Matrix4 Resurrection

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

gerçek chosen one trinity

herkes cinsiyet değiştirmeli

zenciler beyaz kadınları döllemeli

eğer varsa filmdeki arap karakter kesinlikle eşcinsel

çakma niobe kesinlikle en güçlü savaşçı 

beklentim minimum bence sizde güzel birşey beklemeyin artık güzel şeyler olmuyor

yani diyorsun ki vahiy kitabındaki gibi bu dünyanın egemeni olan abd meclisi önüne koyulan heykelin simgelediği okült derneklerin desteklediği ve yeni din haline gelen satanizmin dayattığı cinsiyetsizleştirme, ırksal güç temelli intikam, yanılsatma, verimsiz yeniden tasarlatma temaları göze sokulacak. olabilir de, olmayabilir de, benim filmden beklentim yeni bir felsefe değil, felsefik düzeyde matrix kendini tamamlamış bir seri. alien serisi de covenant ile kendini tamamladı. ben geçmişe dönüşlerdeki açıklamaları ipuçlarını bekliyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    KAAMOS bunu yazdı

beklentim minimum bence sizde güzel birşey beklemeyin artık güzel şeyler olmuyor

yani diyorsun ki vahiy kitabındaki gibi bu dünyanın egemeni olan abd meclisi önüne koyulan heykelin simgelediği okült derneklerin desteklediği ve yeni din haline gelen satanizmin dayattığı cinsiyetsizleştirme, ırksal güç temelli intikam, yanılsatma, verimsiz yeniden tasarlatma temaları göze sokulacak. olabilir de, olmayabilir de, benim filmden beklentim yeni bir felsefe değil, felsefik düzeyde matrix kendini tamamlamış bir seri. alien serisi de covenant ile kendini tamamladı. ben geçmişe dönüşlerdeki açıklamaları ipuçlarını bekliyorum.

vacovski biraderler simdi kizkardes oldular ya, muhtemelen marjinal bir seyler olsun istiyeceklerdir illa.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    KAAMOS bunu yazdı

vacovski biraderler simdi kizkardes oldular ya, muhtemelen marjinal bir seyler olsun istiyeceklerdir illa.

olmayadabilir artık bu da marjinal görünmüyor, marjinal diye bir şey kalmadı artık.

adam 40 yaşına kadar erkek, ondan sonra bir kaç sene hormon alıyor travesti oluyor hem kadınlarla hem erkeklerle takılıyor, 45 den sonra organını kestiriyor biriyle evleniyor bir kaç sene tam kadın gibi yaşıyor hatta çocuk evlat ediniyor çocuk buna momi falan diyor, sonra bu arkadaş boşanıyor yeniden hormon alıyor mekanik alet yaptırıyor kendisine... yeniden erkek oluyor sonra gidip yeniden bir kadınla evleniyor kadın da lezbiyen. çok acayip :| ya bunu neden yaptın diyorlar denemek istedim diyor. senin ben aklını... diyecem diyemiyorum herkesin kafa bir başka şekilde çalışıyor. ben şimdi nasıl daha güzel pizza yaparım diye düşünürken birisi de şu ağacı kıçıma sokabilir miyim diye düşünüyor olabilir normal karşılıyorum saygı duymasamda...

bu iki kardeşin lgbti temaya yükleneceğini pek sanmıyorum artık konu olarak da eskidi bu tema.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Çıktığı gün ya da en geç ertesi güne sinemada gideceğim. gitmeden 3 4 gün önce önceki filmleri bitireceğim. şu an neonun telefonunu almaya çalışıyorum. pazarlık bitmek üzere. güzel bir fiyat derse bu telefonla izlemeye gideceğim :)

Nokia 8110 - Vikipedi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Matrix, game of thrones, bill gates, lord of the rings, steve jobs, elon musk amk ne güzel çağda yaşıyoruz.

Tek talihsizliğimiz bir tane piç..

Vizyon tarihi 24 aralık, ben 23'ünde yurtdışına gidiyorum.. Uzun zamandır bekliyordum, çok koydu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tüm tanıdığı ve sevdiği insanlar öldüğü için psikolojisi bozulan neo makineye gider kendini tekrar sahte güzellikler görmek için matrix in içine koydurur.

matrix de trinity nin sanalını tekrar bulur ona fazla yükleme yapar el verir hooop trinity de seçilmiş kadın olur berabet matrix in a.k koyarlar final.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Anadolu yakası nerde izlesek . 

E5 üzeri olması tercih sebebi olur . 

bayadır sinemaya gitmiyorum 

avrupada marmara park beylikdüzünde IMAX var izlemeyi düşünenler için

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Son fragmanda Neo'nun O bana güvenmişti şimdi sıra bende demesinden benim tahminim şu ki yeni versiyonda seçilmiş kişi trinity oluyor ve mimarın yanına gittiğinde hangi odayı seçeceği konusu hakkında Neo bu yorumu yapıyor.

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Biletleri aldık 24 ünü beklioz

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Matrix, game of thrones, bill gates, lord of the rings, steve jobs, elon musk amk ne güzel çağda yaşıyoruz.

Tek talihsizliğimiz bir tane piç..

Vizyon tarihi 24 aralık, ben 23'ünde yurtdışına gidiyorum.. Uzun zamandır bekliyordum, çok koydu.

Bu yılı mılı bılmem de

1997 1998 1999 kadar yıldız bır yıl serısı yok aq.

Kurtlar tasma takmaz....