Masonluk Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

az kaldi sabredin..

Masonlara karsi Tosun sistemini cikaricam..

sizi bunlardan kurtaricam ..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    -----------------------------

cevap vermicem dedim ama harbi bu kadar saçmalamana dayanamadım.

profilinde 4 tane video paylaşıyorsun. 4üde youtube'dan.

birşeyleri youtube'dan öğrenen sensin.

başka kaynağında yok zaten. 

Nasıl yapsaydım hacı kendi serverımı alıp videoları orayamı atayım, yada dvd ye atayımda izlemek isteyenleri eve davet edip mi göstereyim ?

Yani nerden headshot atarım die girmişin profilime, bir şeyler yapmaya çalışmışında yok tutmadı hacı bea

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

kim bu masonlar  onlardan büyük allah var herşeyi abartmayın abartıldığı için böyle büyükler insanımız biraz sorgulasa sorsa düşünse içimizde barınamaz bunlar ama %50 düşünmeden hareket edince böyle oluyo sadece şunu diyorum  allah ve sen  3. kişiye bok yemek düşer anlayan anladı gerisi boş 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

GusFring bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:

Nasıl yapsaydım hacı kendi serverımı alıp videoları orayamı atayım, yada dvd ye atayımda izlemek isteyenleri eve davet edip mi göstereyim ?

Yani nerden headshot atarım die girmişin profilime, bir şeyler yapmaya çalışmışında yok tutmadı hacı bea

yok la girdim baktım profile öylesine.

sabah girmiştim şu ateizm videoları falan. ben napsaydım kendi internet ağımı falanmı kursaydım?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

CodeInside bunu yazdı:

direk internetten bir şeyler öğrenip doğruymuş gibi empoze eden insanlara bitiyorum arkadaş ya. pisidaktır diğer konuda da belirttim illuminati, yeni dünya düzeni vs. farklı şeyler. internetten tezgaha düşüp burda kendini küçük düşürme rica ediyorum.

masonlar sevgi barış kardeşlik türkülerimi söylüyor? illuminati ile bağlantısı yokmu ?

çok farklı amaçlara hizmet ediyorlar sanki. ikiside yeni dünya düzenine çalışıyor.

dostum senide anlıyorum. harun yahya'nın, aşırı dinci kurum ve kuruluşların hazırladığı türkçe belgeselleri youtube'dan izleyen herkes senin gibi olur. sende suç yok ki. adamlar istediklerini başarmışlar sende bu olguyu yaratmışlar daha ne? sanıyorum yaşın küçük. ilerde hayata bakış açın, dini ve felsefi görüşlerin değişime uğrayacaktır emin ol. ayrıca mason locasının içine girip adamlarla bizzat konuşmuş gibi yorumlar yapıyorsun. sanki gördün duydun burda bize anlatıyorsun. az öncede dediğim gibi, dinci şakirtlerin gaza getirici, araya kurandan ayetler sıkıştıran videoları izlediğin için böyle bir ön yargın var. bu aynı şunun gibi; h. yahya belgeselinde marilyn manson'u ve metal gruplarını pis aşağılık satanistler diye tanıtıp konser videolarını ürkütücü efektlerle süsleyen ekibin videolarını izleyen insanların metalcilere ön yargıyla bakması gibi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Ulan sitede bir tane bile mason yok mu aq gelsin açıklasın bok ettiniz konuyu tartışmayla.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Mert_648 bunu yazdı:

@pcdoktor36

Dostum herşeyi komünizm ,solculuk vs.. ile karşılaştırıyorsun ve internette yancı kişilerin yazılarını burda paylaşıyorsun.

