Matrix4 Resurrection

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Konuyu açsam mı açmasam mk tereddüt içinde açtım. Tüm matrix filmlerini sinemada izledim, bunu da yine sinemada izleyeceğim. Neo'nun ölmediğini biliyordum ama ne olacağını bilmiyordum konuyu tümüyle çözdüğümü düşünüyorum

Neo nun yeniden matrix içine alındığını ihtiyaç halinde kullanılması için sanlandığını, yeni zionu kurmak için yeni bir kurgu ile uyandırıldığını düşünüyorum.

bakayım siz neler düşünüyorsunuz?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

ahh benim nickimin çıktığı film serisi (: matrix4'ü ben sadece duydum içeriği nasıl, ne olacak hiç bilmiyorum. bence bi 5-10 seri çeksinler. neyi nasıl yaparlarsa iyi yaparlar.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Morpheus'un olmadiği bir matrix düşünemiyorum. John wick gibi bir şey olur bir derinliği felsefesi olmaz diye düşünüyorum.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Abi adamlar ikisi birden karı oldu ben ona şaşırdım ya.

Ne kafalar yaşanıyor dünyanın öbür ucunda mq.

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Realseyler bunu yazdı

Morpheus'un olmadiği bir matrix düşünemiyorum. John wick gibi bir şey olur bir derinliği felsefesi olmaz diye düşünüyorum.

Çakması var hocam. :)

olayı simülasyon dünyalar fikrine bağlayacaklarını ve zionun yeniden inşa edileceğini düşünüyorum. bakalım izleyeceğiz. (içeri girersem izleyemem tabi de girmezsem izleyecem 14 ünde duruşmam var :))

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı

olayı simülasyon dünyalar fikrine bağlayacaklarını ve zionun yeniden inşa edileceğini düşünüyorum. bakalım izleyeceğiz. (içeri girersem izleyemem tabi de girmezsem izleyecem 14 ünde duruşmam var :))

Duruşmadan önce Tatar ramazan izle. :) Ceza evleri soğuktur hocam yazlari da sicaktir umarim girmezsin. Çocuk coluk olmasa kitab mitab okuyarak bitirirsin ama bildiğim kadariyla bir kizin var özlemi zor olacak. Ben kaç saat evden uzaklaşinca kendi kizimi özlüyorum herhalikuarda zor bir durum. :(  Film matrix de geçecek tviniti matrix de var zion da yok.  Orda ölmüştü.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Realseyler bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı

Duruşmadan önce Tatar ramazan izle. :) Ceza evleri soğuktur hocam yazlari da sicaktir umarim girmezsin. Çocuk coluk olmasa kitab mitab okuyarak bitirirsin ama bildiğim kadariyla bir kizin var özlemi zor olacak. Ben kaç saat evden uzaklaşinca kendi kizimi özlüyorum herhalikuarda zor bir durum. :(  Film matrix de geçecek tviniti matrix de var zion da yok.  Orda ölmüştü.

tecrübe ettik, görünen o ki bir kaç kez daha tecrübe edeceğiz. bıldırın hurmalarını yemişiz sıçmışız ağaç olmuş tomruk yapmışlar şimdi dötüme sokmaya çalışıyorlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı

tecrübe ettik, görünen o ki bir kaç kez daha tecrübe edeceğiz. bıldırın hurmalarını yemişiz sıçmışız ağaç olmuş tomruk yapmışlar şimdi dötüme sokmaya çalışıyorlar.

Sosyalislerin bir sözü var derler "Devlet tanrinin cisimleşmiş halidir" tanri da hiç bir şeyi unutmuyor. O yasalar da insan hareketin her eylemi yazilmiş.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Anadolu yakası nerde izlesek . 

E5 üzeri olması tercih sebebi olur . 

bayadır sinemaya gitmiyorum 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Anadolu yakası nerde izlesek . 

E5 üzeri olması tercih sebebi olur . 

bayadır sinemaya gitmiyorum 

bende 2 senedir gitmiyorum yer konusunda kararsızım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

gerçek chosen one trinity

herkes cinsiyet değiştirmeli

zenciler beyaz kadınları döllemeli

eğer varsa filmdeki arap karakter kesinlikle eşcinsel

çakma niobe kesinlikle en güçlü savaşçı 

beklentim minimum bence sizde güzel birşey beklemeyin artık güzel şeyler olmuyor