Masonluk Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

unbalanced bunu yazdı:
    -----------------------------

Mert_648 bunu yazdı:

@pcdoktor36

Dostum herşeyi komünizm ,solculuk vs.. ile karşılaştırıyorsun ve internette yancı kişilerin yazılarını burda paylaşıyorsun.

Ha ben komüzimi desteklemiyorum rusyadaki ,çindeki koredeki komünizm değil onlar emperyalistin kralı

komünizm küba da venezuellada git araştır bakalım neymiş ondan sonra çamur at..

mert venezuella ve kübada komunizm yoktur.  küba da sosyalizm vardır. Ve bilmiyorum gerçekten kübayı araştırıp da mı bunu söylüyorsun? Oraya giden turistler sıf küba kızlarıyla ilişki yaşamaya gidiyorlar :) fuhuş almış başını gidiyor keza uyuşturucu da.. iyi yanları da var tıpda ileriler biraz ve elektronikte. Ama halk sefalet içinde, halkın yurtdışına çıkması yasaktır. iki türlü para birimi vardır kübada, turistler ve halk için. sence burada baskı yok mu dahası da yanılmıyorsam fidelden sonra oğlu geçiyor başa :) daha çok şeyler var da konu uygun değil. 

amerika ile bağlantı yok dostum o yüzden öyle ve bencede en iyisini yapmışlar  şimdi lerde artık dünyaya açıldılar size örnek vereyim herkeste aynı tencere var :) özel okul sistemi yok tu ..şimdiye kadar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Mert_648 bunu yazdı:

unbalanced bunu yazdı:

Mert_648 bunu yazdı:

@pcdoktor36

Dostum herşeyi komünizm ,solculuk vs.. ile karşılaştırıyorsun ve internette yancı kişilerin yazılarını burda paylaşıyorsun.

Ha ben komüzimi desteklemiyorum rusyadaki ,çindeki koredeki komünizm değil onlar emperyalistin kralı

komünizm küba da venezuellada git araştır bakalım neymiş ondan sonra çamur at..

mert venezuella ve kübada komunizm yoktur.  küba da sosyalizm vardır. Ve bilmiyorum gerçekten kübayı araştırıp da mı bunu söylüyorsun? Oraya giden turistler sıf küba kızlarıyla ilişki yaşamaya gidiyorlar :) fuhuş almış başını gidiyor keza uyuşturucu da.. iyi yanları da var tıpda ileriler biraz ve elektronikte. Ama halk sefalet içinde, halkın yurtdışına çıkması yasaktır. iki türlü para birimi vardır kübada, turistler ve halk için. sence burada baskı yok mu dahası da yanılmıyorsam fidelden sonra oğlu geçiyor başa :) daha çok şeyler var da konu uygun değil. 

amerika ile bağlantı yok dostum o yüzden öyle ve bencede en iyisini yapmışlar  şimdi lerde artık dünyaya açıldılar size örnek vereyim herkeste aynı tencere var :) özel okul sistemi yok tu ..şimdiye kadar

herkesin adidas'ıda varmı :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asparuh
    asparuh's avatar
    Erkek

adamlar cıddı ıs pesınde ve gayetde basarıyor. tartısmanız anlamsız. sız ıstediginiz kadar bagırın bu duzen kurulacak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Mert_648 bunu yazdı:

orada da bir yanlış var hocam :) guantanamo üssü kübaya kurulu. abd kurdu ve tüm terör suçlularını (bunlar genelde hep müslümandır) oraya atıp aklına gelmediğik işkenceler yapıyor. Bir ara oradan birinin gizlice çektiği resimleri görmüştüm, aman yarabbi o kadar kötü durumdaydılar ki anlatamam.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

@pcdoktor36 

bende sana rte nin adultunu vereyim :)   sonra gel konuş

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Mert_648 bunu yazdı:

@pcdoktor36 

bende sana rte nin adultunu vereyim :)   sonra gel konuş

Yuh be ne alaka rte'yle abi paranoyak mı oldunuz nedir ya:D

Her konuya rte yazıyosunuz ne alaka :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

BEN HALA CEVAP BEKLİYORUM

Konu ölmedi yani, bilin istedim..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

The_Cure bunu yazdı:

hocam özel mesajdan konuşalım istersen.

çünkü konunun boku çıktı ne alakaysa burada bile r.t.e'nin adı geçiyor :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

CodeInside bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:

CodeInside bunu yazdı:

direk internetten bir şeyler öğrenip doğruymuş gibi empoze eden insanlara bitiyorum arkadaş ya. pisidaktır diğer konuda da belirttim illuminati, yeni dünya düzeni vs. farklı şeyler. internetten tezgaha düşüp burda kendini küçük düşürme rica ediyorum.

masonlar sevgi barış kardeşlik türkülerimi söylüyor? illuminati ile bağlantısı yokmu ?

çok farklı amaçlara hizmet ediyorlar sanki. ikiside yeni dünya düzenine çalışıyor.

dostum senide anlıyorum. harun yahya'nın, aşırı dinci kurum ve kuruluşların hazırladığı türkçe belgeselleri youtube'den izleyen herkes senin gibi olur. sende suç yok ki. adamlar istediklerini başarmışlar sende bu olguyu yaratmışlar daha ne? sanıyorum yaşın küçük. ilerde hayata bakış açın, dini ve felsefi görüşlerin değişime uğrayacaktır emin ol. ayrıca mason locasının içine girip adamlarla bizzat konuşmuş gibi yorumlar yapıyorsun. sanki gördün duydun burda bize anlatıyorsun. az öncede dediğim gibi, dinci şakirtlerin gaza getirici, araya kurandan ayetler sıkıştıran videoları izlediğin için böyle bir ön yargın var. bu aynı şunun gibi; h. yahya belgeselinde marilyn manson'u ve metal gruplarını pis aşağılık satanistler diye tanıtıp konser videolarını ürkütücü efektlerle süsleyen ekibin videolarını izleyen insanların metalcilere ön yargıyla bakması gibi.

sen ağzındaki baklayı çıkarsana.

harun yahyanında hiçbir belgeselini izlemedim atıp tutmayın her konu evirilip çevrilip harun yahyaya geliyor..

demek istediğin masonlar dünyaya barış getiriyo,ayinlerindede birbirlerine çiçek veriyolar,sevgi dolu barışçıl insanlar falanmı ?

cevap yazmayacaktım ama 2. bakışımda dayanamadım :) dostum kendini çok çabuk ele veriyorsun. sen kesin şu meşhur ayinli, kuzu kesmeli mason video'larını izlemişsindir youtube'dan. ayrıca dünyaya barış getiriyo,ayinlerindede birbirlerine çiçek veriyolar,sevgi dolu barışçıl insanlar falanmı ? nasıl bir cevap bekliyorsun ki? nasıl bir anlayıştır bu ya ? sanki soru sormuyorsunda karşındakini cevapsız bırakmaya çalışıyormuşsun gibi. ve ayrıca çoğu dinciden daha kültürlü ve dürüst olduklarını düşünmekteyim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

The_Cure bunu yazdı:

Hoca bildiğim kadarıyla Allura biliyor ona pm at istersen

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
Toplam Hit: 6860 Toplam Mesaj: 70