Ha ben komüzimi desteklemiyorum rusyadaki ,çindeki koredeki komünizm değil onlar emperyalistin kralı

komünizm küba da venezuellada git araştır bakalım neymiş ondan sonra çamur at..

mert venezuella ve kübada komunizm yoktur.  küba da sosyalizm vardır. Ve bilmiyorum gerçekten kübayı araştırıp da mı bunu söylüyorsun? Oraya giden turistler sıf küba kızlarıyla ilişki yaşamaya gidiyorlar :) fuhuş almış başını gidiyor keza uyuşturucu da.. iyi yanları da var tıpda ileriler biraz ve elektronikte. Ama halk sefalet içinde, halkın yurtdışına çıkması yasaktır. iki türlü para birimi vardır kübada, turistler ve halk için. sence burada baskı yok mu dahası da yanılmıyorsam fidelden sonra oğlu geçiyor başa :) daha çok şeyler var da konu uygun değil. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

her konuda geyik yapman,ciddi birşeyler konuşamaman yüzünden ciddiye bile almamak gerek seni.

senin iki yutub videosu izleyip aynştayn kesilmenle adamın x video paylaşmasını bir tutacak saçmalıkta post atan senken, bizim saçma konuştuğumuzu söyliyen ve aynştaymışcasına bize cevap vermeme tribine giren yine sensin. değişiksin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

CodeInside bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:

CodeInside bunu yazdı:

direk internetten bir şeyler öğrenip doğruymuş gibi empoze eden insanlara bitiyorum arkadaş ya. pisidaktır diğer konuda da belirttim illuminati, yeni dünya düzeni vs. farklı şeyler. internetten tezgaha düşüp burda kendini küçük düşürme rica ediyorum.

masonlar sevgi barış kardeşlik türkülerimi söylüyor? illuminati ile bağlantısı yokmu ?

çok farklı amaçlara hizmet ediyorlar sanki. ikiside yeni dünya düzenine çalışıyor.

dostum senide anlıyorum. harun yahya'nın, aşırı dinci kurum ve kuruluşların hazırladığı türkçe belgeselleri youtube'den izleyen herkes senin gibi olur. sende suç yok ki. adamlar istediklerini başarmışlar sende bu olguyu yaratmışlar daha ne? sanıyorum yaşın küçük. ilerde hayata bakış açın, dini ve felsefi görüşlerin değişime uğrayacaktır emin ol. ayrıca mason locasının içine girip adamlarla bizzat konuşmuş gibi yorumlar yapıyorsun. sanki gördün duydun burda bize anlatıyorsun. az öncede dediğim gibi, dinci şakirtlerin gaza getirici, araya kurandan ayetler sıkıştıran videoları izlediğin için böyle bir ön yargın var. bu aynı şunun gibi; h. yahya belgeselinde marilyn manson'u ve metal gruplarını pis aşağılık satanistler diye tanıtıp konser videolarını ürkütücü efektlerle süsleyen ekibin videolarını izleyen insanların metalcilere ön yargıyla bakması gibi.

sen ağzındaki baklayı çıkarsana.

harun yahyanında hiçbir belgeselini izlemedim atıp tutmayın her konu evirilip çevrilip harun yahyaya geliyor..

demek istediğin masonlar dünyaya barış getiriyo,ayinlerindede birbirlerine çiçek veriyolar,sevgi dolu barışçıl insanlar falanmı ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

nessaj bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:

GusFring bunu yazdı:

CodeInside bunu yazdı:

hacı 2 yutup videosu + 1 wikipedi atıyor, konunun uzmanı edasıyla geziyor

her konuda geyik yapman,ciddi birşeyler konuşamaman yüzünden ciddiye bile almamak gerek seni.

senin iki yutub videosu izleyip aynştayn kesilmenle adamın x video paylaşmasını bir tutacak saçmalıkta post atan senken, bizim saçma konuştuğumuzu söyliyen ve aynştaymışcasına bize cevap vermeme tribine giren yine sensin. değişiksin.

hop sazan 2.

tüm ateistler toplanıyo hadi az kaldı.

Toplam Hit: 6858 Toplam Mesaj: 70