde şeytan denir. çünkü onlar şeytan dan türediğine, yahudi olmayanlarında ademden türediğine inanıyorlar. şeytan onlarda nurlu bir varlıktır ve nuru ziya derler ve bu derneklerin olduğu sokağın orada olması tesadüf değil.

Ayrıca masonların yahudilere karşı yaptığı tek bir karşı çıkmayı gösterir misin? madem onlar barış istiyor bilmem ne istiyor, israil in filistine yaptığı bombardmanlarında o kadar dernekleri oldukları halde neden eylem yapıp tekilerini göstermediler? 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asparuh
    asparuh's avatar
    Erkek

hocam istekli veya isteksiz masonlara hizmet ediyorsun mesele bunu bilincli olarak yapman gerisi sana kalmıs pcdoktorun pramıdınde oldugu gıbı en altta halk var uste cıkmak senın elınde

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

The_Cure bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:

GusFring bunu yazdı:

pcdaktır derin internet araştırmaları ile ufo olaylarını düzenleyenin, derin devletin ve görünmeyenlerin masonlar olduğunu ve işin gerçek yüzünü ortaya çıkardı.

Pek te iyi saklanmamışlar yahu bak isteyen buluyor valla

saklamıyorlarki kendilerini.

ayriyeten hiçbir konuda ciddi yorum yazmayıp,taşak geçtiğini görüyorum. dolayısıyla bende seni ciddiye almıyorum.

o yüzdende mesajlarını umursamıyorum bundan sonraki mesajlarında kendi kendine konuşabilirsin.

@the_cure masonların saklanmak gibi bir derdi yok. her fırsatta kendi sembollerini sokuştururlar biryerlere,ya 666 yaparlar,ya deccalin gözünü yaparlar ama her fırsatta kendi sembollerini yaparlar.

deşifre olmamak gibi bir dertleri yok zaten 1980'de dağıttıkları oyun kartlarıda bunun delilidir.

adamlar 1980'den bugün olan birçok olayı söylediler. deşifre olmamak isteselerdi bunu kendileri yayınlamazdı.

hocam o dediklerin illuminati olmasın :S

hocam masonluk,illuminatinin alt koludur diyebiliriz.

yani eli ayağıdır masonlar. illuminati masonluk gibi üye vs. almıyor bir aile.

dolayısıyla halkında içine karışabileceği,daha alt versiyonu masonluk dersek biraz yanlışta olsa demek istediğimi anlatmış olurum sanırım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

The_Cure bunu yazdı:

Biraz araştırdım da 

pcdaktırda öyle yapmış hacı. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

direk internetten bir şeyler öğrenip doğruymuş gibi empoze eden insanlara bitiyorum arkadaş ya. pisidaktır diğer konuda da belirttim illuminati, yeni dünya düzeni vs. farklı şeyler. internetten tezgaha düşüp burda kendini küçük düşürme rica ediyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

CodeInside bunu yazdı:

direk internetten bir şeyler öğrenip doğruymuş gibi empoze eden insanlara bitiyorum arkadaş ya. pisidaktır diğer konuda da belirttim illuminati, yeni dünya düzeni vs. farklı şeyler. internetten tezgaha düşüp burda kendini küçük düşürme rica ediyorum.

masonlar sevgi barış kardeşlik türkülerimi söylüyor? illuminati ile bağlantısı yokmu ?

çok farklı amaçlara hizmet ediyorlar sanki. ikiside yeni dünya düzenine çalışıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

CodeInside bunu yazdı:

hacı 2 yutup videosu + 1 wikipedi atıyor, konunun uzmanı edasıyla geziyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

GusFring bunu yazdı:

CodeInside bunu yazdı:

hacı 2 yutup videosu + 1 wikipedi atıyor, konunun uzmanı edasıyla geziyor

cevap vermicem dedim ama harbi bu kadar saçmalamana dayanamadım.

profilinde 4 tane video paylaşıyorsun. 4üde youtube'dan.

birşeyleri youtube'dan öğrenen sensin.

başka kaynağında yok zaten. 

her konuda geyik yapman,ciddi birşeyler konuşamaman yüzünden ciddiye bile almamak gerek seni.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

@pcdoktor36

Dostum herşeyi komünizm ,solculuk vs.. ile karşılaştırıyorsun ve internette yancı kişilerin yazılarını burda paylaşıyorsun.

Ha ben komüzimi desteklemiyorum rusyadaki ,çindeki koredeki komünizm değil onlar emperyalistin kralı

komünizm küba da venezuellada git araştır bakalım neymiş ondan sonra çamur at..

Toplam Hit: 6861 Toplam Mesaj: 70